głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zatrzymana Cechy naszych czasów nazywa się ich wadami.Dlaczego?Dlatego że ocenia się je porównując z czasami minionymi uchodzącymi za wspaniałe: Powiada się:upadły zasady

zatrzymana

zatrzymana.moblo.pl
Cechy naszych czasów nazywa się ich wadami.Dlaczego?Dlatego że ocenia się je porównując z czasami minionymi uchodzącymi za wspaniałe: Powiada się:upadły zasady formy i o
Cechy naszych czasów nazywa się ich... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

Cechy naszych czasów nazywa się ich wadami.Dlaczego?Dlatego,że ocenia się je porównując z czasami minionymi uchodzącymi za wspaniałe: Powiada się:upadły zasady,formy i obyczaje. Upadły?Z jakiej wysokości?

 Co robisz w sobote rano?... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

-Co robisz w sobote rano? - Popełniam samobójstwo! - No to może piątek wieczór?

Bądźcie szaleni ale zachowujcie... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennym, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.

Ludzie walczą aby żyć a nie by... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

Ludzie walczą, aby żyć, a nie, by popełniać samobójstwa.

Zwykle ludzie umierają wtedy kiedy... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

Zwykle ludzie umierają wtedy, kiedy się tego najmniej spodziewają.

Nic na świecie nie zdarza się przez... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek.

Czasami zapominamy że przyszłość... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

Czasami zapominamy, że przyszłość zaczyna się tu i teraz.

Wyobraź sobie że życie jest grą... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

Wyobraź sobie, że życie jest grą, podczas której żonglujesz pięcioma piłeczkami. Są to: praca, rodzina, zdrowie, przyjaciele i uczciwość. Przez cały czas starasz się utrzymać je wszystkie w powietrzu. Nagle pewnego dnia dochodzisz do wniosku, że praca to piłka z gumy. Nawet jeżeli ją upuścisz, odbije się i wróci. Pozostałe cztery - rodzina, zdrowie, przyjaciele i uczciwość - zostały wykonane ze szkła. Gdy któraś z nich upadnie, nieodwracalnie porysuje się, pęknie lub, co gorsza, może się nawet rozbić. Dopiero gdy człowiek zrozumie naukę płynącą z opowiastki o pięciu piłeczkach, może zacząć pracować nad zachowaniem w życiu niezbędnej równowagi.

Zrozumiałem że nauka nie zna... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

Zrozumiałem, że nauka nie zna odpowiedzi na wszystkie pytanie więc zaczołem zajmować się filozofią, poszukiwaniem Boga. Może kiedyś znajdę kamien z napisem ręczna robota Boga.. - Heh, to by było coś

 Kierowca: Wczoraj jechałem tędy... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

* Kierowca: Wczoraj jechałem tędy, tych domów jeszcze nie było. * Milicjant na drodze: Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!!! * Kierowca: Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu? * Milicjant na drodze: Halo, tu brzoza, tu brzoza! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu... "Matka siedzi z tyłu!!!" Tak powiedział!!! * Milicjant w komisariacie: Przede wszystkim nie popadajcie w panikę. Jakiś lepszy cwaniak - matkę po szosie wozi, staruszkę, żeby nas tylko wrobić!

– Co jest grane? Pumba usiadłeś... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

– Co jest grane? Pumba, usiadłeś na pilocie. – Przepraszam, myślałem, że to batonik.

– Timon! Zastanawiałeś się co... teksty

zatrzymana dodano: 4 lipca 2011

– Timon! Zastanawiałeś się, co tam migoce w górze? – Pumba! Nie musiałem. Ja wiem. – No powiedz. – To świetliki. Świetliki, które się przykleiły do tego tam granatowego w górze. – O rety! A więc to nie są płonące kule gazowe oddalone o miliony mil? – Czy tobie wszystko kojarzy się z gazami? – Simba! A ty co o tym myślisz? [...] – Ktoś powiedział mi kiedyś, że przebywają tam zmarli władcy. I patrzą na nas. – Naprawdę? – Gapi się na nas cała zgraja nieżywych gości?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV