głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Pozwól mi zatopic się w twoich ramionach. Otocz mnie miłością.. Nie wierz mężczyźnie gdy klęka i pro­si o wy­bacze­nie zdra­dy. W myślach pla­nuje następną. nie

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Pozwól mi zatopic się w twoich ramionach. Otocz mnie miłością..
Pozwól mi zatopic się w twoich... teksty

zakochana888 dodano: 23 października 2013

Pozwól mi zatopic się w twoich ramionach. Otocz mnie miłością..

Nie wierz mężczyźnie  gdy klęka i... teksty

zakochana888 dodano: 28 września 2013

Nie wierz mężczyźnie, gdy klęka i pro­si o wy­bacze­nie zdra­dy. W myślach pla­nuje następną.

nie  nie potrafię dokładnie... teksty

zakochana888 dodano: 28 września 2013

nie, nie potrafię dokładnie opowiedzieć Ci, co miałam na myśli, mówiąc, że nie będę potrafiła żyć bez Ciebie, może myślałam, o porannym piciu kawy, wspólnym jedzeniu obiadu, o niepotrzebnych, ale tak ważnych telefonach, o buziaku na pożegnanie i na dobranoc może miałam na myśli te ciche wieczory, w które Ty udajesz, że masz dużo pracy, a ja czytam kolejną nudną powieść. Może, ale przecież do tej pory, robiłam to wszystko sama, więc tęsknota, też nie jest mi potrzebna.

 Bo widzi Pan  pewnego dnia po prostu... teksty

zakochana888 dodano: 28 września 2013

"Bo widzi Pan, pewnego dnia po prostu budzisz się i zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo jesteś żałosny kochając kogoś kto ma Cię gdzieś. I to jest świetny moment by odpuścić."

Coraz trudniej było jej wstawać.... teksty

zakochana888 dodano: 28 września 2013

Coraz trudniej było jej wstawać. Kiedy rano dzwonił budzik nie miała siły nawet go wyłączyć. Przykrywała głowę poduszkami i walczyła ze łzami.

Znów usłyszała jego głos... teksty

zakochana888 dodano: 28 września 2013

Znów usłyszała jego głos, zauroczenie powróciło. Wszystko, o czym zapomniała przez tych kilka miesięcy. Chwile szczęścia, które opłaciła już przepłakanymi nocami, domagały się większej zapłaty.

Nie wiesz jak to jest tęsknić za... teksty

zakochana888 dodano: 28 września 2013

Nie wiesz jak to jest tęsknić za kimś kogo tak naprawdę nigdy się nie miało w objęciach. Nie wiesz jak to jest kiedy nie masz żadnego nawet najmniejszego powodu by rano wstać i funkcjonować przez jakieś 12godzin. Nie wiesz jak to jest wymuszać uśmiech, by nie było zbędnych pytań. Nie wiesz jak to jest patrzeć na swoje własne marzenia, które spełniają się komuś innemu. Nie wiesz jak to jest brać oddech z bólem,który przypomina Ci o wszystkim co minęło, więc nie pieprz że mam bajkowe życie, bo nawet jeśli wydaje Ci się że to zwykłe błahostki dla mnie mogą być czymś cholernie ważnym. Czymś czego Ty nigdy nie zrozumiesz..

  W chwilach zwątpienia pomyśl... teksty

zakochana888 dodano: 28 września 2013

" W chwilach zwątpienia pomyśl sobie , jak wspaniale będzie czuć się osiągając cel . "

Kiedy powiedziałeś mi  że... teksty

zakochana888 dodano: 28 września 2013

Kiedy powiedziałeś mi, że odchodzisz, czułam się jak bym nie mogła oddychać. Moje bolące ciało upadło na podłogę. Jest teraz tak cicho i tak zimno. Sprawiłeś, że moje serce krwawi, a ja nie jestem wstanie powstrzymać tego krwotoku, tylko Ty to potrafisz. Zobacz jak moje sny umierają, zobacz jak płaczę dusząc się łzami. Spójrz na mnie i powiedz, że to w porządku kiedy ktoś umiera z rozpaczy, powiedz patrząc na mnie te durne i nic nieznaczące słowa 'wszystko będzie dobrze' mimo, że oboje wiemy, że tak już nigdy nie będzie. Nakarm mnie nadzieją i złudzeniami, daj powód do życia. Zdejmij ze ścian wspomnienia ociekające szczęściem, smakujące miłością. Spójrz w moje oczy, w których niedawno widziałeś cały świat, dziś zobaczysz tylko smutek i pustkę.

Kiedy osoba  którą kochasz  milczy... teksty

zakochana888 dodano: 22 września 2013

Kiedy osoba, którą kochasz, milczy, jest to najsilniejszy rodzaj bólu jaki ktokolwiek może Ci zadać. O tej sile świadczy chociażby fakt, że nie masz możliwości obrony musisz po prostu czuć i pomału w tym bólu umierać.

Ludzie płaczą na wiele różnych... teksty

zakochana888 dodano: 22 września 2013

Ludzie płaczą na wiele różnych sposobów: jedni głośno, trzymając za ręce albo przytulając kogoś innego, inni po cichu, tłumiąc dźwięki, zwinięci w kłębek. Jeszcze inni po prostu siedzą i patrzą przed siebie niewidzącymi oczami, a łzy spływają im po policzkach. płacz bardzo oczyszcza. W pewnym sensie czuję się po nim lepiej - albo raczej nie lepiej, ale do pewnego stopnia czyściej. Oczyszczona i wykończona.

Mam za dobre serca dla ludzi  na... teksty

zakochana888 dodano: 22 września 2013

Mam za dobre serca dla ludzi, na których mi zależy i zawsze im wybaczam, chociaż oni na to nie zasługują.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV