 |
zakochana888.moblo.pl
Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy .
|
|
 |
Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy .
|
|
 |
Kiedyś nazywałaś Go "Miłością swojego Życia" spędzałaś z Nim całe dnie,przeżywałaś najpiękniejsze chwile.Chore,bo teraz mijacie się na ulicy obdarzając się kamiennym spojrzeniem.Ani Ty,ani On,nie jest w stanie rzucić chociażby zwykłego "Cześć".Honor,ważniejszy,niż Miłość? a jednak..
|
|
 |
Cholera,obiecałam sobie,że nie będę Cię pocieszać,gdy rzuci Cię ta szmata.Bo Ciebie kompletnie nie wzruszało to,że przez Ciebie zalewam się łzami,ale nie mogę,po prostu nie mogę siedzieć i patrzeć na Twoją zatroskaną twarz nie odzywając się słowem.
|
|
 |
: Mijają dni,tygodnie,miesiące.Pozostaje mi nadzieja,która nigdy nie umrze.Nadzieja,że Ty czekasz tam na mnie.Nasza miłość jest jak wiatr - Nie widzę Cię,ale czuję.Z każdym oddechem czuję Cię coraz bardziej.
|
|
 |
to jest właśnie szczyt głupoty,gdy przez ponad pół roku On nie odzywał się,nie dawał znaku życia,a gdy przestałaś wyczekiwać wiadomości od Niego,co chwila zerkać na telefon i modlić się,aby się odezwał to właśnie wtedy On pisze,że tęsknił,że brakowowało mu twojego uśmiechu i choc masz tę pierdoloną świadomość,że połowa Jego słów jest kłamstwem i tak prosisz Boga, aby dał Ci szanse wejścia w to jeszcze raz,bez względu na konsekwencje,skutki,późniejsze łzy,chcesz to przeżyć od nowa z pełną świadomością,że najprawdopodobniej skończy się "jak zawsze" w waszym przypadku.i to się chyba nazywa miłość.
|
|
 |
Księżniczka wyszła z bajki, by jarać zioło i palić fajki .
|
|
 |
`na sam twój widok mam syndrom "cieszyjapa"
|
|
 |
Ogarnij dziewczynko.On nie jest taki jak inni.Nie zostawi mnie jak pokręcisz mu tyłkiem przed oczkami.weźmie mnie na swoje kolana,pocałuje czule,dotknie.a Tobie zostaje zazdrość.
|
|
 |
przepraszam,że taka jestem,że czepiam się o każdego sms-a od innej,ale zależy mi na Tobie jak na nikim innym,jesteś moim całym światem i to tylko przy Tobie,dzięki Tobie szczerze się uśmiecham.jestem zazdrosna o każdą "lale" która coś do Ciebie ma.kocham to gdy mówisz do mnie "myszko" albo te Twoje fochy,to jak mnie przytulasz,kiedy czuje Twoje rączki na całym ciele.Twoje czułe i namiętne pocałunki,kocham całego Ciebie Twoje oczka,brzuszek uśmiech,kocham to że jesteś mój...jesteś całym moim życiem,wszystkim co dla mnie ma sens...nie potrafię zasnąć bez sms-a od Ciebie.Jesteś tym wszystkim czego chce,tym czego pragnę,tym co daje mi szczęście.Jesteś po prostu moim najukochańszym,najprzystojniejszym,najcudowniejszym skarbem w wszechświecie.
|
|
 |
I jeśli spotkasz chłopca,który Ci się podoba,powiedz mu to.Dlaczego zwlekasz? Może On także nie potrafi sobie wyobrazić,że jakieś serce pewnego dnia mogłoby spocząć na brzegu jego warg.
|
|
 |
Przepraszam,czy mogę dostać śrubokręt? Jakiś palant majsterkował w moim sercu i poluzował śrubki.
|
|
|
|