głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xswiatsiepomylilx nie nazwę Cię dziwką przez to że masz powodzenie nazwę Cię nią przez to że żadnego z nich nigdy nie będziesz w stanie szanować chodź Oni są w stanie za twoją nę

xswiatsiepomylilx

xswiatsiepomylilx.moblo.pl
nie nazwę Cię dziwką przez to że masz powodzenie nazwę Cię nią przez to że żadnego z nich nigdy nie będziesz w stanie szanować chodź Oni są w stanie za twoją nędzną
nie nazwę Cię dziwką przez to  że... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

nie nazwę Cię dziwką przez to, że masz powodzenie , nazwę Cię nią przez to, że żadnego z nich nigdy nie będziesz w stanie szanować , chodź Oni są w stanie za twoją nędzną osobę oddać życie.

Najeżdząjąc na mnie  udowadniasz... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

Najeżdząjąc na mnie, udowadniasz tylko to, że mi zazdrościsz.

to nie jest tak  że ja już nie... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

to nie jest tak, że ja już nie pamiętam. pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc, pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. każdą obietnicę nadal noszę w sobie z nadzieją, że jeszcze kiedyś ją spełni. każdy szept, każde wypowiedziane prosto w oczy słowa odtwarzam czasami w pamięci, nikomu o tym nie mówiąc. pamiętam jak mnie przytulał, jak trzymał za rękę, jak utwierdzał w przekonaniu, że kocha. pamiętam jak odszedł, nic nie wyjaśniając. jak kłamiąc prosto w twarz układał sobie życie z inną.

to był jej najpiękniejszy sen od... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

to był jej najpiękniejszy sen od kilku długich dni. siedziała tam gdzie jeszcze parę miesięcy temu trzymał ją za rękę. całował po szyi i tulił do siebie. płakała. obok niej nikt nie siedział. łzy wartko płynęły z jej oczu plamiąc ciemną koszulkę. tęskniła za jego czułymi gestami i barytonem, który za każdym razem przeszywał jej ciało pobudzając serce o kilkaset bić. nie wiedziała jak ma żyć. gubiła się w tym wszystkim bez niego. zagryzła spazmatycznie wargę kiedy ujrzała że ktoś z naprzeciwka bacznie ją obserwuję. przetarła nerwowo oczy i zobaczyła jego. ruszył w jej stronę. - co tu robisz? - spytał nie okazując żadnych uczuć. - czekam na kogoś.. - powiedziała cicho spuszczając głowę. słyszała jak odchodzi. jak idzie w tą stronę skąd przyszedł. jak stawia kroki na mokrej ziemi. zaraz jednak obrócił się podbiegł do niej. - już jestem.. - wyszeptał obejmując ją i całując w usta.

stoisz . widzisz go . chcesz... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

stoisz . widzisz go . chcesz dotknąć , a jednak wiesz , że nie możesz .

gdybyś tylko chciał wszystko teraz... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

gdybyś tylko chciał,wszystko teraz wyglądało by inaczej.

Rękami oparłam się o umywalkę.... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

Rękami oparłam się o umywalkę. Jestem w domu sama, zamknięta z własnymi myślami. Słabo mi. Otworzyłam szafkę. Żyletka. O blachę odbiło się światło. Ostatni raz spojrzałam w lustro, grzywka zasłaniała mi połowę twarzy, czerwone od płaczu oczy tłumiły w sobie setki uczuć: gniew, złość, smutek, żal.. W końcu przysunęłam żyletkę do nadgarstka. Jedna kreska, druga, trzecia, i tak dalej. Upadłam na podłogę, ostatkiem sił spojrzałam na niewielką kałuże krwi pod ręką. Do oczu napłynęły łzy. W oddali słychać było już tylko coraz to wolniejsze i cichsze tykanie zegara.

Idzie Czerwony Kapturek przez las... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

Idzie Czerwony Kapturek przez las, nagle z krzaków wyskakuje wilk i się drze: -Nareszcie Cię pocałuję tam, gdzie jeszcze nikt cię nie całował! -Chyba kurwa w koszyk…

Wielką  coroczną  trwającą ponad... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

Wielką, coroczną, trwającą ponad dwa miesiące imprezę, czas zacząć !

Pijmy tak  by potem żałowac i... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

Pijmy tak, by potem żałowac i mówic " nigdy więcej ", a następnej Soboty powtórzyc wszystko

Każda chwila spędzona razem  każdy... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

Każda chwila spędzona razem, każdy foch przyjęty na klatę, każde spojrzenie i każde słowo, każde połączenie naszych warg. To wszystko utwierdza mnie wciąż w przekonaniu, że to nie imitacja uczucia. Choc trudno w tym świecie o realizm, tak blisko nam do prawdy.

Idąc obok doskonale wiedział  że... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 6 lipca 2011

Idąc obok doskonale wiedział, że moje zmarznięte palce pragną jego dotyku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV