głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zapamietamcieskurwielu haha... może xD . Mam taką nadzieję . A gdy tamtego wieczoru nasze oczy się spotkały zrozumiałam wszystko. Zrozumiałam że tak naprawdę nigdy o nim nie zapomnę ż

zapamietamcieskurwielu

zapamietamcieskurwielu.moblo.pl
haha... może xD . Mam taką nadzieję .
haha... może xD .  Mam taką nadzieję . teksty zapamietamcieskurwielu dodał komentarz: haha... może xD . Mam taką nadzieję . do wpisu 20 grudnia 2011
A gdy tamtego wieczoru nasze oczy... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

A gdy tamtego wieczoru nasze oczy się spotkały zrozumiałam wszystko. Zrozumiałam że tak naprawdę nigdy o nim nie zapomnę , że już zawsze w jego towarzystwie będę się czuła jakoś tak dziwnie i niepewnie . Zrozumiałam że choć część mnie tak bardzo go nienawidzi to ta druga wciąż za nim tęskni i żałuje że już nigdy się do siebie nie zbliżymy , że już nigdy nie będzie go przy mnie .

:D:D teksty zapamietamcieskurwielu dodał komentarz: :D:D do wpisu 20 grudnia 2011
dziewczyny które w wieku 14 lat są... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

dziewczyny które w wieku 14 lat są jeszcze dziwicami , nie noszą miniówek , piją tymbarki , i nie palą papierosów jeszcze żyją .. zdziowiony co nie. ?

Chciałam się wyciszyć   ogarnąć... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

Chciałam się wyciszyć , ogarnąć , przestać myśleć . Leżałam zwinięta na łóżku w kłębek pozwalając łzą wolno płynąć , w słuchawkach leciał Grubson i po raz pierwszy w życiu efekt był odwrotny , wkurwiłam się słysząc jego kawałek choć niezaprzeczalnie było to irracjonalne , ale to może dlatego iż dobrze wiem że NIE NAPRAWIMY WSZYSTKIEGO , nigdy!

a kiedyś za kilkanaście lat gdy... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

a kiedyś za kilkanaście lat gdy mała,urocza dziewczynka o niewiarygodnie pięknych oczach zapyta mnie czy kochałam kiedyś kogoś prócz taty z uśmiechem na ustach powiem 'tak' a potem opowiem jej historię pewnego bruneta który pojawił się w moim życiu całkiem nieproszony .Opowiem o jego czekoladowych oczach po których tylko ja potrafiłam rozpoznać każdą targającą nim emocję.Opowiem o uśmiechu,o cudownym uśmiechu,choć może nie zawsze czułym,choć może zbyt często sarkastycznym ale jednak cudownym. Opowiem o zapachu który chciałam wdychać do końca mojego jestestwa.Opowiem o dotyku bo nikt nie potrafił tak dotykać.I choć nie powiem tego na głos bo przecież to jeszcze dziecko to pomyślę,pomyślę o każdym jego pocałunku,namiętnym i delikatnym zarazem,stanowczym i przesiąkniętym pożądaniem, przypomnę sobie każdą wspólną noc gdy doprowadzał mnie do obłędu a gdy ona wyrwie mnie z owych rozmyślań i zapyta jak miał na imię to tylko się uśmiechnę i niesłyszalnym szeptem wypowiem skurwysyn!!!

Kocham cię  chciała tylko żebyś... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

Kocham cię, chciała tylko żebyś to wiedział :* M < 33 !

Teoretycznie to już koniec ale... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

Teoretycznie to już koniec,ale praktycznie w środku coś jednak nie pozwala zapomnieć.

Tak dobrze kłamał   tak cholernie... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

Tak dobrze kłamał , tak cholernie dobrze kłamał że w pewnym momencie chciałam mu uwierzyć . Chciałam uwierzyć że mnie kocha , że żuci dla mnie wszystko , że wróci z Włoch i ze mną zostanie , że będzie tuż obok ,zawsze. Tak dobrze całował , tak cholernie dobrze całował że w pewnym momencie chciałam mu się oddać , tam w przybocznej spelunie chciałam być z nim jednością. I chyba właśnie wtedy poznałam co to jest miłość , ta pierwsza , głupia , ślepa , irracjonalna ale jednak miłość. Ten chłopak miał coś w sobie , miał w sobie zbyt wiele , kurwa .

Zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na ulicy , gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli , jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat. Zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko miało miejsce czy może wręcz przeciwnie , żałuje że to się skończyło. Zastanawia mnie jaki ma do mnie stosunek i kim tak właściwie dla niego byłam .

I nagle poczuła się jak... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

I nagle poczuła się jak drugoplanowa postać z amerykańskiego horroru która wie że musi zginąć bo przeżyć może tylko odtwórca głównej roli, a to NIE był film o niej a o nim , ona była tu tylko statystką a raczej zabawką w rękach kogoś o wiele bardziej śilniejszego.

Ogólnie to mam gdzieś cały ten... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 20 grudnia 2011

Ogólnie to mam gdzieś cały ten koniec świata i tak dalej ale jeśli coś takiego miałoby się dziś zdarzyć to wybacz Boże ale podejrzewam iż będę tak nadupcona że nawet tego nie poczuję

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV