głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorem płaczę. Jestem nawet wtedy gdy nie mam o

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorem płaczę. Jestem nawet wtedy gdy nie mam ochoty
Jestem. O każdej porze. Kiedy mam... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorem płaczę. Jestem nawet wtedy, gdy nie mam ochoty z nikim gadać, bo mam wszystko i wszystkich dość. Dla ciebie jestem zawsze.

  Opowiedz mi coś o sobie    Mam na... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

- Opowiedz mi coś o sobie& - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę w wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie& A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu& Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama.. Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują.

chyba każdy z nas miał taką jedną... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

chyba każdy z nas miał taką jedną miłość. Taką miłość, która zatrzymywala świat, która kiedy patrzyłeś na ukochaną osobę to wiedziałeś, że tak wygląda szczęście. Te słynne trzy metry nad niebem były niczym w porównaniu z tym jak się czułaś. To takie braterstwo dusz, takie coś, że rozrywa od środka, masz łzy w oczach, ale spokojnie, to łzy szczęścia. Ściskało Ci żołądek, nerkę, płuco, kurwa, serce, serce też ściskało kiedy on Cię dotykał. A przecież dotykał głębiej, mocniej, intensywniej, dostawał się pod powłokę skóry i łaskotał Twoją duszą. Kiedy całował to przekazywał smak życia, jakoś tak byłaś nieśmiertelna, nie? Każdy miał taką miłość, która rozpierdalała system, która miała się nie kończyć, która była jak niekończąca się bateria z pokładami radości. Właśnie Ty jesteś taką miłością dla mnie.

Jeżeli macie w sobie potwora  trzeba... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

Jeżeli macie w sobie potwora, trzeba dać mu zaszaleć.

Mój świat bez Ciebie jest lepszym... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

Mój świat bez Ciebie jest lepszym miejscem.

   Dexter  naprawdę bardzo cię... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

"- Dexter, naprawdę bardzo cię kocham. Bardzo. I pewnie zawsze będę. - jej usta dotknęły jego policzka. - Ale niestety już cię nie lubię. Przykro mi." - David Nicholls, "Jeden dzień"

 My   chwila. Tym właśnie byliśmy... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

"My - chwila. Tym właśnie byliśmy - jedynie chwilą. Nie było przeszłości, przyszłości, nie było niczego poza trwającą chwilą. Jakbyśmy byli zupełnie innymi ludźmi; ludźmi, którzy istnieją tylko w teraźniejszości." - Kevin Brooks, "Lucas"

Bo czasem jest tak   że chcemy... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

Bo czasem jest tak , że chcemy zadać jakieś pytanie, ale boimy się odpowiedzi.

Ostatnio wogóle ze mną nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

Ostatnio wogóle ze mną nie rozmawiasz i nie potrzebujesz mnie jak kiedyś.

Trzeba się nauczyć zapominać o... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

Trzeba się nauczyć zapominać o cudzych obietnicach.

Jest nam dobrze.   Chyba dobrze.... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

Jest nam dobrze. Chyba dobrze. Chyba nam.

Celem każdej przyjaźni jest dawanie... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

Celem każdej przyjaźni jest dawanie drugiej osobie siły, gdy tylko tego potrzebuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV