głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xxzawrotnaxx I chodź w środku była rozdarta serce pękało z bólu a łzy same cisnęły się do oczu. pokazała mu że że jej świat bez niego potrafi jeszcze jakoś funkcjonować. Zro

xxzawrotnaxx

xxzawrotnaxx.moblo.pl
I chodź w środku była rozdarta serce pękało z bólu a łzy same cisnęły się do oczu. pokazała mu że że jej świat bez niego potrafi jeszcze jakoś funkcjonować.
I chodź w środku była rozdarta... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 4 maja 2013

I chodź w środku była rozdarta,serce pękało z bólu, a łzy same cisnęły się do oczu. pokazała mu że że jej świat bez niego potrafi jeszcze jakoś funkcjonować.

Zrozumiała  że oboje są tacy sami.... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 4 maja 2013

Zrozumiała, że oboje są tacy sami. Że jedno bez drugiego czuło się samotne i zranione. Że potrzebowali siebie nawzajem. Wiedziała, że pójdzie za nim wszędzie.

Czasem nie mamy wyboru   musimy... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 4 maja 2013

Czasem nie mamy wyboru - musimy odejść, mimo że wcale nie chcemy. Odchodzimy wiedząc, że odejście wszystko zmieni. Nie oznacza to, że nagle wszystko będzie wspaniale, bo nigdy nie jest. Ale odejście pozwoli nam zacząć coś nowego, zajmie nasze myśli a to już połowa sukcesu. Nikt przecież nie chce ciągle rozmyślać o niepowodzeniach.

Jeżeli chcesz być tylko na chwilę... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 1 maja 2013

Jeżeli chcesz być tylko na chwilę, lepiej żeby nie było Cię wcale.

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 1 maja 2013

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa.

Czego się boję? Boję się stracić... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 1 maja 2013

Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

Daj mi tą pewność  że to wszystko... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 1 maja 2013

Daj mi tą pewność, że to wszystko jest tego warte.

Wymagaj dużo od siebie  nie oczekuj... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 1 maja 2013

Wymagaj dużo od siebie, nie oczekuj wiele od innych. To najlepszy sposób, aby zaoszczędzić sobie wiele rozczarowań.

Człowiek byłby o wiele... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 1 maja 2013

Człowiek byłby o wiele szczęśliwszy, gdyby mógł zapomnieć o pewnych osobach, cofnąć niektóre wypowiedziane słowa, wymazać z pamięci niektóre wspomnienia i poznawać myśli osób, z którymi musi przeprowadzić poważne rozmowy.

prawdziwa kobieta ma zasady  ambicję... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 10 kwietnia 2013

prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest wart

Jeżeli on był na tyle głupi by... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

Jeżeli on był na tyle głupi by odejść, Ty bądź na tyle mądra, by mu na to pozwolić Ty go kochałaś, on Cię rzucił - bądź honorowa, nie proś by wrócił.

To nie jest tak  że nie odzywam się... teksty

xxzawrotnaxx dodano: 8 kwietnia 2013

To nie jest tak, że nie odzywam się, bo nie chcę. Wręcz odwrotnie.! Mam wielką ochotę z Tobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boję się, że widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz " kurde, nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę, żeby nie było jej przykro

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV