głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
yezoo Chcesz wiedzieć co czuje? Czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie Nasze spacery samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu złość kiedy ktoś mó

yezoo

yezoo.moblo.pl
Chcesz wiedzieć co czuje? Czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie Nasze spacery samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu złość kiedy ktoś mówi o Tob
Chcesz wiedzieć co czuje? Czuję... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

Chcesz wiedzieć co czuje? Czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie Nasze spacery, samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu, złość kiedy ktoś mówi o Tobie, ból kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie, oraz smutek kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie.

Pięcioletni chłopiec zapytał... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

Pięcioletni chłopiec zapytał swojego przyjaciela czym jest przyjaźń? On odpowiedział: Przyjaźń jest wtedy, gdy codziennie kradniesz czekoladki z mojej torby,ja jednak wciąż trzymam je w tym samym miejscu.

Wyszłam na osiedle. Owinęłam się... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

Wyszłam na osiedle. Owinęłam się szalikiem i zapaliłam fajkę. Usiadłam na murku i obserwowałam ludzi. Kobieta kłóciła się z jakimś facetem. Jedna babcia szarpała się ze swoim psem. Starszy facet krzyczał na małego chłopca, bo rozbił mu butelkę z piwem. Młoda dziewczyna kłóciła się z chłopakiem, który po pięciu sekundach minął ją i odszedł. Jej zaszklone oczy rejestrowały jego sylwetkę, znikającą w zimowej mgle. Maleńkie dziecko zaczęło płakać, bo rodzice kłócili się o to, czy kupić jej rower. Minęła mnie grupka małolatów, którzy mieli ubogie słownictwo, bo ograniczali się jedynie do 'kurwa' i 'ja pierdole.' Chociaż, generalnie to ja też właśnie tak skomentowałabym życie. Świat zmienił się w worek śmieci, których odór zabija jakiekolwiek pozytywne uczucia. Miłość? Taa, na pewno. / [ ? ]

wpis: crazydream    teksty yezoo dodał komentarz: wpis: crazydream ;) do wpisu 17 lipca 2011
Zrobię to  zobaczysz. Pewnego... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

Zrobię to, zobaczysz. Pewnego deszczowego wieczora upiję się do nieprzytomności i stanę przed Twoim domem. W końcu będę miała odwagę. Dławiąc się łzami, wykrzyczę Ci w twarz jak cholernie mi zależało. Wiesz, chciałabym zobaczyć Twoją minę.

Rozumiesz  skurwysyni się nie... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

Rozumiesz, skurwysyni się nie zmieniają. Może pozornie udają przemianę ale tak naprawdę ich traktowanie dziewczyn się nie zmienia. Wciąż mają głęboko to co czujesz, i zleją Cie dla pierwszej lepszej. Ale wiem, wiem ta grupa chłopców kręci najbardziej.

Stanęłam na Twoich trampkach  aby... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

Stanęłam na Twoich trampkach, aby dostać się do twoich ust. Odepchnąłeś mnie, usiadłeś, wziąłeś na kolana i musnąłeś w usta. Poczułam Twój leciutki uśmiech... wyszeptałeś mi do ucha " To ja tu się muszę starać, kochanie ".

Nienawidziła zupek w proszku  które... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

Nienawidziła zupek w proszku, które musiała codziennie 'gotować', bo przecież nieopłacalne było gotowanie wielkiego gara zupy tylko dla siebie. Nienawidziła rozstawionych po mieszkaniu kubków, które tylko udawały obecność innych. Nienawidziła telefonu, na który dostawała sporadycznie sms-y ... o promocjach i konkursach. Nienawidziła jednej pary butów w przedpokoju, jednej szczoteczki do zębów, jednego ręcznika. Nienawidziła jednej poduszki, i jednego serca.

weszła do autobusu  zapłaciła za... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

weszła do autobusu, zapłaciła za bilet i wzięła resztę. powoli szła w stronę siedzeń myśląc o nim, kiedy to przerwały jej krzyki kierowcy : ' bilet, bilet ! ' wzięła od niego bilet, śmiejąc się przy tym. kierowca skomentował to: ' zakochana... ' . a więc powiedz mi, dlaczego obcy człowiek to zauważa, a ty dalej nic.

i daj sobie wmówić   że to lato... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

i daj sobie wmówić , że to lato też będzie miało historię , po której nie będziesz mogła się ogarnąć przez kolejną zime .

chyba zawsze już będę powtarzać... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

chyba zawsze już będę powtarzać, że o wiele lepiej jest kumplować się z facetami niż z dziewczynami. zobacz ile to kryje w sobie plusów. chłopacy są mniej zaborczy, chociażby o to, że kupiłaś sobie jakieś tam lepsze ciuchy od nich. nie będą zazdrośni o to, że masz nowego, cudownego faceta. szczerze powiedzą ci, jak wyglądasz w tej nowej sukience przed wyjściem na imprezę. pomogą Ci zarwać do kolesia, który od dawna ci się podoba. nauczą cię kilku dobrych sztuczek, dzięki którym twój podryw będzie bardziej skuteczniejszy. nie będą się nad tobą roztkliwiać, gdy przy flaszce zaczniesz opowiadać o swoim złamanym sercu, tylko porządnie przytulą do siebie, bluzgając na frajera, który doprowadził cię do łez. dzięki nim nauczysz się jeździć na desce, nauczysz zaciągać, poznasz smak dobrej imprezy. oni nauczą cię bycia niezależną, twardą, silną. potem możesz być dumna, że nie jesteś jedną z tych, które piszczą bo poszedł im tips na lekcji w-fu.

nie znam go za dobrze  ale z wyrazu... teksty

yezoo dodano: 17 lipca 2011

nie znam go za dobrze, ale z wyrazu twarzy potrafię odczytać, że jest spokojnym chłopakiem o wielkim sercu. nigdy z nim nie rozmawiałam, podaliśmy sobie jedynie dłoń na przywitanie - mimo wszystko z pozoru wydaje się być miły. Jego oczy mówią same za siebie, dłonie, w których nie ma ani fajek ani alkoholu tłumaczą, że jest grzecznym facetem, popełnił w życiu zapewne wiele błędów - jak każdy, mimo to największą tragedią życiową będzie jego obecny związek i niezrozumienie ze strony ukochanej osoby. na Jego miejscu czułabym się niedowartościowana i bez braku jakiegokolwiek zaufania. tak już jest, gdy bliska osoba żyje z plotek. / yezoo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV