głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Ogólnie to chyba chodzi o to że po prostu boje się momentu w którym stwierdzisz że jestem taka nieidealna że mam tyle wad niedoskonałości cechy które Cie denerw

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Ogólnie to chyba chodzi o to że po prostu boje się momentu w którym stwierdzisz że jestem taka nieidealna że mam tyle wad niedoskonałości cechy które Cie denerwuj
Ogólnie to chyba chodzi o to  że po... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 lipca 2015

Ogólnie to chyba chodzi o to, że po prostu boje się momentu, w którym stwierdzisz, że jestem taka nieidealna, że mam tyle wad, niedoskonałości, cechy które Cie denerwują. Że bez make upu wyglądam brzydko i właściwie to niczym nie powalam. Że dookoła jest tyle świetnych, mądrych, ambitnych i do tego pięknych, seksownych dziewczyn, które pewnie mógłbyś mieć. Że po prostu zawsze będzie ktoś lepszy, ładniejszy, mądrzejszy, ciekawszy, seksowniejszy, zgrabniejszy. A ja zupełnie nie mam sił ani predyspozycji żeby z tym/nimi walczyć.

Nie możesz sobie na to pozwolić... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 lipca 2015

Nie możesz sobie na to pozwolić mała. Nie możesz pozwolić żeby on Cię lekceważył, olewał a potem udawał, że wcale tak nie jest. Nie możesz zabiegać o zainteresowanie, żebrać o wzajemność, wychodzić z inicjatywą, gdy druga strona jej w żadnym calu nie przejawia. Jesteś na to za dobra, za piękna, za mądra. Zasługujesz na wszystko co najlepsze. Na kogoś, kto zadba o to, żebyś czuła się chciana, potrzebna i warta uwagi. Nie możesz sobie na to pozwolić mała.

Nie przekonasz kobiety  że jest... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 lipca 2015

Nie przekonasz kobiety, że jest ładna. Jeśli ktoś kiedyś, w czasach dojrzewania powiedział jej, że posiada jakąś wadę, czy też jest brzydka, ona wierzy w to do dzisiejszego dnia. Może się oszukiwać, wmawiać sobie, że to nie ważne, akceptować tę wadę. Nawet uważać, że zamieniła ją w zaletę, ta część jej jest piękna. Wyrosnąć z brzydkiego kaczątka na oszałamiającego łabędzia.To czasem w jej głowie, gdy siedzi sama w swoim pokoju, pojawiają się myśli, wracają słowa wypowiedziane przez tę osobę wiele lat temu. Tak po prostu jest. To nigdy nie wyjdzie z jej głowy. Także zważajcie na swe słowa, bo mogą nigdy nie zostać zapomniane.

Ten facet wykończy mnie psychicznie... teksty

zakaazaanaa dodano: 12 lipca 2015

Ten facet wykończy mnie psychicznie, fizycznie, nerwowo i nie wiem jak jeszcze, ale kocham go jak nikogo innego nigdy na świecie.

Decydując się na mnie  nie możesz... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 lipca 2015

Decydując się na mnie, nie możesz bywać. Musisz być - stanowczo, i zawsze, bo ja, to taka mała życiowa niezdara. Ja się potykam, i trzeba mnie podnosić. Ja nie umiem sama podejmować decyzji, i trzeba mi w tym pomagać. Ja się lubię przyzwyczajać, wiesz? Więc musisz być zawsze, o każdej porze dnia i nocy, stuprocentowo - by uczyć mnie życia, bo chyba ominęłam kilka lekcji, a na ściągach to ja tu nie przetrwam.

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 lipca 2015

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna, proszę pana. Nie mam figury modelki, nie siedzę z czerwonym winem na parapecie patrząc smętnie przez okno. Nie śledzę hitów mody, nie układam fryzury przez pół godziny. Najprawdopodobniej nie potrafiłabym pana rozbawić czy zaskoczyć jakimś kreatywnym pomysłem. Potykam się o własne sznurówki, ale nie jestem słodką dziewczynką, którą cały świat ma potrzebę bronienia. Po prostu jestem. Taka zwyczajna, przewidywalna, nudna do obłędu.

A może chodzi o samą naturę... teksty

zakaazaanaa dodano: 10 lipca 2015

A może chodzi o samą naturę przyjaźni i intymnego związku. Tworząc z kimś związek, masz świadomość, że to może się skończyć. Możecie się od siebie oddalić, spotkać kogoś innego albo po prostu się odkochać. Jednak przyjaźń nie jest grą o wszystko albo nic i dlatego zakładasz, że będzie trwała wiecznie, zwłaszcza jeśli to stara przyjaźń. Traktujesz jej trwałość jako coś oczywistego i może właśnie to stanowi o jej wartości.

' Prawdziwy mężczyzna będzie... teksty

zakaazaanaa dodano: 10 lipca 2015

' Prawdziwy mężczyzna będzie kochał Cię za to co masz w sercu, a nie za piękna figure i buzię '

Budzeni pocałunkiem wstają z... teksty

zakaazaanaa dodano: 8 lipca 2015

Budzeni pocałunkiem wstają z łóżka właściwą nogą.

Nie wiem  dlaczego ludzie mówią... teksty

zakaazaanaa dodano: 8 lipca 2015

Nie wiem, dlaczego ludzie mówią, że cuda się nie zdarzają. Przecież ty mi się zdarzyłeś.

Męski facet  ...  powinien potrafić... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

Męski facet [...] powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny.

 Proszę bądź pomimo kłótni... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 lipca 2015

"Proszę bądź pomimo kłótni, pomimo nieporozumień. Proszę bądź jeśli mówię Ci, że Cię nie chcę, że Cię nie potrzebuję, że mam Cię gdzieś, że to, że tamto. Proszę bądź jeśli Cię odpycham, krzyczę na Ciebie. Proszę bądź bo tak naprawdę wtedy gdy to robię mam ochotę wtulić się w Ciebie i już tak zostać"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV