głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Myślałem  że już dla mnie nic nie... teksty

zatracony dodano: 26 września 2015

Myślałem, że już dla mnie nic nie znaczysz, że potrafię przejść obok bez uczuć a dziś otworzyłaś we mnie wszechświat, w którym topie się i którym potrafiłbym zalać cały świat, mój uśmiech był szczery, nie był kłamstwem, którym żyję na co dzień, próbuje to utopić w kieliszku ale wiem, że to moja siła życiowa, bez ciebie tylko zwalniam, przymykam oczy, słabnę, umieram. Daj mi znać, że kochasz a stanę się demonem, bogiem, tytanem, zniszczę i wykreuję wszystko co potrzeba byśmy byli, aby szczęście było wieczne aż śmierć powie koniec, powie to z uśmiechem na twarzy patrząc na nas, na nasze roześmiane twarze, na ręce złączone mimo wszystko, na wpatrzone oczy, zachwycone nieskończonością którą poświęciliśmy dla miłości.

sorry za słownictwo  emocje teksty

zatracony dodano: 26 września 2015

sorry za słownictwo, emocje

Wkurwia mnie ta jebana dziwka... teksty

zatracony dodano: 26 września 2015

Wkurwia mnie ta jebana dziwka - życie. Pokazuje ci dziewczynę, daje ci ją poznać, zakochać się, dotknąć, pocałować, utożsamić z nią szczęście a potem mówi ci szmata, że nie możesz z tą dziewczyną być, obiera ci jej dotyk, pocałunki, szczęście ale zostawia miłość, która staje się przekleństwem zamiast czymś wspaniałym. Dźga cię wspomnieniami, tęsknotą aż zaczynasz myśleć, że piekło to twoje życie. Pierdole cię kurwo, dziś ostatni raz się upijam, od jutra zaczynam wszystko od nowa, dziś ostatni raz chcę umrzeć, jutro pokaże Ci, że ile jeszcze razy nie wsadzisz mnie na minę, powstanę i pokażę ci fucka. Chuj ci w dupę, idę dalej, z nożem w sercu dojdę do mety gdzie dam ci kopa w dupę i będę się śmiał gdy odejdziesz.

Miesiąc szaleństwa w bólu  zabawy... teksty

zatracony dodano: 26 września 2015

Miesiąc szaleństwa w bólu, zabawy ze złamanym sercem, smutku gdy powracałem do starego życia, pustki gdy tam dotarłem, pogodzenia się z beznadzieją, z życiem bez radości, litry alkoholu aby zyskać na chwilę coś więcej niż rozsądek, on sprowadził mnie tu na szarą glebę, na której nie wyrasta dla mnie nic wspaniałego, na której jednak nie ranię nikogo ale mogę powoli umierać. I całe to nasze szczęście wydało mi się niedorzeczne, już nie zostały żadne uśmiechy dla tych wspomnień, tylko żal i pustka. A dziś przechodząc korytarzem poczułem Twój zapach, nie zapanowałem nad sobą, znalazłem Cię za jakimiś drzwiami. Nie było w naszej rozmowie nic romantycznego, widziałem, że jej nie chciałaś a jednak serce biło tak, że brakowało mi tchu i pierwszy raz od miesiąca byłem szczęśliwy. Nigdy nie będziemy razem, nawet gdybyś chciała tym razem ja nie pozwolę, już wiem że moim przeznaczeniem jest nieszczęście i że nasz miesiąc był darem losu, którego nie powinienem nigdy dostać.

Pokochałem Ciebie a teraz wiem czym... teksty

zatracony dodano: 23 września 2015

Pokochałem Ciebie a teraz wiem czym jest prawdziwa pustka. Wierzyłem w prawdziwą miłość a teraz jestem bluźniercą, przeklinam ją. Uwielbiałem patrzeć w Twoje oczy a teraz niestety nic się nie zmieniło.

Każdego ranka walka by się nie... teksty

zatracony dodano: 23 września 2015

Każdego ranka walka by się nie budzić, każdy koszmar jest lepszy niż rzeczywistość bez Ciebie.

Najstraszniejsza jest miłość  mimo... teksty

zatracony dodano: 20 września 2015

Najstraszniejsza jest miłość "mimo wszystko". Kocham mimo że mnie skrzywdziłaś, mimo że ja skrzywdziłem Ciebie, kocham mimo że sypiam z inną a ty układasz sobie życie z nowym gosciem

chciałem tak wiele dziś zrobić... teksty

zatracony dodano: 16 września 2015

chciałem tak wiele dziś zrobić, zacząć od początku z nowymi planami ale rano pomyślałem o Tobie i nie mogłem podnieść się z łóżka, chciałem dziś mieć znowu siłę by stawać się lepszym człowiekiem, ale zauważyłem ze już nigdy nie będziesz moja i nie chcę robić nic bo boje się zabić

Znowu próbuje uciec od Ciebie. Jadę... teksty

zatracony dodano: 9 września 2015

Znowu próbuje uciec od Ciebie. Jadę w drugi koniec kraju aby zabić każde uczucie, które pozostało, w objęciach innej. Tak bardzo sie boję że i tak kiedy Cie spotkam wszystkie próby okażą sie nieskuteczne. Zmieniłaś mnie, pokazałaś mi jak cudownie można sie czuć, teraz nie chcę już dotykać ziemi. Alkohol to za mało, imprezy, nowe znajomości które łechczą moje ego dają tylko ulotną ulgę, potrzebuję być kimś więcej, chcę być niepowstrzymaną burzą, wichrem namiętności który poniesie innych. Mam plan jak to zdobyć, jak umrzeć będąc na szczycie. Kiedy tam będę podziękuję Ci bo bez Ciebie go nie widziałem.

Chcę Cię tak mocno zapomnieć jak... teksty

zatracony dodano: 8 września 2015

Chcę Cię tak mocno zapomnieć jak mocno odzyskać

Prawdziwa miłość nie traci... teksty

zatracony dodano: 8 września 2015

Prawdziwa miłość nie traci nadziei... że znowu zobaczę w Twych oczach nieskończoność, że Twoje usta tak bardzo będą żądały moich, że znów odpłyniesz w przyjemność w moich ramionach, a wszystkie Twoje uśmiechnięte słowa okażą się prawdą. Już nigdy nie pozbędę się tych wspomnień, nigdy nie przestane widzieć Cię gdy zamykam oczy, tak wpatrzoną we mnie. Chciałaś abym był Twój, oddałem Ci się na wieczność, dlatego gdy spotkamy się w innym życiu moja dusza będzie przy Tobie. Każda chwila, która nas rozdziela tak mocno boli, ten cały ból uśmierzysz jednym gestem, którym udowodnisz że nadzieja nie jest tylko dla głupców.

Litry alkoholu  chmury słodkiego... teksty

zatracony dodano: 8 września 2015

Litry alkoholu, chmury słodkiego dymu, wielu poznanych ludzi, od imprezy do imprezy, od miasta do miasta, prawie bez snu, poobijany po koncertach, przeziębiony po tańczeniu w deszczu, budzę się w nocy po tym tygodniu i myślę jak trudno o Tobie zapomnieć i czy kiedyś przestanę Cię szukać w tłumie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV