głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zatrzymana Każde z nich mogło zgrzeszyć albo zasłużyć na zbawienie. Ludzie na ogół nie zdają sobie sprawy że jest to kwestia wyboru Boga albo diabła. I poszukują szalenie

zatrzymana

zatrzymana.moblo.pl
Każde z nich mogło zgrzeszyć albo zasłużyć na zbawienie. Ludzie na ogół nie zdają sobie sprawy że jest to kwestia wyboru Boga albo diabła. I poszukują szalenie skomp
 Każde z nich mogło zgrzeszyć albo... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"Każde z nich mogło zgrzeszyć albo zasłużyć na zbawienie. Ludzie na ogół nie zdają sobie sprawy, że jest to kwestia wyboru Boga albo diabła. I poszukują szalenie skomplikowanych wyjaśnień dla czynów i decyzji, które są prostym wyborem między Bogiem a diabłem"

W poszukiwaniu ósmego koloru tęczy. teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

W poszukiwaniu ósmego koloru tęczy.

 Chodzi o to że ojciec zawsze mi... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

-Chodzi o to,że ojciec zawsze mi powtarzał bym miał swój portfel na oku - powiedział, dziwiąc się sobie, że to kłamstwo tak gładko przeszło mu to przez gardło. Jego ojciec zajmował się wyłącznie własną karierą i nie zwracał uwagi na aula bardziej. niż musiał, i jeśli Paul dobrze pamiętał, dał mu w życiu tylko jeden prezent. Na czternaste urodziny dostał od ojca prezerwatywę marki Red Devil, w foliowym opakowaniu. 'Włóż do portfela - powiedział Roger Sheldon - i w razie czego, jak podczas jakiegos numerku w kinie dla zmotoryzowanych będziesz zbytnio podniecony, nie omieszkaj tego nałożyć. Na świecie jest już zbyt wielu sukinsynów, a ja nie chcę, by wzięto Cię do wojska w wieku lat szesnastu.'

 I zrezygnujcie z nazywania błędem... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"I zrezygnujcie z nazywania błędem tego, co jest sprzeczne z waszą prawdą, prawdą zaś - to co jest sprzeczne z błędem."

 Tylko kierunek działania ma... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"Tylko kierunek działania ma znaczenie. Ważne jest iść ku czemuś, a nie, dojść tam, bo nie dochodzimy nigdzie i nigdy, chyba, że do śmierci."

  ... Dlaczego mam zatem słuchać... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...)Dlaczego mam zatem słuchać serca? -Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie(...)"

  ...  Szedł w całkowitej ciszy.... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...) Szedł w całkowitej ciszy. Niczego nie żałował. Jeśli przyjdzie mu jutro zginąć, będzie to znaczyło tyle, że Bóg wcale nie pragnął odmienić jego przyszłości (...)"

  ...  A teraz proszę mi powiedzieć... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...) A teraz proszę mi powiedzieć, jak go panienka kocha? -Jak każdy kocha. Głupia jesteś Nelly. -Bynajmniej, proszę odpowiedzieć. -Kocham ziemię, po której on stąpa; powietrze nad jego głową; wszystko, czego dotknie jego ręka, każde jego słowo, każde spojrzenie, każdy postępek i jego całego bez zastrzeżeń (...)"

masz  tutaj rachunek.   jaki rachunek... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

masz, tutaj rachunek. - jaki rachunek do cholery?! - jak to jaki? ten za, 398 nieprzespanych nocy, 879 zużytych chusteczek, 6 litrów wypitego wina, 297 wypalonych papierosów, 12 zjedzonych tabliczek czekolady i 8 litrów pochłoniętych lodów. + 22% vat, za opuchnięte oczy i rozmazany tusz.

smierć cię kocha. teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

smierć cię kocha.

 Najbardziej przerażającym... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić, ale to prawda. Jest to dzika bestia, która w samym środku głębokiego strachu dobija się olbrzymią pięścią do jakichś wewnętrznych drzwi, by ją wypuścić"

   Czy Ty nie możesz być taka jak... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"- Czy Ty nie możesz być taka jak inne? - Ukrył twarz w dłoniach i westchnął. - Co to znaczy "taka jak inne"? - Normalna, zwyczajna.! - Czyli przeciętna..?"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV