|
zakochana_wtobie.moblo.pl
Jak często masz ochotę wyśmiać prosto w twarz tych którzy narzekają jak mają źle a mają wszystko czego Tobie potrzeba do szczęścia?
|
|
|
Jak często masz ochotę wyśmiać prosto w twarz tych, którzy narzekają jak mają źle, a mają wszystko czego Tobie potrzeba do szczęścia?
|
|
|
Czasami kilka łez ma siłę większą od krzyku.
|
|
|
Chłopak , który nie szanuje kobiet , nie wyszedł jeszcze z piaskownicy.
|
|
|
Są miejsca, rzeczy, ludzie, daty, które znaczą coś więcej.
|
|
|
Jestem zagadką, którą Ty bałeś się rozwiązać.
|
|
|
Jednak istnieją w życiu sprawy, które - bez względu z której strony byśmy na nie patrzyli - są zawsze tak samo ważne dla wszystkich. Miłość jest jedną z nich.
|
|
|
Zachowam Cię w sobie na zawsze. Tak jak obiecałam.
|
|
|
Wychodzimy na dwór. Wyzywamy się. Bijemy na środku ulicy. Buszujemy po sklepach. Śmiejemy na cały głos. Przytulamy. Spacerujemy. Krzyczymy. klniemy. Śpiewamy. Obgadujemy. Zachowujemy się jak dzieci. Nie myślimy. Przebiegamy na czerwonym świetle. Wyśmiewamy się z ludzi. Jesteśmy wredne. Udajemy pojebane. Cieszymy się. Jesteśmy jak siostry. Trzymamy się razem. To jest przyjaźń. - znalezione.
|
|
|
3 dniowy weekendzie - przybywaj! ♥
|
|
|
uwielbiała obserwować te Jego śliczne tajemnicze oczy .
|
|
|
Wódka, szlug, szlug pod wódkę.
|
|
|
Czasem trzeba oddzielić to, na co ma się wyjebane a co trzeba ratować.
|
|
|
|