głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zal_mi_cie I co teraz przypniesz mi stempel zaliczona ? zal mi cie Któregoś dnia zadzwonię do Ciebie o piątej nad ranem i powiem 'pakuj się uciekamy'. Cześć siema hej. Cie

zal_mi_cie

zal_mi_cie.moblo.pl
I co teraz przypniesz mi stempel zaliczona ? zal mi cie
I co teraz przypniesz mi stempel... teksty

zal_mi_cie dodano: 30 września 2012

I co teraz przypniesz mi stempel "zaliczona" ? /zal_mi_cie

Któregoś dnia zadzwonię do Ciebie... teksty

zal_mi_cie dodano: 24 września 2012

Któregoś dnia zadzwonię do Ciebie o piątej nad ranem i powiem 'pakuj się, uciekamy'.

Cześć  siema  hej. Ciekawa jestem... teksty

zal_mi_cie dodano: 24 września 2012

Cześć, siema, hej. Ciekawa jestem co teraz robisz. Może właśnie wstajesz z łóżka i klniesz pod nosem na kaca po wczorajszej imprezie, albo nadal śpisz, a Twoja mama nie może Cię dobudzić. Myślałam ostatnio o Tobie, o nas, o tym co udało nam się spieprzyć, co puściliśmy wolno. Nie, nie chcę wracać. Ułożyłam nowe życie z nowym chłopakiem i starymi przyjaciółmi, ale czasami po prostu tęsknie. Czasami znowu chciałabym Cię zobaczyć, obalić z Tobą wódkę i wypalić fajkę. Postawmy krzyżyk na tym co było, czego nie udało nam się utrzymać w ramionach i co wypadło z naszych rąk. Zabalujmy na szczątkach naszej miłości, uczcijmy te nowe uczucia i wznieśmy toast za przyszłość ,abyśmy już nigdy nie pakowali się w takie związki jak ja i Ty.

Ty nigdy nie pozwolisz mi odejść... teksty

zal_mi_cie dodano: 24 września 2012

Ty nigdy nie pozwolisz mi odejść, nie? Sam tak cholernie mnie zraniłeś, bujasz się z jakimiś typiarami, ale nie zniósłbyś tego, że ułożyłam sobie bez Ciebie życie, więc wracasz. Co kilka miesięcy pojawiasz się znowu, robisz zamieszanie i znikasz, mając spokój na jakiś czas, bo przecież dobrze wiesz jak długo się po Tobie zbieram. Skurwiały egoista.

Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham... teksty

zal_mi_cie dodano: 24 września 2012

Jeśli kiedykolwiek uslyszysz kocham Cię, to pamiętaj, że nikt nie pokocha Cię jak ja. Nikt nie potrafi mieć w sobie tyle uczucia co ja. Nikt nie zaakceptuje i pokocha twoje wady jak ja. Nikt nie będzie Ci powtarzał tyle razy, że mu zależy. I nikt nigdy nie będzie tesknil za Tobą bardziej niż Ja, bardziej niż duszony za powietrzem.

  PRAWDZIWY FACET nie patrzy na... teksty

zal_mi_cie dodano: 23 września 2012

, PRAWDZIWY FACET nie patrzy na wygląd, w dupie ma opinie innych, nie obchodzi go twój makijaż i fryzura. On po prostu Cie kocha w każdej chwili, tęskni zaraz po odejściu od Ciebie a przy Tobie zachowuje sie jak Książe z bajki . TAK, to jest PRAWDZIWY FACET .

  cześć kochanie co robisz?   nic... teksty

zal_mi_cie dodano: 23 września 2012

- cześć kochanie co robisz? - nic specjalnego. jestem strasznie zmęczony i idę zaraz spać. a Ty skarbie? - stoję za Tobą w tym klubie...

Twierdził  że może mieć każdą... teksty

zal_mi_cie dodano: 23 września 2012

Twierdził, że może mieć każdą, udowodniłam mu, że nie.

nie mów mi  że już nic nie czujesz... teksty

zal_mi_cie dodano: 23 września 2012

nie mów mi, że już nic nie czujesz, bo gdybym ściągnęła koszulkę i pozwoliła Ci odpiąć stanik, byłbyś kurwa w siódmym niebie.

Jakbyś teraz wrócił  przeprosił... teksty

zal_mi_cie dodano: 15 września 2012

Jakbyś teraz wrócił, przeprosił, powiedział że spieprzyłeś wszystko i chcesz to naprawić. Jakbyś znów zaczął powtarzać, że mnie kochasz. Jakbyś przypomniał mi wszystkie przepiękne chwile, które należały tylko do nas. Nawet jakbyś znów obiecywał, że będzie pięknie, że zawsze będziemy razem, że nigdy nie pozwolisz mnie skrzywdzić. Pokazałabym Ci drzwi. Ano owszem. Zrobiłabym to, mimo tego, że mocno za Tobą tęsknie, mimo tego, że bardzo chciałabym znów poczuć Twoją bliskość. Nie mogę przecież dopuścić do tego, aby ponownie zakiełkowała we mnie ta durna nadzieja, która pociągnie za sobą naiwność. Nie pozwolę Ci kolejny raz dać się skrzywdzić, bo kto raz zawiódł - zawiedzie ponownie.

Dziękuje za taką miłość . teksty zal_mi_cie dodał komentarz: Dziękuje za taką miłość . do wpisu 14 września 2012
Leżąc w ciemnym pokoju   z smutną... teksty

zal_mi_cie dodano: 14 września 2012

Leżąc w ciemnym pokoju , z smutną muzyką która dudniła mi z słuchawek , zastanawiałam się co tak naprawdę nas łączy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV