głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zagubionakrolewna nie tym razem nie dam się zniszczyć. nawet jeśli okażesz się kolejną moją porażką ja tylko wyciągnę z tego wnioski i zapamiętam by więcej nie popełniać tego rod

zagubionakrolewna

zagubionakrolewna.moblo.pl
nie tym razem nie dam się zniszczyć. nawet jeśli okażesz się kolejną moją porażką ja tylko wyciągnę z tego wnioski i zapamiętam by więcej nie popełniać tego rodzaju b
nie  tym razem nie dam się... teksty

zagubionakrolewna dodano: 17 listopada 2011

nie, tym razem nie dam się zniszczyć. nawet jeśli okażesz się kolejną moją porażką, ja tylko wyciągnę z tego wnioski i zapamiętam, by więcej nie popełniać tego rodzaju błędów.

smutny uśmiech ukazany co najwyżej... teksty

zagubionakrolewna dodano: 15 listopada 2011

smutny uśmiech ukazany co najwyżej lustrzanemu odbiciu.

znikam na kilka dni  czyli wielkie... teksty

zagubionakrolewna dodano: 10 listopada 2011

znikam na kilka dni, czyli wielkie osiemnastkowe imprezowanie z przyjaciółką ; *

siedząc u kumpla w pokoju... teksty

zagubionakrolewna dodano: 8 listopada 2011

siedząc u kumpla w pokoju otworzyłam jego notatnik, w poszukiwaniu jego planu lekcji, przewracając kartki natknęłam się na pewien dłuższy tekst. wstrzymałam oddech. "powiedziałem jej, że ją kocham, a ona zaczęła płakać. nie wiedziałem co się stało. zapytałem czy coś nie tak, nie dostając żadnej odpowiedzi. stała i płakała. nagle przytuliła się do mnie i powiedziała szeptem coś, czego nie usłyszałem. poczułem lęk. moja dusza słuchała jej płaczu, moje serce czuło jej obecność obok siebie. 'kocham cię- powiedziałem ponownie'. 'nie'-odszepnęła odrywając się ode mnie. 'nie mogę, przepraszam'-krzyknęła biegnąc." kończąc to czytać, wpadł do pokoju. widząc moje zdziwienie zapytał co się dzieje. 'stary- nie wiedziałam, że umiesz kochać.-odpowiedziałam-zawsze zgrywasz takiego, który nie ma uczuć, a na panienki ma wyjebane. szok. dlaczego nic mi nie powiedziałeś?'-zapytałam zbulwersowana. 'przecież muszę być twardy, taka rola fajtera'-odpowiedział z uśmiechem na twarzy, czochrając mnie po włosach
Autor cytatu: antra

Chcę budzić się codziennie rano... teksty

zagubionakrolewna dodano: 8 listopada 2011

Chcę budzić się codziennie rano czując na sobie Twój umiarkowany oddech oraz czuły dotyk, chcę być przy Tobie bo czuję się wtedy taki szczęśliwy, jesteś całym moim światem i kocham Cię całym sercem i już zawsze będę Cię tak kochał < 3 ; * / sms od skarba ; D

czasem myślę  że po prostu kocham... teksty

zagubionakrolewna dodano: 6 listopada 2011

czasem myślę, że po prostu kocham Cię zbyt mocno ♥

a może miłość tak naprawdę nigdy... teksty

zagubionakrolewna dodano: 6 listopada 2011

a może miłość tak naprawdę nigdy nie istniała? może jest tylko naszym wyobrażeniem? bo gdyby była prawdziwa i gdyby istniała na prawdę to przecież nie byłoby wojen, nie byłoby rozwodów, nie byłoby zawodów miłosnych, łez przelanych na ramieniu przyjaciółki, niedopranych poszewek od poduszek ubrudzonych tuszem do rzęs, smutnych kobiecych twarzy, złamanych serc, zranionej dumy. a może po prostu nie potrafimy się nią właściwie posługiwać i dlatego ciągle popełniamy błędy? albo ludzie są tak dziecinni, że miłość jest dla nich tylko zabawą? mimo tego jednak chcemy i wierzymy, że jest. choć tak na prawdę nie mamy o tym pojęcia.

boję się pomyśleć co byłoby... teksty

zagubionakrolewna dodano: 6 listopada 2011

boję się pomyśleć co byłoby gdybym go straciła. jak czułabym się wiedząc, że jest on już nieobecny w moim życiu? kim stałabym się nie mając jego wsparcia? czy potrafiłabym podnieść się z kolejnej poniesionej porażki?

wciąż zastanawiam się czy fakt... teksty

zagubionakrolewna dodano: 6 listopada 2011

wciąż zastanawiam się czy fakt, że mam co do niego wątpliwości nie oznacza, że ta miłość jest tylko cholernym zauroczeniem.

najgorszy jest strach przed stratą... teksty

zagubionakrolewna dodano: 6 listopada 2011

najgorszy jest strach przed stratą go. cholerny strach, który wżera się w podświadomość i nie daje spać. z jednej strony cieszysz się, bo jesteś szczęśliwa, a z drugiej rozpaczasz bo boisz się, że szczęście szybko się skończy.

coraz częściej zastanawiam się co... teksty

zagubionakrolewna dodano: 6 listopada 2011

coraz częściej zastanawiam się co tak na prawdę do niego czuję? owszem, kocham go. szczerze i zajebiście mocno kocham. ale czy warto ryzykować kolejny raz? czy to nie będzie kolejny, który zaliczy mnie tylko do "kolekcji"? nie potrafię wyłączyć tych cholernych wątpliwości, ale mimo tego staram się wierzyć, że będę jego jedyną i największą miłością i, że on nie będzie moją porażką.

życie jest jak origami. to sztuka... teksty

zagubionakrolewna dodano: 3 listopada 2011

życie jest jak origami. to sztuka składania. składania marzeń, pragnień i uczuć w jedną całość / demoty

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV