głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Nigdy nie jestem sama. Zawsze jest ktoś z kim mogę spędzić czas. Zawsze mam z kim pogadać. Facetów mi nie brakuje. Ale mimo że jest tylu ludzi wokół czuje się s

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Nigdy nie jestem sama. Zawsze jest ktoś z kim mogę spędzić czas. Zawsze mam z kim pogadać. Facetów mi nie brakuje. Ale mimo że jest tylu ludzi wokół czuje się samotna.
Nigdy nie jestem sama. Zawsze jest... teksty

zdezelowana dodano: 12 grudnia 2015

Nigdy nie jestem sama. Zawsze jest ktoś, z kim mogę spędzić czas. Zawsze mam z kim pogadać. Facetów mi nie brakuje. Ale mimo, że jest tylu ludzi wokół, czuje się samotna. Chyba chodzi tu o brak TEJ osoby. Kogoś na stałe. Kogoś z kim mogłabym wiązać przyszłość. Mieć plany. Kogoś, dla kogo chciałabym budzić się co dzień. Kogoś z kim chciałabym spędzić życie i dla niego żyć.

 Możesz nie być jej pierwszym  jej... teksty

zdezelowana dodano: 9 grudnia 2015

"Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o tobie w każdej sekundzie dnia, ale da ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma." ~ B. Marley

Tak bardzo sama przeciwko światu.... teksty

zdezelowana dodano: 5 listopada 2015

Tak bardzo sama przeciwko światu. Owszem, jestem silna. Nie pokaże im, jak bardzo mnie to boli, chociaż powtarzam, że mam wyjebane.

I nienawidzę tych luster  w których... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2015

I nienawidzę tych luster, w których nie ma jutra dla nas. Widzimy się pojutrze.

Ta noc będzie in­na niż... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2015

Ta noc będzie in­na niż wszys­tkie, - magiczna wyobrażeń Ustami do­tykam Twych sprag­nionych warg Chwy­tając Cię za dłoń pro­wadzę do łoża. Bez zahamowań oddajmy się namiętności... Nie mów nic , nie wy­mawiaj mo­jego imienia! Dzi­siej­szej no­cy nie odzy­waj­my się , Niech nasze ciała mówią za Siebie.. To przecież takie ekscytujące. W blas­ku księżyca snuć się w Twoich snach Spełniając ko­lej­ne marzenia dot­knąć gwiazd na naszym szczęśliwym niebie...

 ...  wziął mnie w ramiona... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2015

(...) wziął mnie w ramiona, pieszczotliwie odgarniając mi włosy z twarzy. Coś we mnie nagle pękło. Po policzku jak lawina spłynęły rozpalone łzy.

Będziesz  silny tak jak miłość... teksty

zdezelowana dodano: 1 listopada 2015

Będziesz, silny tak jak miłość, Będziesz, już nie zgubię Cię... Będziesz, gdy przez chwilę Cię nie było, Znów byłeś w moim śnie...

  Jest nieosiągalny.. Ma... teksty

zdezelowana dodano: 28 października 2015

- Jest nieosiągalny.. Ma dziewczynę.. - Dziewczyna to stan przejściowy.

I potrafię przeczytać 20 razy... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2015

I potrafię przeczytać 20 razy jednego smsa od Ciebie, bo za każdym razem daje mi tyle radości, jakbym czytała go po raz pierwszy.

Czemu Cie nie ma? :  kiedy tak bardzo... teksty

zdezelowana dodano: 4 października 2015

Czemu Cie nie ma? :( kiedy tak bardzo Cię potrzebuje .. Kiedy chce Ciebie tak bardzo.. Kiedy myślę o Tobie i bardzo bardzo bardzo brakuje mi Ciebie.

To boli tak  ze chyba znów się... teksty

zdezelowana dodano: 4 października 2015

To boli tak, ze chyba znów się najebie, bo nie wiem co kochałem bardziej: życie czy Ciebie.

Wyciągnęła do mnie rękę  nie... teksty

zdezelowana dodano: 26 września 2015

Wyciągnęła do mnie rękę, nie wiedziałem co mam zrobić. Wiec polamalem jej palce milczeniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV