głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zal_mi_cie o jesteś online . napisz . napisz do mnie . napisznapisznapisznapisz . w tym momencie w tej chwili teraz . proszę proszę napisznapisznapisz . bo zaraz się rozpa

zal_mi_cie

zal_mi_cie.moblo.pl
o jesteś online . napisz . napisz do mnie . napisznapisznapisznapisz . w tym momencie w tej chwili teraz . proszę proszę napisznapisznapisz . bo zaraz się roz
o   jesteś online . napisz . napisz... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

o , jesteś online . napisz . napisz do mnie . napisznapisznapisznapisz . w tym momencie , w tej chwili , teraz . proszę , proszę , napisznapisznapisz . bo zaraz się rozpadnę , bo zaraz mi serce pęknie , bo czekam na ciebie . no napisz . przecież widzisz to żółte słoneczko przy moim imieniu , napisz . napisz pierwszy , bo ja już nie mam odwagi . napisznapisznapisznapisz . o , już Cię nie ma . kurwa .

jeśli ciągle jesteś zazdrosna   to... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

jeśli ciągle jesteś zazdrosna , to kochasz . - wyjebany kapselek /zal_mi_cie

Znów dźwięk sms'a . Biorę telefon... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

Znów dźwięk sms'a . Biorę telefon do ręki i znów znika nadzieja . Mała , to tylko reklama . I znów muszę się powstrzymać , żeby nie jebnąć tą komórką o ścianę !

a najbardziej denerwuje mnie to   że... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

a najbardziej denerwuje mnie to , że tak bardzo chcę , ale nie mogę go mieć ! ; | /zal_mi_cie

minął rok   zależy mi już... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

minął rok , zależy mi już zupełnie na innej osobie , ale wciąż czasem , gdy z nudów czytam pamiętnik z tamtego okresu , skaczę przez kałuże w deszczu , jem chupa chupsy czy przechodzę przez ten park , myślę , że moglibyśmy jeszcze wszystko naprawić . mimo , że nie myślę już o tobie w nocy , że nie płaczę na naszych piosenkach , że twoje imie nie jest czymś na dźwięk czego serce mi pęka na pół . gdy przypominam sobie to wszystko przez co przeszliśmy , jak dobrze nam było ze sobą i jak bardzo o nas walczyłam , myślę , że gdybyśmy spróbowali po raz kolejny byłoby dobrze , może nawet lepiej . to chyba znaczy , że byłeś kimś wyjątkowym , czyż nie ? i chyba już do końca życia będziesz miał specjalne miejsce w moim głupim sercu

czasem zachowujesz się tak   że nie... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

czasem zachowujesz się tak , że nie mam pojęcia czy walczyć o ciebie , czy może lepiej zapomnieć . gdybyś dał mi choć jedną , małą wskazówkę , gdybyś wreszcie zdecydował się czego tak naprawdę chcesz , byłoby mi dużo prościej . bo wiesz ? ja w tym całym dziwnym układzie czuję się jak pionek , jak pierdolona rzecz , którą manipulujesz kiedy coś ci nie wychodzi w życiu .

czasem boję się   że ktoś inny... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

czasem boję się , że ktoś inny zauważy to jak słodkie są twoje dołeczki w policzkach . albo dostrzeże twoje mega niebieskie patrzałki . albo wiesz ? że zobaczy jak śmiesznie się uśmiechasz gdy słyszysz swoją ulubioną piosenkę . boję się po prostu , że ktoś może odkryć w tobie to , co ja odkryłam . że ktoś może widzieć w tobie tego ideała , w którym ja się zakochałam . po prostu .

jak długo można tęsknić za osobą... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

jak długo można tęsknić za osobą, o której wiesz, że już nigdy do Ciebie nie wróci ?

tu nie pomoże czekolada  towarzystwo... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

tu nie pomoże czekolada, towarzystwo przyjaciół, kakao, dobra komedia czy chociażby ulubiona piosenka. nic nie jest w stanie wypełnić tej pustki po nim.

I zrobię tak  że kiedyś... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

I zrobię tak, że kiedyś przejdziesz obok mnie i pomyślisz sobie `kurwa co ja straciłem`.

to już prawie rok. rok mija od... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

to już prawie rok. rok mija od tamtej wspólnej zimy i wiosny. ponad trzysta dni temu były wspólne uśmiechy i rozmowy, wspólne milczenie i śmiech. byliśmy my- ponad wszystko i nic więcej się nie liczyło. już prawie rok, gdy Cię przy mnie nie ma. niby tak dużo, a na prawdę tak mało - szybko zapominasz.

  Za co mnie uwielbiasz ?   A Ty mnie... teksty

zal_mi_cie dodano: 11 marca 2012

- Za co mnie uwielbiasz ? - A Ty mnie za co ? - Za ten cholerny uśmiech i za te Twoje brązowe oczęta . ♥ - Ahaa .. - Nie ma to jak na szczerość odpowiedzieć słowem ' ahaa ' . Tego w Tobie nienawidze .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV