głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawnimx3 Tęsknimy choć nie mówimy o tym bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo ale

zakochanawnimx3

zakochanawnimx3.moblo.pl
Tęsknimy choć nie mówimy o tym bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo ale wcią
Tęsknimy  choć nie mówimy o tym... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 18 listopada 2012

Tęsknimy, choć nie mówimy o tym, bo przecież nie ma się czym chwalić. Myślami zbyt często wracamy do przeszłości, w której się zatracamy. Próbujemy żyć na nowo, ale wciąż mamy za sobą niedomknięte rozdziały. Nieraz już na starcie tracimy to, co mamy. Boimy się ryzyka i nie ryzykujemy. Chcemy walczyć, ale nie do końca potrafimy. Jesteśmy silni, choć tak często zbyt słabi. Niszczymy to, co kochamy, kochamy to, co niszczymy. Gubimy się, ciągle się gubimy, upadamy, przegrywamy, rozpadamy się wewnętrznie, płaczemy, śmiejemy i znów gubimy... Zdobywamy szczyty, chwilę później je tracimy. Nie wiemy jak żyć, nie wiemy komu ufać i coraz częściej brakuje nam siły. Jednak mimo wszystko nie poddajemy się, nigdy tego nie zrobimy.

To nigdy nie będzie dla mnie proste.... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 17 listopada 2012

To nigdy nie będzie dla mnie proste. Nigdy tego nie zapomnę. Nawet za kilka lat, kiedy aktualna przyszłość stanie się cieniem przeszłości - to wciąż będzie częścią mnie. Schowa się w którymś kącie serca, przypominając mi o sobie zapewne co jakiś czas. Nie pozbędę się tych kilku dni, wyrzekając się ostatniego tchu. Zachowam te wspomnienia, zachowam te kilka minut, które stały się stałym bywalcem w późne wieczory.

Czasem miłość łamie serce  gdy... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 17 listopada 2012

Czasem miłość łamie serce, gdy kochamy tych, którym to uczucie jest obojętne../ VERBA

Jest tak samo  może tylko trochę... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 listopada 2012

Jest tak samo, może tylko trochę smutno. I nie mówisz dobranoc i nie mogę przez to usunąć. / HUCZUHUCZ

Wiele osób pojawiło się... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 listopada 2012

Wiele osób pojawiło się epizodycznie w moim życiu, by niedługo potem zniknąć. Wiele sytuacji pozostawiło jakieś piętno na mojej osobie i uczuciach. Dużo, cholernie dużo przeminęło. Odeszło nieodwracalnie, zostawiając po sobie jedynie sentyment.

Naucz mnie odkochiwać się w 5 minut... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 listopada 2012

Naucz mnie odkochiwać się w 5 minut, sztuki, którą tak dobrze opanowałeś.

Mętlik myśli. Mnóstwo supełków i... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 listopada 2012

Mętlik myśli. Mnóstwo supełków i nadzieja, na to, że kiedyś się rozwiążą.

Nigdy nie cofaj się do tyłu. Nie... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 16 listopada 2012

Nigdy nie cofaj się do tyłu. Nie pozwól, aby przeszłość zawładnęła tobą na dobre, wyciskając z ciebie ostatnie krople bezradności. idź do przodu, bo nawet jeśli serce uwierzyło że może być tak jak dawniej - to w rzeczywistości wszystko może się skończyć czymś wprost przeciwnym. Czymś, przez co się już nie podniesiesz. Zostaniesz zdeptana przez inne, naiwne stopy zostając na ulicy całkiem sama.

to nie jest tak  że boję się... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 15 listopada 2012

to nie jest tak, że boję się zapytać co się stało z Twoim uczuciem względem mnie. boję się odpowiedzi. boję się, że z każdą chwilą po przyznaniu prawdy nie będzie Cię coraz bardziej, a ja zrozpaczona zacznę się zachowywać jak dziewczynka po nieudanych zakupach w sklepie z zabawkami. / abstracion

czego teraz pragnę? abyś tu do mnie... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 15 listopada 2012

czego teraz pragnę? abyś tu do mnie przyszedł. nie pukaj, nie czekaj, aż cię sama zaproszę. wproś się. przytul mnie. obejmij mnie. połam mi żebra i zmiażdż serce, ale już nigdy, przenigdy nie wypuszczaj mnie z rąk. ze swojego świata. bądź przy mnie. tylko tyle. /happylove

Ciepły koc  kubek gorącej czekolada... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 14 listopada 2012

Ciepły koc, kubek gorącej czekolada, dobra książka i Pih w głośnikach. Skłaniam się ku temu, że w takie wieczory, życie jest piękne. Chociaż przez moment.

Bezwzględnie i bez przymusu patrząc... teksty

zakochanawnimx3 dodano: 14 listopada 2012

Bezwzględnie i bez przymusu patrząc na życie i widzieć same pozytywy. Nie chować się więcej przed uczuciami, ale pokazać wszystkim co skrywa się w duszy . Mieć rozbujaną fantazję na każdy temat niezależnie od przeciwności życia . Po prostu realizować każde możliwe do spełnienia marzenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV