głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zawsze.tylko.ty32 Ej chodź! weź ze mną ślub w Las Vegas. ubierzemy niebieskie jeansy. Będziemy się kochać w przebieralni w Dolce Gabbana. to o czym marzyłam to się spełniło. Tera

zawsze.tylko.ty32

zawsze.tylko.ty32.moblo.pl
Ej chodź! weź ze mną ślub w Las Vegas. ubierzemy niebieskie jeansy. Będziemy się kochać w przebieralni w Dolce Gabbana.
Ej chodź! weź ze mną ślub w Las... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 31 maja 2012

Ej chodź! weź ze mną ślub w Las Vegas. ubierzemy niebieskie jeansy. Będziemy się kochać w przebieralni w Dolce Gabbana.

to o czym marzyłam  to się... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 21 maja 2012

to o czym marzyłam, to się spełniło. Teraz już wiem , że chociaż trochę Cie obchodzę, że nadal masz mnie w sercu, tak jak ja Ciebie..!!

Dzisiaj uwierzyłam   że do... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 21 maja 2012

Dzisiaj uwierzyłam, że do szczęścia mi wystarczy, bym przy tobie była, byś codziennie na mnie patrzył. Niby tak zwyczajnie, Ale oczy mówią wiele. ♥

Z tobą chcę dzielić mój świat... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 21 maja 2012

Z tobą chcę dzielić mój świat Patrzyć w twe oczy każdego dnia Z tobą szczęście chcę dzielić na pół Więc pozwól mi kochać cię, kochać cię znów.

Usuń ze swojego słownika słowo... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 21 maja 2012

Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące.

Każdego dnia kłóciliśmy się  a... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 21 maja 2012

Każdego dnia kłóciliśmy się, a każdej nocy zakochiwaliśmy się. Nikt inny nie mógłby mnie tak zasmucić ale nikt też nie mógłby mnie tak uskrzydlić.

Niczego nie mogę być tak pewna  jak... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 21 maja 2012

Niczego nie mogę być tak pewna, jak tego, że będąc w jego ramionach jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.

Kurwa czemu ja zawsze mam takiego... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 4 kwietnia 2012

Kurwa czemu ja zawsze mam takiego pecha?!! Ja po prostu nie ogarniam... Nie mogę tego wytrzymać... Zbyt wiele dla mnie znaczyłeś ale wszystko zjebałeś... !!

 Egoizm     Choć każdy widzi mnie... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 4 kwietnia 2012

"Egoizm" Choć każdy widzi mnie inaczej Nie obchodzi mnie to Choć każdy patrzy na wygląd ... Dla mnie liczy się dusza Choć ktoś widzi coś na kimś Ja widzę to co mam widzieć Nie czuję się źle z tym co powiem Bo mówię to szczerze co jest ważne w życiu Choć pozory mylą i nie wiesz co zrobić Droga która pokazuje nam ścieżkę tę prawdziwą To wybieramy tą gdzie jest niby najprościej Lecz w czasie jej przejścia spotykamy różne Za i przeciw które ranią stopy Spotykając się z drugą połówką Nie liczymy się z uczuciem Tylką z nagłym, Niepowtarzalnym zauroczeniem Gdzie myślimy że to już miłość A potem kończy się to nie tak jak miało na to wyglądać I nie możemy nic posklejać, serce pęka Raniąc duszę Zaś druga połówka oddala się Takich ludzi nazywam EGOISTOM !!!!!!!

dzisiaj piątek no i znowu spotykam... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 30 marca 2012

dzisiaj piątek no i znowu spotykam się z Tobą , mam nadzieje, że to wszystko wypali, bo tak naprawdę mam przez Ciebie straszne problemy..!!

Kiedy powiem sobie dość  A ja wiem... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 30 marca 2012

Kiedy powiem sobie dość A ja wiem, że to już niedługo Kiedy odejść zechcę stąd Wtedy wiem, że oczy mi nie mrugną, nie Odejdę cicho, bo tak chcę I ja wiem, że będę wtedy sama Nikt nawet nie obejrzy się I ja wiem, że będzie wtedy cicho I tylko w Twoje oczy spojrzę Tę jedną prawdę będę chciała o tym znać Nim sama zgasnę, sama zniknę Usłyszę w końcu to, co chcę Czy warto było szaleć tak - przez całe życie? Czy warto było starać się - jak ja? Czy warto było kochać tak - aż do bólu? Czy mogę odejść sobie już? Nie chcę żałować żadnych chwil Chociaż wiem, że nie było kolorowo

Nie pytaj mnie dlaczego siedzę w tym... teksty

zawsze.tylko.ty32 dodano: 30 marca 2012

Nie pytaj mnie dlaczego siedzę w tym, Nie zrozumiesz mnie. Nie pytaj o czym pisze i po co w ogóle chce. Robię to bo poczułam że, To ma sens i cel gdzieś na górze. Widzę klepsydry i nekrologi wiem Wprowadzają refleksję i zadumę. Przyjdzie dzień gdy na takiej zobaczysz mnie, A ten wiersz to będzie mój monument. Chcesz hejtować mej pracy owoce Ja się nie gniewam Ty dajesz mi promocję Myślisz że złamiesz mnie i z tym skończę Zbyt dobrze robię to abym po prostu odeszła, Widzę efekty to ludzie na koncertach, Co razem ze mną wykrzykują wersy. I mimo łez mimo ran to mój spektakl Którego nie zostawię zostanę na wieki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV