głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Nie wiem dlaczego ludzie mówią że cuda się nie zdarzają. Przecież ty mi się zdarzyłeś. Męski facet ... powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Nie wiem dlaczego ludzie mówią że cuda się nie zdarzają. Przecież ty mi się zdarzyłeś.
Nie wiem  dlaczego ludzie mówią... teksty

zakaazaanaa dodano: 8 lipca 2015

Nie wiem, dlaczego ludzie mówią, że cuda się nie zdarzają. Przecież ty mi się zdarzyłeś.

Męski facet  ...  powinien potrafić... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

Męski facet [...] powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny.

 Proszę bądź pomimo kłótni... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

"Proszę bądź pomimo kłótni, pomimo nieporozumień. Proszę bądź jeśli mówię Ci, że Cię nie chcę, że Cię nie potrzebuję, że mam Cię gdzieś, że to, że tamto. Proszę bądź jeśli Cię odpycham, krzyczę na Ciebie. Proszę bądź bo tak naprawdę wtedy gdy to robię mam ochotę wtulić się w Ciebie i już tak zostać"

Lubię być sobą przy Tobie. teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

Lubię być sobą przy Tobie.

Uwielbiam takie wieczory jak ten... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

Uwielbiam takie wieczory jak ten wczorajszy, daję się ponieść a każda część Twojego ciała należy do mnie.

Ten stan  kiedy szczęście potrafisz... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

Ten stan, kiedy szczęście potrafisz wyjaśnić tylko jego imieniem.

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

Jestem. O każdej porze. Kiedy mam dobry humor albo jestem zmęczona, wtedy kiedy boli mnie gardło i wtedy kiedy wieczorem płaczę. Jestem nawet wtedy, gdy nie mam ochoty z nikim gadać, bo mam wszystko i wszystkich dość. Dla ciebie jestem zawsze.

  Opowiedz mi coś o sobie    Mam na... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

- Opowiedz mi coś o sobie& - Mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. Urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. Codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę w wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. Mimo to boję się, że kiedyś to ona wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie& A ja? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu& Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. Tak więc zostałam sama.. Tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują.

chyba każdy z nas miał taką jedną... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

chyba każdy z nas miał taką jedną miłość. Taką miłość, która zatrzymywala świat, która kiedy patrzyłeś na ukochaną osobę to wiedziałeś, że tak wygląda szczęście. Te słynne trzy metry nad niebem były niczym w porównaniu z tym jak się czułaś. To takie braterstwo dusz, takie coś, że rozrywa od środka, masz łzy w oczach, ale spokojnie, to łzy szczęścia. Ściskało Ci żołądek, nerkę, płuco, kurwa, serce, serce też ściskało kiedy on Cię dotykał. A przecież dotykał głębiej, mocniej, intensywniej, dostawał się pod powłokę skóry i łaskotał Twoją duszą. Kiedy całował to przekazywał smak życia, jakoś tak byłaś nieśmiertelna, nie? Każdy miał taką miłość, która rozpierdalała system, która miała się nie kończyć, która była jak niekończąca się bateria z pokładami radości. Właśnie Ty jesteś taką miłością dla mnie.

Jeżeli macie w sobie potwora  trzeba... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

Jeżeli macie w sobie potwora, trzeba dać mu zaszaleć.

Mój świat bez Ciebie jest lepszym... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

Mój świat bez Ciebie jest lepszym miejscem.

   Dexter  naprawdę bardzo cię... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 lipca 2015

"- Dexter, naprawdę bardzo cię kocham. Bardzo. I pewnie zawsze będę. - jej usta dotknęły jego policzka. - Ale niestety już cię nie lubię. Przykro mi." - David Nicholls, "Jeden dzień"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV