głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxzawrotnaxx Jeśli chcesz poznać dziewczynę nie słuchaj tego co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek których słucha. Znajdziesz w nich wszystko o czym boi się mówić. Nie zosta

xxzawrotnaxx

xxzawrotnaxx.moblo.pl
Jeśli chcesz poznać dziewczynę nie słuchaj tego co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek których słucha. Znajdziesz w nich wszystko o czym boi się mówić.
Jeśli chcesz poznać dziewczynę... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Jeśli chcesz poznać dziewczynę, nie słuchaj tego co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek, których słucha. Znajdziesz w nich wszystko, o czym boi się mówić.

Nie zostawiaj mnie gdy nie mam racji.... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Nie zostawiaj mnie gdy nie mam racji. Nie opuszczaj gdy się kłócimy. Zastań ze mną pomimo licznych błędów. Nie ignoruj z powodu licznych wad. Nie odwracaj się ode mnie gdy wszystko psuje. Wiem, że kłamie, obrażam się o nic, mam głupie pomysły, często stawiam na swoim, nie liczę się z twoim zdaniem, ale kocham cię. Możesz się obrazić, wykrzyczeć wszystko co o mnie myślisz, zwalić wszystko na mnie tylko proszę obiecaj, że nigdy nie odejdziesz...

'Widzę w Twoich oczach  że ktoś... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

'Widzę w Twoich oczach, że ktoś Cię wcześniej mocno zranił.'

Są takie dni   które zaczynają... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Są takie dni , które zaczynają się dobrze , a potem bez powodu , nie wiadomo czemu , jedno słowo , które normalnie by cię nie obeszło , doprowadza cię do płaczu.

Co ty od niego chcesz? Żeby Ci... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Co ty od niego chcesz? Żeby Ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po Ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby Cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o Tobie, i żebyś zawsze przy Nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną suką, dlatego że wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązywała, za niczym bym nie tęskniła.

'Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

'Nie wiesz co czuję. Nie widziałaś mnie jak nie mogłam zebrać się z łóżka , bo dusiłam się łzami. Jak poduszka była mokra od wylanych uczuć , a na policzku odbijał się materiał prześcieradła. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak cholernie cierpiałam po jego odejściu , gdy nagle cały świat wydawał się obcy , każdy przechodzień podobny właśnie do niego , każda piosenka opowiadała o nim i nie było myśli , która nie uwzględniała by Jego osoby. Może zewnętrznie nic nie było widać , idąc po ulicy uśmiechałam się jak idiotka , ale wewnętrznie wszystko pękało , a pierwsza rysa poszła od serca.'

Nie ma się co okłamywać. Wielu... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Nie ma się co okłamywać. Wielu odeszło, wielu jeszcze odejdzie.

Czasem są chwile  w których trzeba... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Czasem są chwile, w których trzeba uśmiechem zakryć łzy.

Nie muszę oglądać kabaretów... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Nie muszę oglądać kabaretów, żeby mieć dobry ubaw. Wystarczy, że posłucham trochę Twoich usprawiedliwień.

Chciałabym mu opowiedzieć wszystkie... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Chciałabym mu opowiedzieć wszystkie te pieprzone rzeczy, które nie dają mi spać po nocach, te te wszystkie uczucia, tę całą miłość.

Czego się boję ? Boję się... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Czego się boję ? Boję się stracić ludzi , których kocham . Boję się , że kolejny raz mi się to przydarzy . Boję się samotności . Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego , że nikogo już przy mnie nie ma .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV