głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Zrób makijaż załóż szpilki rozpuść włosy ociekaj zajebistością i przejdź obok Niego. Niech skurwysyn poczuje co stracił. Chcę widzieć łzy w Twoich oczach. A gdy

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Zrób makijaż załóż szpilki rozpuść włosy ociekaj zajebistością i przejdź obok Niego. Niech skurwysyn poczuje co stracił.
Zrób makijaż  załóż szpilki... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Zrób makijaż, załóż szpilki, rozpuść włosy, ociekaj zajebistością i przejdź obok Niego. Niech skurwysyn poczuje co stracił.

Chcę widzieć łzy w Twoich oczach. teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Chcę widzieć łzy w Twoich oczach.

A gdy ktoś mnie pyta o Ciebie   ze... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

A gdy ktoś mnie pyta o Ciebie , ze łzą w oczach i duma w sercu odpowiadam ' mam go w dupie ' .

Chciałabym mieć taki dzwonek... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Chciałabym mieć taki dzwonek, który dzwoniłby i informował mnie za każdym razem gdy o mnie pomyślisz. ale nie chciałabym, żebyś Ty taki miał, bo dzwoniłby Ci bez przerwy, aż miałbyś tego dosyć.

Gdzie się podziali chłopcy dla... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Gdzie się podziali chłopcy dla których ważniejsze było spotkanie z dziewczyną, niż przejście do następnego levelu w jakieś durnej grze, którzy woleli spacer z ukochaną po parku niż picie piwa z kumplem, którzy mówili, że kochają prosto w oczy, a nie za pośrednictwem komunikatora gadu gadu.?!

Przez pół godziny ciągle dzwonił... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Przez pół godziny ciągle dzwonił . W końcu wkurzona odebrałam ten telefon i zaczęłam się na niego drzeć . - co ty myślisz ? Ze teraz będziesz dzwonił do mnie ciągle i ja oczywiście muszę odebrać bo tobie się tak podoba . Nie , skończyło się . A teraz jeśli możesz to przestań dzwonić i zajmij się nią . W końcu to ona jest teraz dla ciebie ważna . - wykrzyczałam . Zaczęły lecieć mi łzy . Przez chwilę była dziwna cisza . Nagle usłyszałam w słuchawce : to nie miało być tak . Ja naprawdę Cię kocham .

Lekcja polskiego  nauczycielka dała... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Lekcja polskiego, nauczycielka dała nam jakieś zadanie gdzie trzeba było wymienić cechy charakteru. -Jacy są ludzie.?- zapytała pisząc coś na tablicy. -Zazdrośni.- rzuciłam patrząc w jego stronę. -Obrażalscy.- syknął chamsko się uśmiechając. -Nieufni.- powiedziałam. -Zdradliwi.- dopowiedział. -Zapatrzeni w siebie - wyszeptałam cicho. -Uparci.- patrzył na mnie aroganckim wzrokiem. -Kłamliwi.- rzuciłam. -Mimo iż udają, że mają wszystko gdzieś to im zależy.- powiedział. -I kochają tych których nie powinni.- syknęłam spuszczając wzrok. -Tęsknią udając że tak nie jest.- odparł cicho wpatrując się we mnie tymi kurewsko czekoladowymi oczętami i wstając z ławki wyszedł z klasy. Po pięciu minutach napisał mi smsa o treści ''Kocham Cię i zależy mi na Tobie, czy Ty tego nie widzisz.?''

Najgorzej jest właśnie teraz  kiedy... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Najgorzej jest właśnie teraz, kiedy nie wiem co u Ciebie, kiedy liczę ile to już minęło odkąd ze sobą nie rozmawiamy, kiedy nie śpię w nocy bo myślę o Tobie, kiedy budzę się rano i pierwszą myślą jesteś Ty. Kiedy widzę Cię na gadu i wiem,że nie będziemy rozmawiać,ale nie usunę Twojego numeru. Chcę chociaż tyle.. wpatrywać się w głupie żółte słoneczko na liście i wiedzieć,że.. Ty po prostu jesteś. To w sumie marne znaki życia, jakby promień słońca na pustej ulicy, który daje znać,że świat trwa uporządkowany,że jest noc i dzień. Ale.. jeszcze trochę czasu i znowu dam o sobie znać. Bo widzisz.. ja wiem,że świat się nie kończy teraz,że on ma w dupie moje problemy i Ty też. Chcę tylko spokoju.

 To co było między nami nigdy nie... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

"To co było między nami nigdy nie wyjdzie z mojego serca,zawsze tam bd dopóki nie umrę" < / 33

Chciałabym Ci napisać  że... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Chciałabym Ci napisać, że wyjeżdżam i już mnie nigdy nie zobaczysz, że jestem śmiertelnie chora i zostało mi kilka dni życia, że potrącił mnie samochód i trafiłam do szpitala albo, że krztuszę się powietrzem, bo Ciebie przy mnie nie ma, coś, cokolwiek, żebyś tylko się przejął, żebyś się kurwa zainteresował.

Ciekawe  cze Ty teraz też myślisz o... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Ciekawe, cze Ty teraz też myślisz o mnie, co chwilę. Czy cierpisz tak jak ja ? Czy żałujesz chwil spędzonych ze mną ? Czy myślisz, że byłam warta tego wszystkiego ? Czy nadal jestem najważniejsza ? Szkoda, że nie znam odpowiedzi na te pytania. A podobno są one takie proste.

Przechodząc obok Ciebie cała... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Przechodząc obok Ciebie cała drżę.. Dlaczego?? Sama nie wiem.Przecież Ty dla mnie nic nie znaczysz. A ja miałam Cię olewać. MIAŁAM !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV