głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana I nie myśl sobie że jak napiszesz to znowu polecę do Ciebie jak głupia... O nie nie kochany.. skończyły się czasy mojej naiwności.. Dlaczego ona a nie ja ma tyl

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
I nie myśl sobie że jak napiszesz to znowu polecę do Ciebie jak głupia... O nie nie kochany.. skończyły się czasy mojej naiwności..
I nie myśl sobie  że jak napiszesz... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

I nie myśl sobie, że jak napiszesz to znowu polecę do Ciebie jak głupia... O nie nie kochany.. skończyły się czasy mojej naiwności..

Dlaczego ona a nie ja ma tyle... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

Dlaczego ona a nie ja ma tyle szczęścia? Dlaczego ona a nie ja zna drogę do Twojego serca?..

Najgorsze są chwile gdy leżąc na... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

Najgorsze są chwile,gdy leżąc na podłodze z słuchawkami w uszach,uświadamiasz sobie,że do niczego nie dążysz.że nie masz nikogo,komu by Ciebie brakowało,że tak naprawdę nie masz nic,, I wciąz czekasz i myslisz, az on napisze, az piosenkę, która wkręca Cie w jeszcze większego doła przerwie sekundowa cisza..

miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świąt i wmawiałaś innym, że masz wyjebane? miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? tylko czułaś takie okrpone uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego?? no właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi ,że rozumiesz.

Jesteś chamski  egoistyczny... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

Jesteś chamski, egoistyczny, dwulicowy, fałszywy, obłudny, nerwowy, choleryczny, arogancki, głupi, zakłamany, niemiły, nieżyczliwy, wyrachowany, chłodny, antypatyczny, obojętny, samolubny, zakochany w sobie, nierozsądny, ograniczony, leniwy, bezmyślny, bezwzględny, bezczelny, zarozumiały, tchórzliwy, nietaktowny, chciwy, okropny... ale dla mnie jesteś wszystkim .

I wiem  wiem  że zranisz mnie... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

I wiem, wiem, że zranisz mnie...

Dziś zostały mi wspomnienia.. teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Dziś zostały mi wspomnienia..

Ty odszedłeś i zostawiłeś mnie... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Ty odszedłeś i zostawiłeś mnie tak...

Tyle lat się mijaliśmy... kilka... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Tyle lat się mijaliśmy... kilka spotkań, kilka krótkich chwil wspólnie spędzonych.. to przeszłość.. I znów będziemy się mijać.. jak kiedyś.

Pomyslala o wlasnym zyciu  o tej... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Pomyslala o wlasnym zyciu, o tej przeklętej przeszłości, która prześladowała ją od tak dawna. Próbowała przed nią uciec,, ale ona zawsze przy niej trwała, zawszd kładła się cieniem na wszystkich jej decyzjach, przypominając o przekleństwie, które nigdy nie pozwoli jej żyć naprawdę.

Ale najbardziej chcę ci... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2014

Ale najbardziej chcę ci podziękować za to, że wtedy ode mnie odszedłeś. Gdybyś tego nie zrobił, moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej.

Tam gdzie nikt nas już nie znajdzie... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2014

Tam gdzie nikt nas już nie znajdzie Będziesz patrzył tylko na mnie Pójdę z tobą na piechotę Jeśli masz na to ochotę Zabiorę nas na obcy ląd Rozjaśnię szary dzień tysiącami słońc Nie znajdą nas Nie dosięgnie nas czas Gdy w objęciach trzymasz mnie Wiruje wszystko wokół nas Z tobą mogła bym kraść Nocy sens, słońcu blask Drogę prosto do gwiazd wskaże I powiem ja możemy dotknąć nieba Chociaż po Ziemi iść trzeba Miłość jest tylko w snach Ja to wiem, ty to znasz Lecz unoszę się jak patrzysz na mnie wciąż tak Jakbyś chciał mi przypomnieć Co czujesz do mnie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV