głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zatrzymana Może po prostu posadź kobietę przed sobą pogadaj z nią i postaraj się podniecić ją własnym mózgiem. ” Pokolenie Ikea Zupełnie inaczej jest jeżeli masz kogoś kt

zatrzymana

zatrzymana.moblo.pl
Może po prostu posadź kobietę przed sobą pogadaj z nią i postaraj się podniecić ją własnym mózgiem. ” Pokolenie Ikea
 Może po prostu posadź kobietę... teksty

zatrzymana dodano: 29 czerwca 2015

"Może po prostu posadź kobietę przed sobą, pogadaj z nią i postaraj się podniecić ją własnym mózgiem. ” ~ Pokolenie Ikea

Zupełnie inaczej jest  jeżeli masz... teksty

zatrzymana dodano: 29 czerwca 2015

Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, by żyć.”

“Od ok. 20 min. wkroczyłaś w... teksty

zatrzymana dodano: 29 czerwca 2015

“Od ok. 20 min. wkroczyłaś w starość…. Nie martw się kiedy zaczną marznąć ci stopy, dolegać reumatyzm, a krzyże utrudniać wstawanie. Ten ciężar, który pojawi się po stanięciu na nogi, to ciężar odpowiedzialności starego człowieka, te nogi już nie będą tak szybko mknąć jak wcześniej, nie dziw się one starzeją się wraz z tobą. Czas uważać na cukier i cholesterol, w tym wieku łatwo o chorobę wieńcową i inne. Sport będzie już tylko przymusem, a nie rozrywką, alkohol nabierze nowego smaku, otworzą się nowe drzwi świata, w które nie warto zaglądać bo czeka tam rozczarowanie. Nic już nie będzie takie samo. Kosmyki włosów na szczotce, zniszczona skóra, pomarszczone ręce…. Popatrz w lustro i zaprzyjaźnij się z nową twarz. Ale spokojnie, BÓG CIĘ KOCHA, a życie dopiero się zaczyna.” -zyczenian a 18stke!

“Nie rań serca co Cię kocha  bo... teksty

zatrzymana dodano: 29 czerwca 2015

“Nie rań serca,co Cię kocha, bo miłość krótki czas. Kochać w życiu można w życiu często, lecz prawdziwie tylko raz.”

“Nigdy nie rezygnuj z osoby  która... teksty

zatrzymana dodano: 29 czerwca 2015

“Nigdy nie rezygnuj z osoby, która Cię kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia zrozumiesz, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.”

Jak żyć  to nie jako widz.... teksty

zatrzymana dodano: 30 kwietnia 2015

Jak żyć, to nie jako widz. Wypuszczać dym, ale nigdy zysk. Jak już kraść- to siedem cyfr. Jak grać, to jak mistrz. Doceniać spryt i szósty zmysł, a jak gryźć - to do krwi jak wilk.

Po pierwsze mam serce   Po drugie... teksty

zatrzymana dodano: 27 kwietnia 2015

Po pierwsze mam serce Po drugie rozumiem Po trzecie dwie ręce posiadam i ich użyć umiem Znam wielu Po czwarte Wiem coś za coś barter Pięć najważniejsze mam chęć Nie siedzę i nie czekam Jak chcesz to ty siedź Sześć zakłamanym nie mówię cześć Raz już powiedziałem żegnam , jednak Z drugiej strony siedem Wybaczenie to podstawa moich wierzeń To wszystko czyni mnie człowiekiem Boże nie chce mieszać Ciebie do przyziemnych spraw Ale spraw Po ósme bym dla bliskich nigdy nie był oszustem Dziewięć moja recepta na sukces Nic za szybko Dopracuj wszystko Skup się kończę Jeszcze tylko po dziesiąte To nie są przykazania To zdrowy rozsądek Dziesięć punktów dla mnie bardzo ważnych I chuj mnie to interesuje co ci powie każdy !!!

Nie ważne ile kilometrów jeździsz... teksty

zatrzymana dodano: 11 kwietnia 2015

Nie ważne ile kilometrów jeździsz i z jaką prędkością na rowerze, ile wyciskasz na klatę, ile masz w bicepsie, nie ważne ilu dresów na osiedlu mówi Ci "Dzień dobry". To wszystko jest nie ważne gdy Twoje dziecko mówi "Tato ! Zrobiłam dla Ciebie naszyjnik, załóż ! " to zakładasz go i wychodzisz w nim na spacer po dzielni i ch....j !

Kobiety się kocha a nie bije. teksty

zatrzymana dodano: 3 kwietnia 2015

Kobiety się kocha a nie bije.

Nikt nie moze sprawic by inny... teksty

zatrzymana dodano: 3 kwietnia 2015

Nikt nie moze sprawic by inny czlowiek poczul sie szczesliwy/zakon pocieszenia

W życiu chodzi o to aby zakochiwać... teksty

zatrzymana dodano: 15 marca 2015

W życiu chodzi o to aby zakochiwać się i szaleć na fali emocji, cierpieć i znów walić głowa w mur, mieć motyle w brzuchu i pić wódkę o 4 rano bo znów nie wyszło... I to jest nasz sens człowieczeństwa. Odczuwać. Nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale emocje." /Pokolenie Ikea kobiety

 mam penisa i noz.. co chcesz miec w... teksty

zatrzymana dodano: 18 luty 2015

-mam penisa i noz.. co chcesz miec w sobie? -nóż bo przynajmniej poczucie, że mam coś w sobie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV