głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Spokojnie od jutra znów będę uśmiechnięta i szczęśliwa w Waszych oczach. Dziś już nie mam na to siły. ''Mija tydzień bez kontaktu potem miesiąc i nagle przerw

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Spokojnie od jutra znów będę uśmiechnięta i szczęśliwa w Waszych oczach. Dziś już nie mam na to siły.
Spokojnie  od jutra znów będę... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 lipca 2015

Spokojnie, od jutra znów będę uśmiechnięta i szczęśliwa w Waszych oczach. Dziś już nie mam na to siły.

''Mija tydzień bez kontaktu  potem... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 lipca 2015

''Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę.''

Czuję się taka wiesz... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 lipca 2015

Czuję się taka wiesz, niewystarczająca. Nie wystarczająco piękna, mądra, chuda. Nie wystarczająco wystarczająca.

Ogólnie to chyba chodzi o to  że po... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 lipca 2015

Ogólnie to chyba chodzi o to, że po prostu boje się momentu, w którym stwierdzisz, że jestem taka nieidealna, że mam tyle wad, niedoskonałości, cechy które Cie denerwują. Że bez make upu wyglądam brzydko i właściwie to niczym nie powalam. Że dookoła jest tyle świetnych, mądrych, ambitnych i do tego pięknych, seksownych dziewczyn, które pewnie mógłbyś mieć. Że po prostu zawsze będzie ktoś lepszy, ładniejszy, mądrzejszy, ciekawszy, seksowniejszy, zgrabniejszy. A ja zupełnie nie mam sił ani predyspozycji żeby z tym/nimi walczyć.

Nie możesz sobie na to pozwolić... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 lipca 2015

Nie możesz sobie na to pozwolić mała. Nie możesz pozwolić żeby on Cię lekceważył, olewał a potem udawał, że wcale tak nie jest. Nie możesz zabiegać o zainteresowanie, żebrać o wzajemność, wychodzić z inicjatywą, gdy druga strona jej w żadnym calu nie przejawia. Jesteś na to za dobra, za piękna, za mądra. Zasługujesz na wszystko co najlepsze. Na kogoś, kto zadba o to, żebyś czuła się chciana, potrzebna i warta uwagi. Nie możesz sobie na to pozwolić mała.

Nie przekonasz kobiety  że jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 lipca 2015

Nie przekonasz kobiety, że jest ładna. Jeśli ktoś kiedyś, w czasach dojrzewania powiedział jej, że posiada jakąś wadę, czy też jest brzydka, ona wierzy w to do dzisiejszego dnia. Może się oszukiwać, wmawiać sobie, że to nie ważne, akceptować tę wadę. Nawet uważać, że zamieniła ją w zaletę, ta część jej jest piękna. Wyrosnąć z brzydkiego kaczątka na oszałamiającego łabędzia.To czasem w jej głowie, gdy siedzi sama w swoim pokoju, pojawiają się myśli, wracają słowa wypowiedziane przez tę osobę wiele lat temu. Tak po prostu jest. To nigdy nie wyjdzie z jej głowy. Także zważajcie na swe słowa, bo mogą nigdy nie zostać zapomniane.

Ten facet wykończy mnie psychicznie... teksty

zakaazaanaa dodano: 12 lipca 2015

Ten facet wykończy mnie psychicznie, fizycznie, nerwowo i nie wiem jak jeszcze, ale kocham go jak nikogo innego nigdy na świecie.

Decydując się na mnie  nie możesz... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 lipca 2015

Decydując się na mnie, nie możesz bywać. Musisz być - stanowczo, i zawsze, bo ja, to taka mała życiowa niezdara. Ja się potykam, i trzeba mnie podnosić. Ja nie umiem sama podejmować decyzji, i trzeba mi w tym pomagać. Ja się lubię przyzwyczajać, wiesz? Więc musisz być zawsze, o każdej porze dnia i nocy, stuprocentowo - by uczyć mnie życia, bo chyba ominęłam kilka lekcji, a na ściągach to ja tu nie przetrwam.

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 lipca 2015

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna, proszę pana. Nie mam figury modelki, nie siedzę z czerwonym winem na parapecie patrząc smętnie przez okno. Nie śledzę hitów mody, nie układam fryzury przez pół godziny. Najprawdopodobniej nie potrafiłabym pana rozbawić czy zaskoczyć jakimś kreatywnym pomysłem. Potykam się o własne sznurówki, ale nie jestem słodką dziewczynką, którą cały świat ma potrzebę bronienia. Po prostu jestem. Taka zwyczajna, przewidywalna, nudna do obłędu.

A może chodzi o samą naturę... teksty

zakaazaanaa dodano: 10 lipca 2015

A może chodzi o samą naturę przyjaźni i intymnego związku. Tworząc z kimś związek, masz świadomość, że to może się skończyć. Możecie się od siebie oddalić, spotkać kogoś innego albo po prostu się odkochać. Jednak przyjaźń nie jest grą o wszystko albo nic i dlatego zakładasz, że będzie trwała wiecznie, zwłaszcza jeśli to stara przyjaźń. Traktujesz jej trwałość jako coś oczywistego i może właśnie to stanowi o jej wartości.

' Prawdziwy mężczyzna będzie... teksty

zakaazaanaa dodano: 10 lipca 2015

' Prawdziwy mężczyzna będzie kochał Cię za to co masz w sercu, a nie za piękna figure i buzię '

Budzeni pocałunkiem wstają z... teksty

zakaazaanaa dodano: 8 lipca 2015

Budzeni pocałunkiem wstają z łóżka właściwą nogą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV