głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Boję się zasnąć boję się że już się nie obudzę boję się że nie zobaczę jutrzejszego wschodu słońca boję się że nie zobaczę już gwiazd i księżyca na niebie boję

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Boję się zasnąć boję się że już się nie obudzę boję się że nie zobaczę jutrzejszego wschodu słońca boję się że nie zobaczę już gwiazd i księżyca na niebie boję się że
Boję się zasnąć  boję się że... teksty

zdezelowana dodano: 23 października 2014

Boję się zasnąć, boję się że już się nie obudzę, boję się że nie zobaczę jutrzejszego wschodu słońca, boję się że nie zobaczę już gwiazd i księżyca na niebie, boję się że nie zobaczę waszego uśmiechu tych iskier w oczach, boję się że nie zobaczę już nigdy morza, piasku, muszli, drzew, wiatru który czesze mi włosy co dnia, tej huśtawki na której spędziłam tyle chwil, nie poczuję zapachu przewracanej kolejnej strony książki, nie spotkam Ciebie, nigdy nie będzie Nas, nie poczuję zapachu twoich perfum,nie poczuję dotyku twojej dłoni, nie zobaczę jutra

Może i mówię  że mam go w dupie.... teksty

zdezelowana dodano: 23 października 2014

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.

zupełnie inaczej jest  jeżeli masz... teksty

zdezelowana dodano: 23 października 2014

zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. to ci daje setkę powodów, aby żyć. ja ich nie mam.

Kiedy widzę go z nią  moje serce... teksty

zdezelowana dodano: 23 października 2014

Kiedy widzę go z nią, moje serce przestaje bić..

Mi trzeba twoich dwóch ramion... teksty

zdezelowana dodano: 22 października 2014

Mi trzeba twoich dwóch ramion zamkniętych, dwóch promieni wszechświata.

Chce najebać się w środku tygodnia... teksty

zdezelowana dodano: 22 października 2014

Chce najebać się w środku tygodnia , mieć sylwestra w sierpniu , wychodzić na balety o 7 rano , a zajęcia mieć raz na jakiś czas . Wakacje zaczynać w styczniu , ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc . I nie pierdol mi , że wszystko będzie wtedy nie tak . Między nami też było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia ..

Powiedz  że choć przez chwile... teksty

zdezelowana dodano: 22 października 2014

Powiedz, że choć przez chwile tęsknisz za mną. Że są takie momenty, w których brakuje Ci mnie, że są taki dni, w których oddałbyś za mnie życie i powiedz, że kiedyś pokochasz mnie tak jak ja kocham Ciebie.

z każdą kolejną wódką bardziej... teksty

zdezelowana dodano: 22 października 2014

z każdą kolejną wódką bardziej tracę pamięć , a im bardziej chcę przestać , tym bardziej nie przestaję .

przestań. ja nie mam czasu na... teksty

zdezelowana dodano: 22 października 2014

przestań. ja nie mam czasu na miłość. ja mam inne zajęcia. mam znajomych, szkołę, rodzinę, imprezy, kosmetyczkę, fryzjera, zakupy i wiele wiele innych. tylko od czasu do czasu wieczorem pomyślę sobie o Tobie.

idioto   myślisz   że przypadkiem... teksty

zdezelowana dodano: 22 października 2014

idioto , myślisz , że przypadkiem codziennie na Ciebie wpadam , patrzę na Ciebie , uśmiecham się do Ciebie , siadam sama , bez koleżanek , robiąc miejsce koło siebie ?

pójdziemy na spacer  będziemy tak... teksty

zdezelowana dodano: 22 października 2014

pójdziemy na spacer, będziemy tak chodzić i chodzić. w końcu złapiesz mnie za rękę, przyciągniesz mnie do siebie, spojrzysz głęboko w oczy, przytulisz. a na koniec ? na koniec powiesz mi, jak mocno mnie kochasz. dobrze ?

tak . to o nim myślę słuchając... teksty

zdezelowana dodano: 22 października 2014

tak . to o nim myślę słuchając smutnych piosenek .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV