głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Chcę Cię tak mocno zapomnieć jak... teksty

zatracony dodano: 8 września 2015

Chcę Cię tak mocno zapomnieć jak mocno odzyskać

Prawdziwa miłość nie traci... teksty

zatracony dodano: 8 września 2015

Prawdziwa miłość nie traci nadziei... że znowu zobaczę w Twych oczach nieskończoność, że Twoje usta tak bardzo będą żądały moich, że znów odpłyniesz w przyjemność w moich ramionach, a wszystkie Twoje uśmiechnięte słowa okażą się prawdą. Już nigdy nie pozbędę się tych wspomnień, nigdy nie przestane widzieć Cię gdy zamykam oczy, tak wpatrzoną we mnie. Chciałaś abym był Twój, oddałem Ci się na wieczność, dlatego gdy spotkamy się w innym życiu moja dusza będzie przy Tobie. Każda chwila, która nas rozdziela tak mocno boli, ten cały ból uśmierzysz jednym gestem, którym udowodnisz że nadzieja nie jest tylko dla głupców.

Litry alkoholu  chmury słodkiego... teksty

zatracony dodano: 8 września 2015

Litry alkoholu, chmury słodkiego dymu, wielu poznanych ludzi, od imprezy do imprezy, od miasta do miasta, prawie bez snu, poobijany po koncertach, przeziębiony po tańczeniu w deszczu, budzę się w nocy po tym tygodniu i myślę jak trudno o Tobie zapomnieć i czy kiedyś przestanę Cię szukać w tłumie.

Lecąc na fali czasu  ocieram sie o... teksty

zatracony dodano: 7 września 2015

Lecąc na fali czasu, ocieram sie o ludzi, nieznanych, niektórych udaję mi się złapać na chwilę która pozwala na uczucia. Niektórym spoglądam w oczy pozwalam spojrzeć na moją duszę, niektórych pragnę tylko dla siebie, dlaczego odpływają w nieznane nurty losu, dlaczego widzę podziw i miłość w tym wzroku i w słowach ale pozostaję sam. Czy płynę by chwycić Cie w ramiona, czy samotnie skonać.

bezpieczeństwo i stabilizacja  zajebisty cel na życie  co tam prawdziwe uczucie i spełnianie marzeń  lepiej być starym za młodu a na prawdziwą starość żałować że się zmarnowało życie teksty zatracony dodał komentarz: bezpieczeństwo i stabilizacja, zajebisty cel na życie, co tam prawdziwe uczucie i spełnianie marzeń, lepiej być starym za młodu a na prawdziwą starość żałować że się zmarnowało życie do wpisu 7 września 2015
jeśli nie mogę mieć tego czego... teksty

zatracony dodano: 7 września 2015

jeśli nie mogę mieć tego czego pragnę... pieprzyć to, nie będę jadł okruchów ze stołu pana, rozpieprzę siebie albo wszystko dookoła ale dostane chociaż gryza soczystych, spełnionych marzeń

jak człowiek już wszystko ma  to by... teksty

zatracony dodano: 7 września 2015

jak człowiek już wszystko ma, to by wszystko oddał za trochę szczerej miłości

kiedyś ktoś pokazał mi jak żyć... teksty

zatracony dodano: 7 września 2015

kiedyś ktoś pokazał mi jak żyć, dziś sam już wiem, tylko co teraz zrobić z ludźmi, których chcę wyrzucić z poprzednim życiem...

Może tak jest lepiej  odejść zanim... teksty

zatracony dodano: 7 września 2015

Może tak jest lepiej, odejść zanim się zaangażuję, pozostawiając w myślach magiczne chwile, zanim zawiodę, zanim ona rozczaruje, kiedy jeden jej uśmiech znaczy więcej niż seks.

Boże  dzięki Ci za nią  przy niej... teksty

zatracony dodano: 7 września 2015

Boże, dzięki Ci za nią, przy niej zapomniałem dziś kim jestem, ile mam lat, że jestem tylko człowiekiem, chcę znów wszystko, pragnienia znów wypełniają moją głowę nowymi planami, a nawet jeśli nie będziesz moja, dałaś mi ukoić żal, dałaś nadzieję na miłość bez granic

Niestety jestem taki że jak słyszę... teksty

zatracony dodano: 6 września 2015

Niestety jestem taki że jak słyszę muzykę w mieście to idę do źródła a jak widzę jej uśmiech w tłumie to muszę poczuć smak jej ust. Dziś ich zasmakuję, wiem to, czuję to, jesteś moją a jeszcze tego nie wiesz.

Wracam zmęczony. Świat mknie za... teksty

zatracony dodano: 6 września 2015

Wracam zmęczony. Świat mknie za oknem pociągu a ja próbuję przypomnieć sobie wszystkie chwile wczorajszego dnia. W falach dźwięków, uderzany pociskami świateł stałem na wierzchołku świata tańcząc z demonami. Popijając piwo, zaciągałem się chwilową przyjemnością, pomiędzy uderzeniem basu zachwycony tłumem rąk przedzierających rozświetloną przestrzeń. Dziś tak zmęczony i znów tak samotny nie żałuję niczego i chcę więcej, chcę oddać się przyjemności aż znajdę Cię gdzieś i zatracimy się we wspólnej rozkoszy, będziemy chodzić po wierzchołkach światów, deptać bariery, spijać to co uda nam się wycisnąć z życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV