głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xswiatsiepomylilx Gdy się pojawiałeś zawsze olewałam ważnych ludzi mimo że w przeciwieństwie do Ciebie oni nie potrafili by mnie zranić. Wybaczałam Ci każdy Twój głupi żart tylko

xswiatsiepomylilx

xswiatsiepomylilx.moblo.pl
Gdy się pojawiałeś zawsze olewałam ważnych ludzi mimo że w przeciwieństwie do Ciebie oni nie potrafili by mnie zranić. Wybaczałam Ci każdy Twój głupi żart tylko po to
Gdy się pojawiałeś zawsze... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

Gdy się pojawiałeś zawsze olewałam ważnych ludzi mimo, że w przeciwieństwie do Ciebie oni nie potrafili by mnie zranić. Wybaczałam Ci każdy Twój głupi żart tylko po to by było między nami "dobrze". Byłam przy Tobie zawsze gdy tego potrzebowałeś ,zawsze gdy napisałeś ,że chcesz się spotkać leciałam do Ciebie jak popierdolona. Olałam oceny tylko po to żeby spędzać z Tobą jak najwięcej czasu. Mówiłam Ci ,że potrafisz jednym słowem, spojrzeniem czy gestem mnie cholernie zranić... Nie rozumiałeś. Ale mimo to dalej przy Tobie trwałam i cały czas byłam w stanie wybaczyć Ci dosłownie wszystko. Teraz mi kurwa wytłumacz... dlaczego pozwoliłeś abym się aż tak na Tobie zawiodła?

Mam takie schizy   że leżąc... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

Mam takie schizy , że leżąc wieczorami na łóżku , w pustym pokoju zaczynam myśleć czy ktoś mnie jeszcze potrzebuje , czy komuś gdzieś tam w najmniejszym zakamarku serca choć trochę na mnie zależy . Czasami ot tak po prostu , po moich policzkach spływają łzy , to weszło mi już w nawyk , bo wracam do wspomnień , bo myślę o tym co bolało mnie najbardziej , kto zadał mi ból , a kogo ja skrzywdziłam . Czasami wydaje mi się że nie mam dla kogo istnieć , a jeśli mam to tylko dla psa , który potrzebuje mnie tylko do wyprowadzenia , nakarmienia i głaskania . Myślę , kim jestem w tym swoim " życiu " którego scenariusza nigdy nie zrozumiem . To bezsensowne , ale myślę o tym , wiedząc że nie uzyskam żadnej odpowiedzi , bo sama sobie odpowiedzieć nie umiem, a nie ma drugiej osoby która miała by odwagę powiedzieć mi nawet najgorszą prawdę .

 wiatr targał jej włosy i... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

`wiatr targał jej włosy i rozwiewał myśli. pragnęła jego obecności bardziej niż czegokolwiek innego. pociągnęła łyk lecha, by zagłuszyć tą przeraźliwą pustkę. odpaliła papierosa ze łzami w oczach i zeszła z kanału.szła na wojnę z rzeczywistością, by polec w bólu...

Pamiętasz smak pierwszego papierosa... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

Pamiętasz smak pierwszego papierosa i alkoholu? Było ohydne i gorzkie. Ale mimo wszystko brnąłeś w to dalej, bo dodawało energii i zawracało w głowie. Tak samo jest z pierwszą miłością. Musi być napełniona goryczą, co nie znaczy, że trzeba ją znienawidzić.

Wyobraź sobie  że masz osobę... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

Wyobraź sobie, że masz osobę, którą bardzo kochasz. Ona znaczy dla Ciebie bardzo wiele.Nie wyobrażasz sobie życia bez niej. Już masz taką osobę? to teraz wyobraź sobie, że pewnego dnia ona przychodzi i mówi, że kocha kogoś innego. Pozwalasz jej odejść? Pamiętaj, że bardzo chcesz jej szczęścia.

Od czasu ich rozstania ludzie mówili... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

Od czasu ich rozstania ludzie mówili jaka stała się wredna, pyskata i opryskliwa. Spływało to po niej. Rzucała wtedy wulgaryzm i szła dalej z fajką w ustach. Zabolało dopiero gdy kumple powiedzieli, że jest nieznośna. Pobiegła wtedy na ten ich mostek i z głuchym płaczem rzuciła się na ziemię. Instynktownie wybrała jego numer, powiedziała do słuchawki "ratuj". Przybiegł zdyszany po pięciu minutach. Zaniósł ją na ławkę. Cała zapłakana powiedziała:" miałeś rację nie radzę sobie". On odpowiedział:"Nie to Ty miałaś rację, tęskniłem".

dopadła mnie grypa. rozłożyła... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

dopadła mnie grypa. rozłożyła mnie na wszystkie możliwe cząstki. przyjechał, przywiózł kilogramy owoców, ulubionego malinowego kubusia i najlepszego batonika świata - kinder bueno. cały dzień leżał obok mnie mówiąc że nawet bez pudru i w psotliwie poplątanych włosach wyglądam pięknie. dodawał mi sił. a teraz? leże sama, w ciemnym pokoju, wszyscy gdzieś wybyli a mi pozostała pościel o zapachu jego ciała.

'przyjaciółka? to osoba  która... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

'przyjaciółka? to osoba, która będzie się z Ciebie śmiała, kiedy upadniesz. przyjdzie do Ciebie, najpierw zje wszystko co masz słodkiego, a później zapyta jak się czujesz. kiedy zostawi Cię chłopak, nie pociesza w sposób 'będzie dobrze' tylko mówi Ci, że był dupkiem, frajerem i na pociesze robi dobry melanż. przyjaciółka to osoba która powie Ci, że brzydko wyglądasz, zwyzywa Cię od dziwek, ale i tak wiesz, że Cię kocha i jesteś dla niej najważniejsza.

Nigdy wcześniej nie powiedziałaby... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

Nigdy wcześniej nie powiedziałaby, że w jej życiu znajdzie się mężczyzna, który zburzy jej dotychczasowy porządek budowany przez tak długi czas, który z dnia na dzień będzie kochał ją coraz bardziej i bardziej, akceptując przy tym wszystkie jej wady których jest sporo. Nie zdawała sobie sprawy, że będzie mogła pokochać kogoś aż tak mocno, że ciężko będzie jej żyć, gdy nie ma Go obok. Doskonale wiedziała, że chce spędzić z nim resztę życia, bez względu na to, jakie przeszkody napotkają na swojej drodze. Nie chciała niczego, prócz tego aby zestarzeć się przy jego boku. Tak bardzo go kochała!

Nieczułość   to najpiękniejsze... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

Nieczułość - to najpiękniejsze uczucie jakim można odseparować się od grupy. To element, który pozwala na chwilę ciszy w umyślę, na zadumę, a połączony z namiętnością daje mieszankę wybuchową... To jest dobre by ranić. By ranić, bo ranienie kogoś nie trafia w głąb własnego serca... o ile takowe się posiada. Trzeba być brutalną i egoistyczną w dzisiejszych czasach

Ciało pamięta przelotny dotyk... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów,potu,wilgotności przepływa znikąd w środku dnia W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu - tęsknotą.

Pamiętasz te chwile w które... teksty

xswiatsiepomylilx dodano: 5 luty 2013

Pamiętasz te chwile w które obiecywałeś mi , że na zawsze będziemy tak bardzo szczęśliwi ? Jak mówiłeś że kochasz mnie tak bardzo i nigdy mnie nie zostawisz ? Gdy potrafiliśmy siedzieć na podłodze jedząc truskawkową czekoladę i śmiać się do utraty tchu ? Czy pamiętasz nasze nocne spacery po parku ? NO PAMIĘTASZ?! Teraz wszystko się zmieniło , wszystko wymazałeś z pamięci , wszystko bez chęci , życie tylko smęci , tak to jest , dla Ciebie nic nie ważne , dla mnie najważniejsze . Truskawkową czekoladę wymieniłeś na jaranie , spacery na chlanie , a mnie ? Na łatwą panienkę która nie ma uczuć ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV