głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zatrzymana I zrezygnujcie z nazywania błędem tego co jest sprzeczne z waszą prawdą prawdą zaś to co jest sprzeczne z błędem. Tylko kierunek działania ma znaczenie. Ważne

zatrzymana

zatrzymana.moblo.pl
I zrezygnujcie z nazywania błędem tego co jest sprzeczne z waszą prawdą prawdą zaś to co jest sprzeczne z błędem.
 I zrezygnujcie z nazywania błędem... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"I zrezygnujcie z nazywania błędem tego, co jest sprzeczne z waszą prawdą, prawdą zaś - to co jest sprzeczne z błędem."

 Tylko kierunek działania ma... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"Tylko kierunek działania ma znaczenie. Ważne jest iść ku czemuś, a nie, dojść tam, bo nie dochodzimy nigdzie i nigdy, chyba, że do śmierci."

 ... Dlaczego mam zatem słuchać... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...)Dlaczego mam zatem słuchać serca? -Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie(...)"

 ... Szedł w całkowitej ciszy.... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...) Szedł w całkowitej ciszy. Niczego nie żałował. Jeśli przyjdzie mu jutro zginąć, będzie to znaczyło tyle, że Bóg wcale nie pragnął odmienić jego przyszłości (...)"

 ... A teraz proszę mi powiedzieć... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...) A teraz proszę mi powiedzieć, jak go panienka kocha? -Jak każdy kocha. Głupia jesteś Nelly. -Bynajmniej, proszę odpowiedzieć. -Kocham ziemię, po której on stąpa; powietrze nad jego głową; wszystko, czego dotknie jego ręka, każde jego słowo, każde spojrzenie, każdy postępek i jego całego bez zastrzeżeń (...)"

masz tutaj rachunek.  jaki rachunek... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

masz, tutaj rachunek. - jaki rachunek do cholery?! - jak to jaki? ten za, 398 nieprzespanych nocy, 879 zużytych chusteczek, 6 litrów wypitego wina, 297 wypalonych papierosów, 12 zjedzonych tabliczek czekolady i 8 litrów pochłoniętych lodów. + 22% vat, za opuchnięte oczy i rozmazany tusz.

smierć cię kocha. teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

smierć cię kocha.

 Najbardziej przerażającym... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić, ale to prawda. Jest to dzika bestia, która w samym środku głębokiego strachu dobija się olbrzymią pięścią do jakichś wewnętrznych drzwi, by ją wypuścić"

  Czy Ty nie możesz być taka jak... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"- Czy Ty nie możesz być taka jak inne? - Ukrył twarz w dłoniach i westchnął. - Co to znaczy "taka jak inne"? - Normalna, zwyczajna.! - Czyli przeciętna..?"

Ona stoi nago pod jego oknem.... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

Ona stoi nago pod jego oknem. Padający deszcz... Nie - on nie pada, nawet nie leje. Generalnie wygląda to tak, jakby ktoś z góry zmywał z siebie brudy najgorszych z ludzkich grzechów, a cały syf z tego powstały rozkładał równomiernie na każdym z nas (jeszcze pomysł, czy już błędne koło? ). W tym momencie świat głębszego sensu nie ma. Ludzie stojący zawsze obok nic nie rozumieją. Nie chce ich znać - i tak jej nie kochali, nawet nie lubili - nigdy! Tylko on! Czy kocha ją bardziej niż ona siebie? Na pewno. Przecież to nietrudne, a i jej z tym chyba dobrze. Byleby on stał obok... No i jest wreszcie - wychodzi do okna. Trzy słońca są teraz na niebie, a wokół każdego tuzin gwiazd tańczy. Ona już rozumie, już wie wszystko dokładnie, już widzi, gdzie iść i kiedy pauzę zrobić. Nagle wszystko jest proste."

 ... jak dziwnie przeplata się... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...) jak dziwnie przeplata się radość ze smutkiem. W jednej chwili świat leży u twoich stóp, a w następnej sekundzie wali cię między oczy".

 Ukryj mnie w sobie  Ukryj mnie... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

`Ukryj mnie w sobie, Ukryj mnie nawet jeśli pustkę w sercu masz.. i noś mnie jak amulet który szczęście może przynieść.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV