głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zapamietamcieskurwielu przyjdź i powiedz mi że to koniec to przynajmniej będę mogła napluć ci w twarz. nigdy nie mów do swojego przyjaciela 'a nie mówiłam?' gdy ten popełni błąd. pode

zapamietamcieskurwielu

zapamietamcieskurwielu.moblo.pl
przyjdź i powiedz mi że to koniec to przynajmniej będę mogła napluć ci w twarz.
przyjdź i powiedz mi  że to koniec... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 2 grudnia 2011

przyjdź i powiedz mi, że to koniec to przynajmniej będę mogła napluć ci w twarz.

nigdy nie mów do swojego przyjaciela... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 2 grudnia 2011

nigdy nie mów do swojego przyjaciela 'a nie mówiłam?', gdy ten popełni błąd. podejdź do niego, przytul i powiedz 'będzie dobrze, nikt nie jest nieomylny'.

  ona zrozumiała   że musi o nim... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

` ona zrozumiała , że musi o nim zapomnieć . on widząc ją z innym pojął , że ją kocha .

Mój uśmiech mówi Ci codziennie... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

Mój uśmiech mówi Ci codziennie, że wygrałam.

Ty to kurwa każdą kochasz.   M . teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

Ty to kurwa każdą kochasz. / M .

Zebrało mi się na wspomnienia .... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

Zebrało mi się na wspomnienia . Sięgnęłam po pudło ze zdjęciami podpisane " Wakacje z nim " . To były nasze pierwsze i ostatnie zeszłoroczne wspólnie spędzone wakacje . Trzymając w ręku pierwsze zdjęcie , przymrużyłam delikatnie powieki , wyobrażając sobie tamten pomost z nim , on głęboko patrzył mi w oczy , ja po uszy zakochana tonęłam w jego spojrzeniu . Kolejnym zdjęciem był ten pamiętny zachód słońca , my na jego tle a przed nami morze i mewy hałasujące nad jego falami , widziałam to , słyszałam nawet najmniejszy dźwięk zamykając oczy , tulił mnie w swoich ramionach , muskając czule moje czoło , splatał palce i szeptał do ucha że jeszcze kiedyś tu wrócimy . Dziś zostały mi tylko te zdjęcia , nie wiem gdzie on w tym momencie jest , ale chciałabym żeby od czasu do czasu zrobił to samo co ja , patrząc na nasze zdjęcia wrócił do tamtego miejsca , wrócił do naszej miłości

pierwszy raz byłam z siebie dumna... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

pierwszy raz byłam z siebie dumna, kiedy mijajac Cię na ulicy na Twoje 'siema' wybuchłam śmiechem dodając krótkie 'pierdol się'.

nie płacz kurwa  jemu to zwisa. teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

nie płacz kurwa, jemu to zwisa.

pamiętasz? tysiące serduszek... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

pamiętasz? tysiące serduszek, buziaków, i te denne cytaty? skarbie, nabraliśmy wszystkich na tą naszą genialną miłość! jesteśmy świetni, co?

  w mojej historii nie odgrywasz już... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

" w mojej historii nie odgrywasz już żadnej roli, mimo, że byłeś jej głównym bohaterem, wypieprzyłam cię ze scenariusza. "

staliśmy w szkolnym sklepiku. byłam... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

staliśmy w szkolnym sklepiku. byłam z moimi kumplami w kolejce po jakiś zapas na religię. wtedy za mną stanął On ze swoimi. jako zawieszkę do torby miałam zaczepione kapsle od tymbarków . poczułam jak ktoś ciągnie mi plecak hałasując nakrętkami. ' wylosujemy sobie którąś ' powiedział, po czym przeczytał ' te dwa słowa dziewięć liter ' serce zabiło mi jak oszalałe spojrzałam w jego wielkie oczy , a on po krótkim zastanowieniu powiedział ' ruchaj się ? ' odwróciłam się napięcie mierząc go wzrokiem. zaczął losować drugiego po czym przeczytał ' to da się zrobić ' . zaczął się śmiać jak idiota , a wychodząc ze sklepiku zaczepił tą plastikową sukę z tekstem ' musimy to zrobić mała, dzisiaj ' . kumpel przytulił mnie mówiąc ' zapomnij o Nim, to już przeszłość mała, weź sobie coś wylosuj ty ' wyciągnęłam pierwszy lepszy kapsel po czym przeczytałam ' on kocha ' .

staliśmy patrząc głęboko w swoje... teksty

zapamietamcieskurwielu dodano: 1 grudnia 2011

staliśmy patrząc głęboko w swoje oczy. nagle On odebrał telefon. ' no cześć Olka. a pewnie, że będę, za piętnaście minut. dobrze, dobrze. ' mówiąc to ironicznie uśmiechał się w moją stronę. skończył rozmowę po czym podeszłam do niego mówiąc 'udanej zabawy, jedź bo się spóźnisz, masz piętnaście minut, kochanie ' . próbę mojego odejścia zatrzymał stając naprzeciw mnie. - najpierw muszę zrobić to co obiecałem . - nic nie musisz. - ale chcę . - odsuń się, muszę iść. - nie. teraz jest mój czas. Po czym ujął moją twarz w dłonie całując namiętnie moje usta. staliśmy tak na środku chodniku nie zważając na omijających nas przechodniów, czy przejeżdżające auta. ' kocham Cię, pamiętaj, i nie dzwoniła Ola, tylko Dawid, żartowałem skarbie ' .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV