głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Wiesz co lubię robić najbardziej.? No.? Leżeć na łóżku z słuchawkami w uszach i patrzeć w sufit. Czemu akurat to.? Bo kiedyś jak to robiłam on zawsze pisał...

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Wiesz co lubię robić najbardziej.? No.? Leżeć na łóżku z słuchawkami w uszach i patrzeć w sufit. Czemu akurat to.? Bo kiedyś jak to robiłam on zawsze pis
  Wiesz co lubię robić... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

- Wiesz co lubię robić najbardziej.? - No.? - Leżeć na łóżku z słuchawkami w uszach i patrzeć w sufit. - Czemu akurat to.? - Bo kiedyś jak to robiłam, on zawsze pisał...

Przeszedł obok  a ja poczułam jak... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Przeszedł obok, a ja poczułam jak coś chwyta mnie za gardło. To był znak, że wciąż go kocham.

Nie chce mi się już siedzieć na... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. Nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. Nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. Nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. No nie chcę, to boli.

Założę czarne szpilki... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Założę czarne szpilki, najpiękniejszą kieckę jaka mam w szafie. Pomaluje paznokcie na czerwono, zrobię mocny makijaż. Wejdę na salę z uśmiechem na twarzy i pewna siebie. Spojrzę na Ciebie i przejdę tak blisko byś poczuł zapach moich perfum. Będę się bawić z Twoimi kolegami do białego rana, popijając Twoje ulubione piwo. A Ty będziesz stał ze swoją dziewczyną pożądając mnie wzrokiem z zazdrości.

Nie szukaj jej. Nie dzwoń do niej.... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Nie szukaj jej. Nie dzwoń do niej. Nie pisz. I żyj tak jakby nie istniała. Nie potrafisz? To najwyższy czas kolego ruszyć dupsko. Wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o nią. A nie czekać na kolejny cud.

Pasowali do siebie jak dwie połówki... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Pasowali do siebie jak dwie połówki jabłka, a jednak jeden mały robaczek zniszczył to, co było dla nich najważniejsze

Tak idealnie uświadomił ją   że... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Tak idealnie uświadomił ją , że nic dla niego nie znaczy . Tak idealnie bała się wymówić na głos , że odszedł .

Gdybyś nie była taka nieśmiała... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Gdybyś nie była taka nieśmiała, trzymałabyś teraz Jego rękę. Oboje szukalibyście szczęścia gdzieś tam... Ale Ty jesteś niezdecydowana. Boisz się, choć nie powinnaś. Popatrz, On uśmiecha się do ciebie, a Ty siedzisz sama w pokoju i rozmyślasz o Nim, rysując serca na kartce. Widocznie umiesz żyć bez powietrza. Może jesteś trochę blada i oczy nie błyszczą ci jak kiedyś, ale trwasz tak dalej w tym obłędzie. To smutne i straszne. Masz obsesje na punkcie chłopaka, któremu boisz się powiedzieć, że tak bardzo Go potrzebujesz.

Napisał wiadomość  że jest już w... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Napisał wiadomość, że jest już w naszym miejscu. Szybko próbowałam się ogarnąć, niedokładnie wyprostowałam włosy, pociągnęłam rzęsy i wrzuciłam jakieś ubrania. Nie zdążyłam dopić herbaty, gdy napisał " no ile można ? " . Zaśmiałam się cicho wysuwając klawiaturę telefonu i odpisując " jak kochasz to poczekasz " . Wzięłam łyk gorącej cytrynowej herbaty i owijając się szalikiem szłam w Jego kierunku. Uśmiechnięta, z dokładnością słuchałam piosenek , które obijały mi się o uszy. Dotarłam nad jezioro, które dotychczas było częścią naszych spotkań. Usiadłam na zielonej trawie rozglądając się za Jego osobą. Czekałam tak godzinę, po czym drżącymi rękoma odczytałam wiadomość " jakbym kochał, to bym poczekał " .

Tak po prostu podejść i przytulić... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Tak po prostu podejść i przytulić się do Ciebie..

Wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

Wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? Wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy ? Wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? Wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? Wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? Wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? Wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? Wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? Więc nie pierdol, że mnie rozumiesz!

I siedziała tak ze wzrokiem wbitym w... teksty

zakochana888 dodano: 20 luty 2012

I siedziała tak ze wzrokiem wbitym w jego fotografię, a łzy napływały jej do oczu rozmazując rzeczywistość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV