głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zawszesmutnaa Może wejdziesz do łóżka. Porozmawiamy. Lubię czytać i pić kawę sama. Lubię jeździć sama autobusem i wracać sama do domu. Mogę wtedy wszystko przemyśleć i puścić

zawszesmutnaa

zawszesmutnaa.moblo.pl
Może wejdziesz do łóżka. Porozmawiamy.
Może wejdziesz do łóżka.... teksty

zawszesmutnaa dodano: 23 czerwca 2013

Może wejdziesz do łóżka. Porozmawiamy.

Lubię czytać i pić kawę sama.... teksty

zawszesmutnaa dodano: 23 czerwca 2013

Lubię czytać i pić kawę sama. Lubię jeździć sama autobusem i wracać sama do domu. Mogę wtedy wszystko przemyśleć i puścić wodze fantazji. Lubię jeść i słuchać muzyki sama. Ale w momencie gdy widzę matkę ze swoim dzieckiem, dziewczynę ze swoim ukochanym albo dwie śmiejące się przyjaciółki zdaję sobie sprawę, że choć lubię być sama, nie mam ochoty być samotna. Niebo jest piękne, ale ludzie są smutni. Potrzebuję kogoś kto nie ucieknie ode mnie jak inni.

ból jednoczy. blizny uczą nas... teksty

zawszesmutnaa dodano: 23 czerwca 2013

ból jednoczy. blizny uczą nas milczeć.

Muzyka nie tylko daje nam ukojenie i... teksty

zawszesmutnaa dodano: 23 czerwca 2013

Muzyka nie tylko daje nam ukojenie i dostarcza rozrywki. Jest czymś więcej. Można poznać człowieka po muzyce, jakiej słucha

Siedzę tam gdzie zawsze. Na... teksty

zawszesmutnaa dodano: 23 czerwca 2013

Siedzę tam gdzie zawsze. Na parapecie, tam gdzie kiedyś mnie pocałowałeś i patrzę w gwiazdy. Zastanawiam się czy Ty w tej chwili też o mnie myślisz i czy czujesz to samo co ja. W sumie mogłabym Ci powiedzieć, że Cię kocham, ale po Twoich słowach: " Źle Xi tak jak jest teraz.?" straciłam wiarę w Twoje uczucia do mnie. Zabawisz się chwilę a potem zostawisz. Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawił.

Przyjaciel to osoba od której nie... teksty

zawszesmutnaa dodano: 21 czerwca 2013

Przyjaciel to osoba od której nie wymagasz by Cię kochała, bo i tak Cię kocha . Nie wymagasz by przy Tobie była, bo i tak przy Tobie jest. Nie wymagasz, żeby z Tobą płakała, bo i tak płacze. nie wymagasz zaproszeń, bo zawsze czujesz się zaproszony. Przyjaciel to osoba, która nigdy nie będzie chciała Cię zranić . Przyjaciel jest bezinteresowny.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

zawszesmutnaa dodano: 21 czerwca 2013

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć ♥

To wcale nie jest tak  że się nie... teksty

zawszesmutnaa dodano: 21 czerwca 2013

To wcale nie jest tak, że się nie odzywam, bo mi nie zależy. Chcę żebyś zobaczył jak wygląda twoje życie beze mnie i żebyś w końcu podjął jakąś konkretną decyzję czy mam być jego częścią czy po prostu odejść. Ty już wiesz co ja czuję i czas żebyś wiedział czy Ty coś czujesz.

A może po prostu daj Mu zatęsknić.... teksty

zawszesmutnaa dodano: 21 czerwca 2013

A może po prostu daj Mu zatęsknić. Przy okazji sama mozesz umrzec z tęsknoty, ale spróbuj. Przekonaj się ile to wszystko dla Niego znaczy. Nie rób nic. Nie dzwoń, nie pisz, nie dawaj znaku życia. Nie sprawdzaj obsesyjnie czy przypadkiem koło Jego imienia nie zaświeciła sie zielona kropka. Wyłącz się. Odetnij od otoczenia. Poczekaj. Jeżeli nie będziesz musiała czekać zostaniesz najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. A jeżeli się nie doczekasz, to zrobisz najmądrzejszy z możliwych kroków- zaczniesz się odzwyczajać i ból potrwa krócej.

Po co to czytasz.? Co ci to da.?... teksty

zawszesmutnaa dodano: 20 czerwca 2013

Po co to czytasz.? Co ci to da.? Chcesz znać mój nastrój.? Dotykam Dna.

Tonight we should be more than friends.. teksty

zawszesmutnaa dodano: 18 czerwca 2013

Tonight we should be more than friends..

Dam radę.. Nie ma  że boli... teksty

zawszesmutnaa dodano: 18 czerwca 2013

Dam radę.. Nie ma, że boli...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV