głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zapamietamcieskurwielu Mówił o heroinie jak o swej ukochanej.Zabierała Go coraz dalej kawałek po kawałku.Co gorsza nie miałam żadnych szans w rywalizacji z nią. Zależy mi na tobie głu

zapamietamcieskurwielu

zapamietamcieskurwielu.moblo.pl
Mówił o heroinie jak o swej ukochanej.Zabierała Go coraz dalej kawałek po kawałku.Co gorsza nie miałam żadnych szans w rywalizacji z nią. Zależy mi na tobie głupku!
Mówił o heroinie jak o swej... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

Mówił o heroinie jak o swej ukochanej.Zabierała Go coraz dalej, kawałek po kawałku.Co gorsza, nie miałam żadnych szans w rywalizacji z nią. -Zależy mi na tobie, głupku! Żebyś żył i był tutaj. -Wiem.Kocham Cię! Ale co dalej? Sam sobie nie poradzę... Ja nie mogę... Rozmowa zaczęła się rwać, by ucichnąć zupełnie.Potem zastąpił ją ciągły sygnał.

Leżała w ogrodzie   wokół niej... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

Leżała w ogrodzie , wokół niej były porozrzucane zdjęcia , popijała zimną 'fante' , słuchając 'Pezeta' . Do ręki wzięła białą kartke i zaczeła rysować . Po chwili pojawiła się podobna postać do Jego osoby , uśmiechnęła się mimo wolnie . Podeszła do Niej młodsza siostra. "Cio rysujeś ?" -zapytała , swoim słodkim głosikiem . "Największego frajera na świecie " - rzekła , głaszcząc swojego małego sobowtóra , po blond włosach . "Siośtra to tszeba tego palanta zniścić " powiedziała , wbijając chłopakowi na kartce , ołówek prosto w krocz . "Widziś juś po nim ! pjontka siośtra ! " - wykrzyczała , tańcząc . "Piontka , piontka szkrabie" - z wielkim uśmiechem zaczeła łaskotac , malutką siostryczkę , która pomogła z Jej serca pozbyc się Jego .

spojrzała na zegarek . 23:23 . '... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

spojrzała na zegarek . 23:23 . ' dość ' szepnęła sama do siebie . wyciągnęła zza łóżka swoją walizkę i spakowała najpotrzebniejsze rzeczy. po cichu wyszła przez tylne drzwi. szła długimi chodnikami przez ciche miasto. Jej twarz pokrywały chłodne krople łez. ale nie zatrzymywała się, ciągnęła za sobą ciężką walizkę. tak ciężką, jakby dźwigała w niej Jego ciało. dotarła na peron. przejrzała możliwe najbliższe odjazdy. ' Kraków ' szepnęła . ' . spojrzała na zegarek. ' za trzy minuty ' powiedziała przez łzy. odwróciła się. przez zaszklone oczy zobaczyła Jego. stał tak blisko, że wymieniali się już tylko oddechami . ' nie rób głupot ' szepnął Jej do ucha. ' to nie są głupoty ' odpowiedziała płacząc. ' jesteś na tyle słaba, że uciekasz od własnych problemów ' . ' nie ! uciekam jak najdalej od takich frajerów jak ty ! od takich typów, którzy potrafią ranić! ' . ' i co zrobisz w tym Krakowie ? ' . ' umrę, bez Ciebie ' szepnęła wsiadając do pociągu.

Słonko   nawet jak byś się ubrała... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

Słonko , nawet jak byś się ubrała w stylu " zobacz co straciłeś " , to on i tak spojrzy w stylu " wali mnie to ".

ona nie zna się na psychologii  ale... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. ona potrafi kochać. ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. codziennie widzę ją w lustrze.

kiedy idę przez szkolny hol i... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

kiedy idę przez szkolny hol i patrzę , że trzymacie się za ręke biegnę do toalety i mówię sobie ; dziewczyno weź się w garść bo to przez twoją głupotę oni są szczęśliwi

Najgorsze rzeczy robi się podobno po... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

Najgorsze rzeczy robi się podobno po pijaku. Wyobraź sobie człowieku, jaka musiałam być najebana, gdy się w Tobie zakochałam !

'idź w pizdu' mówiły usta.... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

'idź w pizdu' mówiły usta. 'wróć' mówiło serce.

Siedziała na mokrych od deszczu... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

Siedziała na mokrych od deszczu schodkach, kręciło jej się w głowie i w tym momencie nie myślała o niczym, była wolna od wszystkich zmartwień. Wzięła kolejnego bucha, po czym wpatrzona w niebo powiedziała, że jest szczęśliwa.

Bo czasem boisz się uwierzyć  że... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

Bo czasem boisz się uwierzyć, że spotkało Cię coś wspaniałego. Boisz się że to tak szybko odejdzie ! Ale spróbuj czegooś nowego może to właśnie to twoje jedyne szczęście ;D < 3 !

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

Kochasz go. W porządku. Wszyscy o tym wiedzą, włącznie z nim, a ty się zastanawiasz co masz robić. Nie rób nic. Prędzej czy później zrozumie, że jest szczęściarzem, bo z tylu chłopaków wybrałaś właśnie jego, a jemu to nie pasuje. Powiedz mu, że go kochasz.

Siedze z kubkiem gorącej kawy w... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 27 grudnia 2011

Siedze z kubkiem gorącej kawy w dłoniach przed laptopem, patrze się na twoje zdjęcie. I teraz nie wiem co bardziej boli. To, że gorąca kawa parzy moje dłonie, czy to, że obiecałeś, że nie odejdziesz, nigdy, że będzie lepiej a słowa nie dotrzymałeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV