głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 I już nigdy więcej nie chce widzieć Twojego słodkiego uśmiechu ku mojej osobie. Nie chce czytać tych czułych sms'ów. Nie chce czuć Twoich dłoni na moim ciele us

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
I już nigdy więcej nie chce widzieć Twojego słodkiego uśmiechu ku mojej osobie. Nie chce czytać tych czułych sms'ów. Nie chce czuć Twoich dłoni na moim ciele ust na mo
I już nigdy więcej nie chce... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

I już nigdy więcej nie chce widzieć Twojego słodkiego uśmiechu ku mojej osobie. Nie chce czytać tych czułych sms'ów. Nie chce czuć Twoich dłoni na moim ciele, ust na mojej twarzy ani oddechu na mojej szyi. Naprawdę nie chce przeżywać tego wszystkiego po raz kolejny, nie chce znowu czuć tej pustki, która rozpierdala mnie od środka, gdy ty bez jakichkolwiek uczuć.. odchodzisz.

Nienawidzę  kiedy ona płacze. Jest... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

Nienawidzę, kiedy ona płacze. Jest 30 km ode mnie i nie mogę jej przytulić. A słowa na gg to nie słowa. Nienawidzę, kiedy jest jej smutno, albo wątpi w moją miłość. Nie mogę jej ani walnąć, ani nic konkretnego. A zwykłe 'ogarnij się' przez esa nic nie zdziała. Nienawidzę, kiedy się wkurza, bo często jest tak, że po tym występują łzy, a jak są łzy u niej, to najczęściej i u mnie. Nienawidzę tej odległości. Ale kocham ją. Kocham ją tak, że poświęciłbym się dla niej. Poświęciłbym się dla jej szczęścia. Zrobiłbym wszystko, żeby uśmiech pojawił się na jej twarzy. I, jak przyjadę, to tak będzie. Pójdziemy na domek, popatrzymy w ciszy na jezioro. Ale będziemy razem. Zapracujemy na wspólne, wspaniałe wspomnienia.

Prosił o spotkanie  mówił że to... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

Prosił o spotkanie, mówił że to wytłumaczy, powie jak było na prawdę. ale ja nie mogę. jeden jego uśmiech sprawi, że o wszystkim zapomnę i rzucę mu się na szyję jak zawsze.

Przykro mi że stale chcę z Tobą... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

Przykro mi że stale chcę z Tobą rozmawiać. Przykro mi, że długo muszę czekać na Twoją odpowiedź. Przykro mi, że mówię rzeczy które mogą Cię wkurwić. Przykro mi, że to co robię jest irytujące. Przykro mi, że nie czujesz tego co ja. Chcę szczerej rozmowy. Przykro mi, że myślę o Tobie tak długo i tak często. Przykro mi, że musisz wysłuchiwać moich sercowych rozterek chociaż w ogóle cię to nie interesuje. Przykro mi, że do Ciebie lgnę jak jakaś naiwna idiotka. Po prostu za Tobą tęsknie..

Chciałabym żebyś go straciła.Tak... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

Chciałabym,żebyś go straciła.Tak na moment. Na chwilę. Na dzień.Na tydzień. Na tak długo, aż końcu do Ciebie dotrze, jak to jest być po tej drugiej stronie-jako ofiara. Kiedy ból jest tak przeszywający, że nie sposób go opisać. W pokoju panuje tylko zapach tytoniu i wymiocin.Rzeczy z półek, z szafek lądują na podłodze, a ty siedzisz w samym środku tego syfu obejmując się za kolana i głośno płacząc. Powiedz, jakie tu uczucie wiedzieć, że nie ma się nic? Jak to jest, że nawet alkohol nie pomaga? a środki przeciwbólowe nie ukajają wcale bólu? Opowiedz o tym jak nie ma się ochoty nawet otworzyć okna, by wpadło trochę świeżego powietrza, nie mówiąc już o wyjściu na dwór. O dniach spędzonych w łóżku z przekrwionymi oczami. O tym jak telefon ani drgnie, potwierdzając fakt, że każdy ma cię głęboko. Spróbuj opisać jak Twoje ciało słabło, gdy znów dotarło do Ciebie, że straciłaś najważniejszą osobę w swoim życiu. Chciałabym, byś na własnej skórze doświadczyła przez jakie piekło musiałam przejść.

Bądź kimś  kto usiądzie obok i... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

Bądź kimś, kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust. Bądź kimś, kto przytuli, gdy zobaczy chwiejąca się łzę na koniuszku mojej rzęsy. Bądź kimś, kto zawsze będzie mnie kochał..♥

Ona dalej pamięta  że ją kochał.... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

Ona dalej pamięta, że ją kochał. Tego się nie zapomina. Ale nie zapomina się też odrzucenia, które tak cholernie boli i ryje ślad na sercu.

Czasami mam wrażenie  że jestem... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

Czasami mam wrażenie, że jestem niepotrzebna światu, ale kiedy myślę o osobie którą kocham i wiem, że ona mnie też, mam ochotę skoczyć z mostu. Tak skoczyć, a wiesz czemu ? Bo wiem, że ta osoba zrobi za mną to samo.♥

Myślisz  że mnie znasz  ale.. Nawet... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

Myślisz, że mnie znasz, ale.. Nawet nie wiesz jak dużo czasu spędzam z Tobą w myślach. Nawet nie wiesz jak się boję gdy wiem, że o mnie nie pamiętasz. Nawet nie wiesz jak cały świat się zmienia gdy jesteś przy mnie i jak trudno zasnąć bez Twojego 'dobranoc'.

Masz racje  może jestem złośliwa i... teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

Masz racje, może jestem złośliwa i lubię wkurwiać sąsiadów piosenkami słonia, mało kiedy kogo słucham , dużo przeklinam , nie ufam byle komu, i gdy zrobię groźną minę, one błagają o litość bojąc się dostać w pierdol. I masz racje jestem też zbyt uczuciowa i przede wszystkim potrafię zbyt mocno kochać.

jeśli ciągle jesteś zazdrosna  to... teksty

zakochana888 dodano: 29 listopada 2012

jeśli ciągle jesteś zazdrosna, to kochasz.

Wróć już. Już zrozumiałam... teksty

zakochana888 dodano: 29 listopada 2012

Wróć już. Już zrozumiałam, wycierpiałam, wypłakałam, poniosłam karę. Wróć już.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV