głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochanawnim kochany Święty Mikołaju przynieś mi lalkę.! a mi sanki.! a Ty czego chcesz dziewczynko.? ja.? ja chcę tylko odzyskać utraconą nadzieję wiarę w miłość i drugą p

zakochanawnim

zakochanawnim.moblo.pl
kochany Święty Mikołaju przynieś mi lalkę.! a mi sanki.! a Ty czego chcesz dziewczynko.? ja.? ja chcę tylko odzyskać utraconą nadzieję wiarę w miłość i drugą po
 kochany Święty Mikołaju... teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

- kochany Święty Mikołaju przynieś mi lalkę.! - a mi sanki.! - a Ty czego chcesz dziewczynko.? - ja.? ja chcę tylko odzyskać utraconą nadzieję , wiarę w miłość i drugą połówkę swego serca.

 cholera!  co się stało ?  czy... teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

- cholera! - co się stało ? - czy ty jesteś aż na tyle głupi ... - ale.. ? - kiedy zapytasz czy chce być twoja dziewczyną ?! - to ... już ..? teraz .. ? czy y y y .. chceszz . ty czy ... - tak głupku chce !!! Kocham Cie ! - :*

 Czemu tak sie na mnie gapisz??  Bo... teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

-Czemu tak sie na mnie gapisz?? - Bo nie umiem przejść obok Ciebie obojętnie. - Wiec czemu nie powiesz mi czesc?? - Bo wstydzę sie powiedziec `czesc` miłości mego życia. - jak sie wstydzisz rozmawiać, to napisz na gg. - nie chciałam pisać. Nie chciałam żebyś wiedział że aż tak mi na Tobie zależy.!

 Czemu do niego nie napiszesz??... teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

- Czemu do niego nie napiszesz?? - Gdzie?? - No na kom lub gg??!! - bo nie mam jego numeru.! - Przeciez miałaś.! - Miałam. Ale zawsze gdy przez niego płakałam, usuwałam jego zdjęcie, numer i probowałam go usunąć z pamięci. To ostatnie nigdy sie nie udawało. Wiec wracałam do punktu wyjścia. Jego numer znam na pamięc, jego z resztą tez.! - to napisz.! - Nie chce żeby myślał że mu sie narzucam. mam czas poczekam.!

 To straszne.!  Co??  No to!  ale... teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

-To straszne.! - Co?? - No to! - ale co?? - no ta cała... - Co całą.! No przeciez mowie że miłość.! - Co miłość?? - No miłość jast ku*wa straszna. Boli, szczypie w sercu, nie możge oddychac, to gorsze od anginy, zapalenia płuc, czy raka piersi.

 Ej mała nie przejmuj sie tym... teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

-Ej mała nie przejmuj sie tym kolesiem, to debil.! - powiedz to mojemu sercu, bo tylko ono tego nie potrafi zrozumieć.!

 no wiec dlaczego znów masz 1??... teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

- no wiec dlaczego znów masz 1?? - mamo i tak nie zrozumiesz.! - Nie uczysz się! masz szlaban.! - Ty nigdy nie kochałas?? - Dziewczyno, masz 15 lat, nawet nie wiesz po co jest miłość. - Masz racje nie wiem po co ona jest, skoro przeważnie jest nieodwzajemniona, ale wiem co to ból, tęsknota, przepłakane noce, i co to ta cholerna Miłość.! Tak mocna do niego!

Czemu mu tego nie powiesz?? Że go... teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

Czemu mu tego nie powiesz?? Że go kocham?? no ... Bo on i tak to wie a nie chce żeby był speszony moją obecnościa wolę milczeć cierpieć i z nim rozmawiać niż umierac z tesknoty za jego uśmiechem nawet durnym CzesC opisy - Czemu mu tego nie powiesz?? - Że go kocham?? - no ... - Bo on i tak to wie, a nie chce żeby był speszony moją obecnościa, wolę milczeć, cierpieć i z nim rozmawiać, niż umierac z tesknoty za jego uśmiechem nawet durnym` CzesC

zjawił się ktoś  kto pokochał... teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

zjawił się ktoś , kto pokochał mnie taką , jaką jestem . zaakceptował moje wady i nawyki . zjawił się ktoś , kto powiedział , że jestem najpiękniejszym cudem świata . powiedział , że mnie kocha ponad wszystko . zjawił się ktoś , kto stwierdził , że nie może żyć beze mnie. stwierdził , że jestem idealna . zjawił się ktoś , kogo pokochałam całym sercem . pojawił się jeden problem . odszedł . i nic mu nie jest . nic ..

Happy jak nigdy! : : :D:D : : teksty

zakochanawnim dodano: 23 listopada 2009

Happy jak nigdy! :):) :D:D :*:*

Księżyc w nowiu   teksty

zakochanawnim dodano: 21 listopada 2009

Księżyc w nowiu;**

 kiedyś zrozumie .. może wróci... teksty

zakochanawnim dodano: 16 listopada 2009

` kiedyś zrozumie .. może wróci , ale czy ona będzie czekać ? , może ktoś już go zastąpi ? . może .. ale tak naprawdę uczucia wielkiej miłości nigdy do końca się nie wypalają .. ona zawsze będzie do niego coś czuć i mieć ta cholerną słabość .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV