głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Chcę po ciele Cię musnąć przy Tobie chce usnąć . Rany były ale się zagoiły . Blizny zostały lecz tylko do wspomnień powracały . Dziś już jest lepiej lecz dalej

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Chcę po ciele Cię musnąć przy Tobie chce usnąć .
Chcę po ciele Cię musnąć  przy... teksty

zakochana888 dodano: 11 marca 2012

Chcę po ciele Cię musnąć, przy Tobie chce usnąć .

Rany były  ale się zagoiły .... teksty

zakochana888 dodano: 11 marca 2012

Rany były, ale się zagoiły . Blizny zostały lecz tylko do wspomnień powracały . Dziś już jest lepiej, lecz dalej widuje Cię na skraju cierpień. Bo z niczym innym mi się nie kojarzysz , i cały czas tylko z tym jarzysz ? /zakochana888

“Spakować w karton rzeczy po nim... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

“Spakować w karton rzeczy po nim, wysłać na jego adres jako anonim, widzieć w tym piękny koniec, rozmienić uczucia na cynizm, bez żałoby w trybie ekspresowym... Wszystko do czasu gdy łzy nie spłyną ze wzmożoną siłą.”

“Mógłbym spróbować zakryć ból... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

“Mógłbym spróbować zakryć ból, wyjmując z kieszeni kilka uśmiechów, które kiedyś próbowałaś już rozkleić.Gdzieś po kilku z pośród setek moich twarzy,albo czekać na to co się zdarzy.”

“Jednak  mimo wszystko kocham cię... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

“Jednak, mimo wszystko kocham cię za przeszłość...”

“Nadam sobie prawo do palenia... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

“Nadam sobie prawo do palenia papierosów i używania wulgaryzmów, pewności siebie ponad normę i nie noszenia stanika. będę się chwalić swoimi majtkami i zdzierać obcasy na nierównych chodnikach. jeśli najdzie mnie ochota, nie dopnę ostatniego guzika w tak skąpej bluzce i upiję się do cna. nie pogardzę też głośnymi napadami histerii i piciem wina w piaskownicy o piątej piętnaście nad ranem.”

Czy kochałeś kiedyś kogoś tak... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać? Kiedy jesteś z tą osobą spotykacie się i żadne z was nie wie, co was do siebie ciągnie, czujesz to ciepło. Tak, dreszcze - kiedyś je dostawałaś, teraz chce ci się rzygać jak na niego patrzysz. Przysięgałaś, że nigdy go nie uderzysz, nigdy nie zrobisz nic by go zranić. Teraz stoicie twarzą w twarz, z każdego słowa spływa jad popychacie się, ciągniecie się za włosy, drapiesz, wczepiasz w niego paznokcie i bijesz go. Rzucasz na ziemie, trzymasz całkowicie zagubiliście się w tej chwili. To wściekłość, która kontroluje obie strony więc oni mówią, że lepiej iść własnymi ścieżkami. Przypuszczam, że nie znają was, dzisiaj jest już przeszłością wczoraj się skończyło, to inny dzień. Brzmi jak zacięta płyta – ciągle ta sama śpiewka, ale obiecałeś jej następnym razem pokażesz umiar.Nie dostaniesz kolejnej szansy życie to nie gra nintendo a ty znów skłamałeś,a teraz przez okno patrzysz, jak odchodzi.”

“I mów sobie o niej co chcesz ale... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

“I mów sobie o niej co chcesz,ale skoczyłbyś w ogień, sam wiesz. Za każdy dzień, za każdy szept, za każdą noc...”

“Nagroda za najlepsze kłamstwo... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

“Nagroda za najlepsze kłamstwo idzie do ciebie, za to, że sprawiłeś, że wierzyłam, że mógłbyś być mi wierny. Posłuchajmy twojej przemowy.”

“Masz ale? zajmij lepiej się... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

“Masz ale? zajmij lepiej się własnym życiem wciąż boli cię, że ktoś do przodu idzie. Ludzie kochaliby mnie bardziej jakbym stał pod sklepem.Prosił o piątkę na piwo, wtedy czuli by się lepiej.”

“Mam szacunek do przyjaźni  mam... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

“Mam szacunek do przyjaźni, mam szacunek do miłości, cenie w człowieku uczucia, nie jego posiadłości.”

“Zabiłem cię w sercu  ale olałem... teksty

zakochana888 dodano: 10 marca 2012

“Zabiłem cię w sercu, ale olałem żałobę, nie będę słów żałował jak ci coś się przydarzy.Nie poznasz prawdy nawet gdy usiądzie ci na twarzy.Zdeformowane drzewo podlewane kłamstwami,czytaj między słowami i nie licz na litość dziś...podam ci rękę, ale policzę palce.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV