 |
zakochana_wtobie.moblo.pl
Są piosenki które porywają do tańca.. Piosenki przy których mamy ochotę śpiewać.. Ale najlepsze piosenki to te które przenoszą nas do momentu gdy pierwszy raz je sł
|
|
 |
Są piosenki, które porywają do tańca.. Piosenki, przy których mamy ochotę śpiewać.. Ale najlepsze piosenki to te, które przenoszą nas do momentu, gdy pierwszy raz je słyszeliśmy i jeszcze raz lamią nam serce.
|
|
 |
Wszystko co wiem, jest tym co powinnam wiedzieć.
|
|
 |
Bywa, że pierwszej miłości się nie zapomina, ale ona zawsze się kończy.
|
|
 |
Odrzucenie z twojej strony sprawia, że wbijasz mi kolejny nóż w serce.
|
|
 |
A jednak złamałeś mnie.. Panna obojętna czuje coś do innej osoby.
|
|
 |
obejmij mnie, tylko tego jest mi brak.
|
|
 |
Dlaczego właśnie teraz muszę radzić sobie z tym wszystkim? Przecież jesteśmy jeszcze jak dzieci.
|
|
 |
Jak wszystkie dobre rzeczy, godzina czarownic musi dobiec końca. Prawdziwe twarze wychodzą na jaw. Psikusy zamieniają się w cukierki. A zdejmowanie kostumów jest tak samo przyjemne jak ich zakładanie. Wszystko powraca do normalności. Oprócz małych dziewczynek, które zapominają, że Halloween trwa tylko jedną noc.Noszą kostiumy tak długo, że wkrótce nawet nie pamiętają,kim były,zanim je założyły.
|
|
 |
Po prostu przytulic się i wsłuchiwać w bicie twojego serce.
|
|
 |
Jeśli alkohol sprawia, że mówisz mi prawdę to pij więcej. Przynajmniej wtedy wiem, że kochasz.
|
|
 |
Nie zamierzam zaprzestać prób przykucia twojej uwagi. Zrobię, co będzie trzeba, przez jak długo będzie trzeba.
|
|
 |
Dlatego jesteś taki uparty? Chcę szcześcia z tobą, tak dużo wymagam?
|
|
|
|