głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zal_mi_cie I po raz setny ustawiam smutną buźkę w opisie z nadzieją że napiszesz jak dawniej i zaczniesz mnie pocieszać nie zważając na to że ty masz już na to wyjebane..

zal_mi_cie

zal_mi_cie.moblo.pl
I po raz setny ustawiam smutną buźkę w opisie z nadzieją że napiszesz jak dawniej i zaczniesz mnie pocieszać nie zważając na to że ty masz już na to wyjebane..
I po raz setny ustawiam smutną... teksty

zal_mi_cie dodano: 27 marca 2012

I po raz setny ustawiam smutną buźkę w opisie z nadzieją, że napiszesz jak dawniej i zaczniesz mnie pocieszać, nie zważając na to, że ty masz już na to wyjebane..

Wierzę w to  ze kiedyś siadając... teksty

zal_mi_cie dodano: 27 marca 2012

Wierzę w to, ze kiedyś siadając przy ekranie komputera będę spokojna. nie będę nerwowo czekała aż napiszesz.. że nigdy więcej do moich oczu nie wpłyną łzy kiedy spojrzę na twój opis do innej.. wierzę, że kiedyś napiszesz a ja potraktuje cię tak jak ty mnie. I będziesz cierpiał tak samo jak ja teraz. Wierze w to kurwa.

Tak w sumie to chciałabym żeby sen... teksty

zal_mi_cie dodano: 27 marca 2012

Tak w sumie to chciałabym żeby sen mojej przyjaciółki był rzeczywistością , ale to tylko sen, głupi sen o którym wolałam nie wiedzieć.../zal_mi_cie

  A wiesz co w tym wszystkim jest... teksty

zal_mi_cie dodano: 26 marca 2012

- A wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? - Co? - Że za każdym razem, gdy myślę, że zapomniałam on pojawia się zupełnie na chwilę. I wtedy muszę zapominać od nowa../?

Jeśli nie kochasz mnie teraz  Nie... teksty

zal_mi_cie dodano: 26 marca 2012

Jeśli nie kochasz mnie teraz, Nie pokochasz mnie nigdy ponownie

Czy można kochać wiedząc  że to... teksty

zal_mi_cie dodano: 26 marca 2012

Czy można kochać wiedząc, że to drań? Cieszyć się, gdy obiecuje, wiedząc, że to kłamstwo? Patrzeć bez końca, nawet gdy jest z inną? Zgadzać się na pocałunki, będąc jedną z wielu? Mówić, że się zapomniało, lecz gdy się pojawia zapomnieć co się mówiło ? Oddać wszystko co najcenniejsze, by usłyszeć, że kocha a potem tak cierpieć, bo On i tak odejdzie ? Zatęskni, wróci.. Te same kłamstwa usłyszę. I znów kiedyś będzie przesyt mnie w Nim. I znów będę zapominać. Dlatego ważne jest, by pozwolić pewnym osobom odejść na zawsze.

Źle robisz  gdy z kimś się... teksty

zal_mi_cie dodano: 26 marca 2012

Źle robisz, gdy z kimś się spotykasz, ale wciąż myślisz o kimś innym. /zal_mi_cie

Nie jestem tą kochana córeczką... teksty

zal_mi_cie dodano: 26 marca 2012

Nie jestem tą kochana córeczką, która zawsze zachowuje się nienagannie.. Jestem ''stukniętą'' nastolatką, która walczy o miłość, ma w dupie tych, którzy maja w dupie ją, gra innym na nerwach.. Nikt już jej nie zmieni. Po prostu jest sobą..

Nie musisz mnie kochać. Ba. Nie... teksty

zal_mi_cie dodano: 26 marca 2012

Nie musisz mnie kochać. Ba. Nie musisz mnie nawet lubić. Ale będziesz żałować - obiecuję.

jasne szczególnie jak to jest pociąg ... teksty zal_mi_cie dodał komentarz: jasne szczególnie jak to jest pociąg ... do wpisu 26 marca 2012
To uczucie kiedy chcesz o kimś... teksty

zal_mi_cie dodano: 26 marca 2012

To uczucie kiedy chcesz o kimś zapomnieć.. Ale kiedy Próbujesz, uświadamiasz sobie jak bardzo Ci na nim zależy i po prostu nie umiesz ... -,- " -dołujące /zal_mi_cie

Dorośli to przeterminowane dzieci.... teksty

zal_mi_cie dodano: 26 marca 2012

Dorośli to przeterminowane dzieci. /zal_mi_cie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV