głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zatrzymana Moja miłość do Lintona jest jak liście w lesie. Wiem dobrze że czas ja zmieni tak jak zima zmienia wygląd lasu. Moja miłość do Heathcliffa jest jak wiecznotrwa

zatrzymana

zatrzymana.moblo.pl
Moja miłość do Lintona jest jak liście w lesie. Wiem dobrze że czas ja zmieni tak jak zima zmienia wygląd lasu. Moja miłość do Heathcliffa jest jak wiecznotrwała z
 Moja miłość do Lintona jest jak... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"Moja miłość do Lintona jest jak liście w lesie. Wiem dobrze, że czas ja zmieni, tak jak zima zmienia wygląd lasu. Moja miłość do Heathcliffa jest jak wiecznotrwała ziemia pod stopami, nie przykuwa oka swoim pięknem, ale jest niezbędna do życia. Nelly, ja i Heathcliff to jedno. ''

 Każde z nich mogło zgrzeszyć albo... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"Każde z nich mogło zgrzeszyć albo zasłużyć na zbawienie. Ludzie na ogół nie zdają sobie sprawy, że jest to kwestia wyboru Boga albo diabła. I poszukują szalenie skomplikowanych wyjaśnień dla czynów i decyzji, które są prostym wyborem między Bogiem a diabłem"

W poszukiwaniu ósmego koloru tęczy. teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

W poszukiwaniu ósmego koloru tęczy.

 Chodzi o to że ojciec zawsze mi... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

-Chodzi o to,że ojciec zawsze mi powtarzał bym miał swój portfel na oku - powiedział, dziwiąc się sobie, że to kłamstwo tak gładko przeszło mu to przez gardło. Jego ojciec zajmował się wyłącznie własną karierą i nie zwracał uwagi na aula bardziej. niż musiał, i jeśli Paul dobrze pamiętał, dał mu w życiu tylko jeden prezent. Na czternaste urodziny dostał od ojca prezerwatywę marki Red Devil, w foliowym opakowaniu. 'Włóż do portfela - powiedział Roger Sheldon - i w razie czego, jak podczas jakiegos numerku w kinie dla zmotoryzowanych będziesz zbytnio podniecony, nie omieszkaj tego nałożyć. Na świecie jest już zbyt wielu sukinsynów, a ja nie chcę, by wzięto Cię do wojska w wieku lat szesnastu.'

 I zrezygnujcie z nazywania błędem... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"I zrezygnujcie z nazywania błędem tego, co jest sprzeczne z waszą prawdą, prawdą zaś - to co jest sprzeczne z błędem."

 Tylko kierunek działania ma... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"Tylko kierunek działania ma znaczenie. Ważne jest iść ku czemuś, a nie, dojść tam, bo nie dochodzimy nigdzie i nigdy, chyba, że do śmierci."

  ... Dlaczego mam zatem słuchać... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...)Dlaczego mam zatem słuchać serca? -Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie(...)"

  ...  Szedł w całkowitej ciszy.... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...) Szedł w całkowitej ciszy. Niczego nie żałował. Jeśli przyjdzie mu jutro zginąć, będzie to znaczyło tyle, że Bóg wcale nie pragnął odmienić jego przyszłości (...)"

  ...  A teraz proszę mi powiedzieć... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"(...) A teraz proszę mi powiedzieć, jak go panienka kocha? -Jak każdy kocha. Głupia jesteś Nelly. -Bynajmniej, proszę odpowiedzieć. -Kocham ziemię, po której on stąpa; powietrze nad jego głową; wszystko, czego dotknie jego ręka, każde jego słowo, każde spojrzenie, każdy postępek i jego całego bez zastrzeżeń (...)"

masz  tutaj rachunek.   jaki rachunek... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

masz, tutaj rachunek. - jaki rachunek do cholery?! - jak to jaki? ten za, 398 nieprzespanych nocy, 879 zużytych chusteczek, 6 litrów wypitego wina, 297 wypalonych papierosów, 12 zjedzonych tabliczek czekolady i 8 litrów pochłoniętych lodów. + 22% vat, za opuchnięte oczy i rozmazany tusz.

smierć cię kocha. teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

smierć cię kocha.

 Najbardziej przerażającym... teksty

zatrzymana dodano: 5 listopada 2010

"Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić, ale to prawda. Jest to dzika bestia, która w samym środku głębokiego strachu dobija się olbrzymią pięścią do jakichś wewnętrznych drzwi, by ją wypuścić"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV