głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Najbardziej lubię myśleć o przeszłości gdy jestem sama. Wtedy nikt nie zapyta co się stało. Wtedy nikt nie zapyta dlaczego płaczę. Wtedy łzy swobodnie będą spły

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Najbardziej lubię myśleć o przeszłości gdy jestem sama. Wtedy nikt nie zapyta co się stało. Wtedy nikt nie zapyta dlaczego płaczę. Wtedy łzy swobodnie będą spływały p
Najbardziej lubię myśleć o... teksty

zakochana888 dodano: 16 lipca 2012

Najbardziej lubię myśleć o przeszłości, gdy jestem sama. Wtedy nikt nie zapyta co się stało. Wtedy nikt nie zapyta dlaczego płaczę. Wtedy łzy swobodnie będą spływały po moim policzku.

“ I proszę Boga nigdy więcej... teksty

zakochana888 dodano: 16 lipca 2012

“ I proszę Boga, nigdy więcej niech nie pozwoli na to, by ktoś trafił w moje serce. ”

A dziś? Dziś pokaże Ci że też... teksty

zakochana888 dodano: 16 lipca 2012

A dziś? Dziś pokaże Ci, że też potrafię się bawić. Pójdę do Twoich kolegów po czym upije sie i będę się z Ciebie śmiała razem z nimi.

dajcie mi J dajcie mi E dajcie mi G... teksty

zakochana888 dodano: 16 lipca 2012

dajcie mi J, dajcie mi E, dajcie mi G, dajcie mi O - dajcie mi JEGO, natychmiast, kurwa.

mamo przepraszam  to nie moja wina... teksty

zakochana888 dodano: 16 lipca 2012

mamo, przepraszam - to nie moja wina , że zamiast spódniczek wolę baggy. że zamiast różowego auta i wożenia się nim po mieście, wolę crossa i błotne 'przygody'. że zamiast medycyny wolę prawo. że zamiast wypicia melisy , wolę rozwalić rękę o mur by wyładować emocje. że gdy ktoś mnie uderzy zamiast siedzieć cicho i się schować od razu kontraatakuję. mamo , przepraszam - nigdy nie obiecałam , że będę idealna.

Wstaję rano i wygrzebuje z szafy... teksty

zakochana888 dodano: 16 lipca 2012

Wstaję rano i wygrzebuje z szafy jakieś dresy. Nastawiam wodę na herbatę i wlewając gorącą wodę do kubka staram się nic nie rozlać. Słyszę dzwonek telefonu i nawet nie patrząc na wyświetlacz, wiem, że to ona. Pyta co się stało i krzyczy, że przecież widzi, że coś jest nie tak, bo przecież jest moja przyjaciółką i słyszy to w moim głosie. Rozłącza się zanim zdążę coś powiedzieć, a piętnaście minut później widzę ja w drzwiach z pudełkiem lodów czekoladowych i chusteczkami w ręku. Nawet nie pyta o co chodzi, nie musi. Przytula mnie i nic nie mówiąc daje mi do zrozumienia, że zawsze mam ją obok siebie. Chwile potem siedzimy razem przed telewizorem oglądając jakiś beznadziejny film. Nawet nie zauważam, w którym momencie zaczynam płakać. 'Nie warto, to facet. Taki sam jak każdy inny' słyszę jej głos. Jednak mimo wszystko ma rację. Jesteś dokładnie taki jak wszyscy.

tak bardzo chciałabym bez wahania... teksty

zakochana888 dodano: 16 lipca 2012

tak bardzo chciałabym, bez wahania sięgnąć po komórkę i wysłać Ci wiadomość ze zwykłym ' kocham Cię..'

Przychodzi taki dzień kiedy nawet... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2012

Przychodzi taki dzień, kiedy nawet Kinder Bueno oraz żelki, nie są w stanie Cię uszczęśliwić. Kiedy stając przed lustrem, potrafisz bez ogródek wykrzyczeć, że nienawidzisz samej siebie. Ja już takich dni mam aż o 106 za dużo.

widzisz sprawiłeś  że leżę na... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2012

widzisz, sprawiłeś , że leżę na łóżku i boję się zasnąć. boję się snów, myśli - wszystkiego. nie chcę Cię tam znów widzieć, nie chcę oglądać Twojej twarzy tylko na jawie - chcę ją widzieć tutaj, kiedy stoisz obok mnie.

Przysięgam że już teraz... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2012

Przysięgam, że już teraz skoczyłabym z tego cholernego dziesiątego piętra. Skoczyłabym, gdyby tylko ktoś mi obiecał, że zobaczę Twój wyraz twarzy i wrzący z Ciebie żal, kiedy dowiesz się o mojej śmierci.

I to tylko moja wina  że kocham... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2012

I to tylko moja wina , że kocham skurwysyna. ♥

spieradalaj. już Cię nie chcę... teksty

zakochana888 dodano: 27 czerwca 2012

spieradalaj. już Cię nie chcę, misiu-pysiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV