głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakreconaanamaxa A on ? Jedyna osoba która udowadnia mi każdego dnia że może jednak jest po co żyć. Pokazuje mi że istnieją bezinteresowne uczucia. Każdego dnia uczy mnie jak si

zakreconaanamaxa

zakreconaanamaxa.moblo.pl
A on ? Jedyna osoba która udowadnia mi każdego dnia że może jednak jest po co żyć. Pokazuje mi że istnieją bezinteresowne uczucia. Każdego dnia uczy mnie jak się koch
A on ? Jedyna osoba która udowadnia... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 30 marca 2013

A on ? Jedyna osoba która udowadnia mi każdego dnia, że może jednak jest po co żyć. Pokazuje mi, że istnieją bezinteresowne uczucia. Każdego dnia uczy mnie jak się kocha. Stara się bym uwierzyła, że mnie nie zrani. Otwiera się przede mną i cierpliwie czeka aż ja też to zrobię. Pokazuje mi kolory w szarym świecie. Sen zamienia w rzeczywistość. Dokonuje rzeczy niemożliwych. Przy nim wszystko staje się wyjątkowe. Wierzy, że już zawsze będziemy razem. Próbuje ukazać mi wspólną, idealną przyszłość. Kocha mnie bezwarunkowo , w co tak trudno jest uwierzyć.

Czuje się jakby nie było we mnie... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 30 marca 2013

Czuje się jakby nie było we mnie człowieka.

I boję się  że jeśli muzyka... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 30 marca 2013

I boję się, że jeśli muzyka przestanie grać wszyscy usłyszą moje myśli.

Straciłam wiarę w ludzi  w siebie... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 30 marca 2013

Straciłam wiarę w ludzi, w siebie, w to że może być dobrze. W drodze donikąd zatraciłam szczęście i wszystkie uczucia dzięki którym byłam coś warta. Stałam się nikim z pustym wnętrzem.

ja również się nie zgodzę . nie masz racji. teksty zakreconaanamaxa dodał komentarz: ja również się nie zgodzę . nie masz racji. do wpisu 10 października 2012
dziękuję      teksty zakreconaanamaxa dodał komentarz: dziękuję ;*** do wpisu 14 września 2012
Nigdy nie dowiesz się jakie to... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 1 września 2012

Nigdy nie dowiesz się jakie to uczucie, gdy słone łzy będą spływać po Twoich policzkach, kiedy serce będzie pękać na miliony kawałków, a wspomnienia niszczyły Cię bólem. Kiedy stracisz cząstkę siebie bezpowrotnie. Jedyne o czym będziesz marzył to zapomnieć o kimś kto stał się całym Twoim życiem, wyrył się w Twoim sercu, a potem po prostu odszedł, w jednej chwili Cię niszcząc. Nigdy nie dowiesz się jak to jest. Nigdy nie cierpiałeś, bo nie kochałeś tak naprawdę.

Zachłysnęłam się bólem... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 1 września 2012

Zachłysnęłam się bólem jednocześnie przestając oddychać.

Siedzę na parapecie z kubkiem... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 30 sierpnia 2012

Siedzę na parapecie z kubkiem ciepłej kawy. Widzę spadającą gwiazdę, ale nie, już nie wypowiem tego życzenia co zawsze. Dalej mi zależy, dalej myślę i tęsknię, ale nie pozwolę, by te uczucia do Ciebie znowu zawładnęły moim życiem, zawładnęły mną. Zrobię wszystko, by nauczyć się żyć bez Ciebie, by wspomnienia nie wracały, a łzy już nie spływały. Mogę próbować zapomnieć, ale tak się nie stanie, bo rany które zadałeś nigdy się nie zagoją.

Kiedyś byłam kimś  dzisiaj jestem... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 29 sierpnia 2012

Kiedyś byłam kimś, dzisiaj jestem nikim. Miałam przyjaciół, teraz jestem sama. Próbowałam dowiedzieć się kim naprawdę jestem, a mam coraz więcej pytań. Szukałam samej siebie, a pogubiłam się jeszcze bardziej. Nie doceniałam tego co miałam, dopóki tego nie straciłam. Po drodze mijałam ludzi, którzy jeszcze niedawno byli dla mnie wszystkim, a nie potrafili mnie zatrzymać, pozwolili mi odejść.

Po Twoich wszystkich słowach  które... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 29 sierpnia 2012

Po Twoich wszystkich słowach, które tak bardzo raniły, nie potrafię się przyznać, że tęsknie, choć wiem, że jedno moje słowo sprawiłoby że znowu byś był w moim życiu.

ciągła kontrola  która mnie otacza... teksty

zakreconaanamaxa dodano: 10 lipca 2012

ciągła kontrola, która mnie otacza, każdy mój gest, słowo,myślenie czy uśmiech musi być pod kontrolą..sprawiając że niszczę sama siebie, od środka..powoli..bo tak jest lepiej.~angk

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV