głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Chcę żebyś był obok. Nie musisz kupować co wieczór kwiatów organizować romantycznych kolacji czy szalonych wycieczek. Nie musisz zapewniać że naprawdę mnie koch

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Chcę żebyś był obok. Nie musisz kupować co wieczór kwiatów organizować romantycznych kolacji czy szalonych wycieczek. Nie musisz zapewniać że naprawdę mnie kochasz i
Chcę  żebyś był obok. Nie musisz... teksty

zakochana888 dodano: 24 luty 2013

Chcę, żebyś był obok. Nie musisz kupować co wieczór kwiatów, organizować romantycznych kolacji, czy szalonych wycieczek. Nie musisz zapewniać, że naprawdę mnie kochasz i udowadniać tego na każdym kroku. Wystarczyłoby mi Twoje najpiękniejsze spojrzenie i pocałunek, który czułabym przez resztę dnia na ustach.

Najgorzej jest w momentach  w... teksty

zakochana888 dodano: 24 luty 2013

Najgorzej jest w momentach, w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion papierosów i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach, czasami nawet i dniach.

Zamiast schudnąć  tyję. Zamiast... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2013

Zamiast schudnąć, tyję. Zamiast zapomnieć, wspominam. Zamiast wziąć się w garść, rozklejam się jeszcze bardziej. Zamiast odejść, wracam. Zamiast kochać, nienawidzę. Zamiast nienawidzić, kocham. Zamiast śmiać się, płaczę. Zamiast żyć, umieram..

I owszem  mogę wszystko. Mogę jej... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2013

I owszem, mogę wszystko. Mogę jej wyjebać, mogę sprawić by jej życie stało się koszmarem. Ale nie potrzebuje tej satysfakcji.

Gdyby łzy coś zmieniały  miałabym... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2013

Gdyby łzy coś zmieniały, miałabym zajebiście szczęśliwe życie.. ♥

Oboje nie jesteśmy idealni. Ja nie... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2013

Oboje nie jesteśmy idealni. Ja nie mam figury modelki, lubię przeginać na imprezach i nie zawsze jestem tym kochanym słoneczkiem, w którym zawsze jest oparcie. On pali, chociaż tyle obiecywał, że rzuci. Potrafi oglądać się za innymi panienkami trzymając mnie za rękę, potrafi wyłączyć telefon i nie odzywać się przez kilka godzin, chociaż wie jak wtedy świruję. Nie jest typowo, nie jest słodko i raczej nigdy nie będziemy parą od miliona buziaczków w esie, serduszek na fejsie i publicznego kocham Cię. W sumie to jest dobrze jak jest. Z tymi kłótniami, godzeniem się, rzucaniem słuchawką i milczeniem. Jest dobrze kiedy wracamy, kiedy po prostu jesteśmy. Jest dobrze, bo jest prawdziwe.

Może i cholernie mnie zranił. Może... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2013

Może i cholernie mnie zranił. Może i każdego dnia kłamał, oszukiwał i zdradzał. Może i jest uzależniony od marihuany. Może i nie ma mi do zaoferowania cudownej przyszłości i wylałam przez niego więcej łez niż jest w stanie zmieścić się w morzach z całego świata, ale kocham go i mimo, iż nie jesteśmy razem - oddam za niego życie, jeśli będzie taka konieczność.

Wiesz  że kiedyś całował inną.... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2013

Wiesz, że kiedyś całował inną. Wiesz, że kiedyś obejmował inną. Wiesz, że kiedyś mówił kocham innej. Ale kiedy na Ciebie patrzy masz w nosie to co było kiedyś. Ważne jest co jest, co będzie a nie to co było. ♥

Czasami jest tak że kładzie się do... teksty

zakochana888 dodano: 20 stycznia 2013

Czasami jest tak,że kładzie się do łóżka o 23,a zasypia o 4 nad ranem. Dlaczego? Za dużo ciebie w głowie,za dużo miłości,za dużo wspomnień.

Za Ciebie kochanie  jesteś na... teksty

zakochana888 dodano: 20 stycznia 2013

Za Ciebie kochanie, jesteś na pierwszym miejscu. Za co? Dobrze wiesz, za nadanie życiu sensu.

Masz wszystkiego dosyć. kładziesz... teksty

zakochana888 dodano: 20 stycznia 2013

Masz wszystkiego dosyć. kładziesz się na łóżku, nakładasz słuchawki, włączasz muzykę jak najgłośniej. i nagle masz przed oczami całe życie. wszystkie popełnione błędy, które chciałbyś cofnąć, chciałbyś podjąć inne decyzje, ale już jest za późno. jest Ci przykro. nie wiesz jak dalej żyć. w końcu jednak dochodzisz do wniosku, że dasz radę, bo jesteś silny. masz przyjaciół, rodzinę. może nie zawsze Cię wspierają, ale mimo wszystko są przy Tobie. znajdujesz resztki nadziei, ocierasz łzy i jesteś gotowy dalej żyć. może i będzie ciężko, ale dasz radę.

ON   jedna osoba  a tyle znaczy .. teksty

zakochana888 dodano: 25 grudnia 2012

ON - jedna osoba, a tyle znaczy ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV