głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 I znowu śniło mi się że jesteś mój a potem musiałam wypić pół butelki wódki na śniadanie żeby zrozumieć że wcale nie jesteś. mimo iż to przereklamowane bardzo l

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
I znowu śniło mi się że jesteś mój a potem musiałam wypić pół butelki wódki na śniadanie żeby zrozumieć że wcale nie jesteś.
I znowu śniło mi się  że jesteś... teksty

zakochana888 dodano: 23 września 2014

I znowu śniło mi się, że jesteś mój, a potem musiałam wypić pół butelki wódki na śniadanie, żeby zrozumieć, że wcale nie jesteś.

mimo  iż to przereklamowane  bardzo... teksty

zakochana888 dodano: 19 kwietnia 2014

mimo, iż to przereklamowane- bardzo lubię zakończenia z happy endem. te w książkach, i te w filmach. dają one tę nadzieję, że jednak każdemu z nas w życiu, w domu, w szkole, w związku należy się paręnaście kilogramów szczęścia.< 3

szczęściem był kolor jego oczu... teksty

zakochana888 dodano: 19 kwietnia 2014

szczęściem był kolor jego oczu, jego śmiech,jego obecność.

A gdy on jest smutny  Tobie pęka serce. teksty

zakochana888 dodano: 19 kwietnia 2014

A gdy on jest smutny, Tobie pęka serce.

Kumpel wziął 5 zł i powiedział ze... teksty

zakochana888 dodano: 19 kwietnia 2014

Kumpel wziął 5 zł i powiedział ze idzie na dziwki. nie było go u ciebie?

Zawsze kiedy trzymam Twoją rękę... teksty

zakochana888 dodano: 19 kwietnia 2014

Zawsze kiedy trzymam Twoją rękę ściskam ją tak mocno ! A Ty z uśmiechem na ustach mówisz " Nie bój się skarbie, nie ucieknę !

mówisz że dalej kochasz... teksty

zakochana888 dodano: 15 luty 2014

mówisz że dalej kochasz, przepraszasz, błagasz żebym ci wybaczyła, zapewniasz mnie że nigdy więcej mnie już nie skrzywdzisz, tak.? nie wierze ci, nie wierze w ani jedno twoje nędzne, puste słowo. nie jestem już tą naiwną zabaweczką co kiedyś, więc nie waż się ponownie rozpierdalać mi życia, bo dopiero niedawno udało mi się je posklejać po twoim odejściu . udało mi się wyjść z dna do którego TY tak beztrosko mnie wkopałeś. to bolało, wręcz rozpierdalało moje serce. patrzyłeś na moje cierpienie z uśmiechem, razem z tą szmatą która mi ciebie odebrała. więc jak już miała cię w posiadaniu to czemu nie dała ci szczęścia.? nie będę nagrodą pocieszenia, skarbie. dziękuję za uwagę, żegnam.

Zasadnicza roznica miedzy nami jest... teksty

zakochana888 dodano: 15 luty 2014

Zasadnicza roznica miedzy nami jest taka. Kiedy sie rozstaniemy, Ty zaczniesz palic, wpieprzac czekolady, upijac sie winem, ustawiac załosne opisy na gg, i specjalnie udawac smutna i płakac na mój widok. A ja bede miał wyjebane, i pojde do łozka z inna.-powiedział i pocałował tę sukę.

miłości nie da opisać się... teksty

zakochana888 dodano: 15 luty 2014

miłości nie da opisać się słowami, trzeba ją przeżyć, poczuć na własnej skórze, musi doszczętnie Cię wyczerpać, totalnie zdeptać i zniszczyć psychicznie, musisz ją przecierpieć, przeboleć, dopiero wtedy będzie Cię stać na szczere zdanie : 'tak, kochałem'.

a wtedy ? wtedy przytuliłam go... teksty

zakochana888 dodano: 15 luty 2014

a wtedy ? wtedy przytuliłam go najbardziej jak tylko potrafiłam . potrzebowałam tego jak ćpun dragów . dla tej chwili zrobiłabym zupełnie wszystko . nasze ciała zastygły w najczulszym uścisku , a ja nie mogłam opanować łez . wiedziałam , że to wszystko zaraz minie , a ta chwila przecież nie będzie trwać wiecznie . znów będę na głodzie i całkiem możliwe , że już nigdy nie naćpam się jego zapachem , który tak strasznie uwielbiam .

Nie oczekiwała wiele. Chciała tylko... teksty

zakochana888 dodano: 15 luty 2014

Nie oczekiwała wiele. Chciała tylko aby wrócił i powiedział, że bez niej sobie nieradzi. Tylko tyle.

Stoję pośrodku pokoju w samych... teksty

zakochana888 dodano: 15 luty 2014

Stoję pośrodku pokoju w samych stringach, z papierosem w gębie i niemal ryczę z bezsilności.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV