 |
zatrzymana.moblo.pl
pij bo świat na trzeźwo jest nie do zaakceptowania cosiepatrzyszkurwa
|
|
 |
pij, bo świat na trzeźwo jest nie do zaakceptowania~cosiepatrzyszkurwa
|
|
 |
kochałam to jak wbijałeś swój wzrok w moje oczy, a ja widząc to niezręcznie spoglądałam w inną stronę, bo krępowałeś mnie samym patrzeniem. /emilsoon
|
|
 |
-jak powiedzieć dziewczynie, że nie chce już z nią być? -zostałem wegetarianinem i odstawiam pasztety / jakchcenajamaice.
|
|
 |
Faceci nie czują motyli w brzuchu, tylko ucisk w spodniach. // Carolinasmile
|
|
 |
Wiem, że siedzisz sam, palisz jointy, walisz gin, ale mam ochotę iść na całość, kurwa mać jak skurwysyn.
|
|
 |
urodziła się przypadkiem, i przypadkiem odeszła.
|
|
 |
O godzinie 00:00 zobaczyłam jego imię.../zatrzymana
|
|
 |
Do spieprzenia życia też potrzebny jest talent.. Ja mam go aż zanadto/ zatrzymana
|
|
 |
Ale Bóg nie wie ze anioł powróci by go pokonać...
|
|
 |
połóż się na ziemię i myśl o mnie, nie ważne co ludzie powiedzą, gadanie jest lekkomyślne i tanie.
|
|
 |
szła ulicą w czarnych glanach , czarnych rurkach i ciemnej koszulce . kopała w jakiś mały kamyk , pokazywała małym dziewczynkom język , pluła na ziemię . podniosła głowę . usłyszała czyjeś kroki . nie takie zwykłe . to były jego kroki . na jej twarzy pierwszy raz od roku pojawił się uśmiech . przyjechał . pobiegła w jego stronę , wskoczyła w ramiona i zaczęła piszczeć ze szczęścia . zrobił duże oczy . nie poznał jej . nie była już jego słodką księżniczką w kobiecych ubraniach , promiennym makijażu , bez przerwy uśmiechającą się i kochającą zwierzęta . zmieniła się . / tymbarkoholiczka
|
|
 |
- Czemu taka jesteś? - Jaka? - Taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna? ?? - Bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny, które znasz.!
|
|
|
|