głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zal_mi_cie tak bardzo nienawidzę siebie. dlaczego ? dlatego że kłądąc się wieczorem katuje swoją psychikę wspomnieniami. przed oczami mam obraz tego jak było kiedyś. przyp

zal_mi_cie

zal_mi_cie.moblo.pl
tak bardzo nienawidzę siebie. dlaczego ? dlatego że kłądąc się wieczorem katuje swoją psychikę wspomnieniami. przed oczami mam obraz tego jak było kiedyś. przypomin
tak bardzo nienawidzę siebie.... teksty

zal_mi_cie dodano: 21 marca 2012

tak bardzo nienawidzę siebie. dlaczego ? dlatego , że kłądąc się wieczorem katuje swoją psychikę wspomnieniami. przed oczami mam obraz tego jak było kiedyś. przypominają mi się te cudowne chwile i ryczę, jak dziecko - zatykając twarz poduszką, by przypadkiem ktoś nie usłyszał. /zal_mi_cie

jeśli idąc ulicą z słuchawkami na... teksty

zal_mi_cie dodano: 20 marca 2012

jeśli idąc ulicą z słuchawkami na uszach śpiewasz i uśmiechasz się pod nosem a przystając na moment zamykasz oczy i widzisz nie czerń, lecz miliony pomarańczowych plamek, kiedy leżąc na trawie czujesz jej zapach i patrzysz z uwielbieniem, jak wiatr bawi się twoimi włosami to znaczy, że albo się zakochałeś albo jest wiosna, albo w sumie jedno i drugie.

Myślałam  że kiedy nie będę... teksty

zal_mi_cie dodano: 19 marca 2012

Myślałam, że kiedy nie będę wspominała, rozpamiętywała i mówiła o tych chwilach to zapomnę. Bo przecież na tym to polega. Nie żyć tym, wyrzucić z głowy. I naprawdę już o nas nie myślę, ale ciągle pamiętam.

Udaje mi się całe długie godziny... teksty

zal_mi_cie dodano: 19 marca 2012

Udaje mi się całe długie godziny przeżyć i o nim nie pomyśleć, a potem i tak coś mi go zawsze przypomni, piosenka, zapach, jakieś miejsce, jakieś słowo. I zaczynają mi płynąć obrazy w głowie jak film, i nie chcę, nie mogę, nie potrafię ich zatrzymać. Po co, po co? Przecież już go nie ma, przecież już się nie spotkamy, i jest to najbardziej idiotyczny i banalny koniec tej znajomości, jaki tylko mogę sobie wyobrazić. Wydawało mi się kiedyś, że efektowne historie powinny mieć efektowne zakończenia. A jednak nie mają..

A może on po prostu chce żebym... teksty

zal_mi_cie dodano: 19 marca 2012

A może on po prostu chce żebym pokazała mu jak mi zależy ? Może chce żebym mu powiedziała wszystko co czuję , a może po prostu nie chce mnie znać nie kocha mnie nie zależy mu na mnie ... Może .

Doświadczenie nauczyło mnie  że... teksty

zal_mi_cie dodano: 19 marca 2012

Doświadczenie nauczyło mnie, że chłopak, oprócz wyglądu, musi mieć coś do powiedzenia..

Przychodzi moment  kiedy... teksty

zal_mi_cie dodano: 19 marca 2012

Przychodzi moment, kiedy uzmysławiasz sobie, że pustka przeszywająca Twoje źrenice już nigdy nie będzie wypełniona odbiciem osoby od której zależny jest rytm bicia Twojego serca

Gdy dzisiaj zobaczyłam twój wzrok... teksty

zal_mi_cie dodano: 19 marca 2012

Gdy dzisiaj zobaczyłam twój wzrok to serce i tak zaczęło mi szybciej bić , wiesz to tylko takie przyzwyczajenie , nic specjalnego .

A gdy Ona Ci sie znudzi? Co w tedy?... teksty

zal_mi_cie dodano: 18 marca 2012

A gdy Ona Ci sie znudzi? Co w tedy? wrócisz do mnie?

Kochała Go tak bardzo  ale bała... teksty

zal_mi_cie dodano: 18 marca 2012

Kochała Go tak bardzo, ale bała się mu powiedzieć, myślała, że ją tak po prostu wyśmieje.

Co chwilę biorę telefon w dłoń i... teksty

zal_mi_cie dodano: 18 marca 2012

Co chwilę biorę telefon w dłoń i patrzę czy przypadkiem nie wysłałeś wiadomości .

Pamiętasz gdy rozmawialiśmy  że... teksty

zal_mi_cie dodano: 18 marca 2012

Pamiętasz gdy rozmawialiśmy, że nawet jeśli się skończy to co było pomiędzy nami, będziemy dobrymi kumplami ..? Na pewno to pamiętasz, sam to mówiłeś. A dziś co, nagle stałam się n i e z a u w a ż a l n a . ?!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV