głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xmoblox wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? kiedy dwojga ludzi rozumie się bez słów. Kiedy po ciężkiej nocy on zasypia koło Ciebie a Ty zamiast spać wpatrujesz się jak s

xmoblox

xmoblox.moblo.pl
wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? kiedy dwojga ludzi rozumie się bez słów. Kiedy po ciężkiej nocy on zasypia koło Ciebie a Ty zamiast spać wpatrujesz się jak spokojnie
wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

xmoblox dodano: 2 lipca 2012

wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? kiedy dwojga ludzi rozumie się bez słów. Kiedy po ciężkiej nocy on zasypia koło Ciebie a Ty zamiast spać wpatrujesz się jak spokojnie oddycha. Kiedy chcesz spać a on chrapie w niebogłosy a Ty po prostu się cieszysz że możesz go słuchać. Kiedy macie całą con dla siebie a wolicie po prostu spędzić ją w łóżku.. Kiedy z miliona możliwości wybierasz jego, jego spokojne, silne ramiona. Kiedy dajesz się upokarzać, ciesząc się że w tej chwili jesteś w jego centrum zainteresowanie. To jest włąsnie miłość gdy w środu nocy idziesz do niego na drugi koniec miasta po to by go przytulić.

Życie jest jedno lecz nie zawsze... teksty

xmoblox dodano: 29 czerwca 2012

Życie jest jedno lecz nie zawsze jest łatwe czy spłynie ci łza gdy się dowiesz że umarłem na pewno warto żyć bo do czasu jest pięknie lecz przyjdzie taki dzień ze i w tobie coś pęknie

Znowu leżę na łóżku cały... teksty

xmoblox dodano: 29 czerwca 2012

Znowu leżę na łóżku cały pogrążony w smutku czekam kiedy moja śmierć dojdzie do skutku mam dość tego życia i fałszywych ludzi kiedy na nich patrzę to nienawiść we mnie budzi.

A teraz spójrz na nią. pod tą... teksty

xmoblox dodano: 26 czerwca 2012

A teraz spójrz na nią. pod tą grubą warstwą makijażu ukrywa prawdziwą siebie. skrywa emocje, które tak bardzo na niej ciążą. uśmiech nakleiła na twarz tak nierówno, że jego sztuczność jest wręcz prawie, że namacalna. i co? myślisz, że chciała się w tobie zakochać? myślisz, że chciała tak cierpieć? ostro się mylisz. zawsze była inteligentną dziewczyną i gdyby wiedziała jak to wszystko będzie dalej wyglądać, na pewno nie dałaby się Tobie wciągnąć w to całe gówno. uwierz.

Ile razy oferowaliśmy naszą... teksty

xmoblox dodano: 26 czerwca 2012

Ile razy oferowaliśmy naszą miłość komuś, kto na to nie zasługuje. Ile razy spotykaliśmy się z obojętnością i odrzuceniem, ale warto szukać i nigdy nie rezygnować z miłości, która sprawia, że żyjemy.

zjebałeś mi życie. a teraz idź... teksty

xmoblox dodano: 24 czerwca 2012

zjebałeś mi życie. a teraz idź pierdolić się na koniec świata.

myślisz że zapomnę  rano... teksty

xmoblox dodano: 24 czerwca 2012

myślisz że zapomnę, rano zalewając wrzątkiem kawę, najcudowniejszych chwil w życiu? wytnę kawałek swojego serca, który sobie upodobałeś i dam do zjedzenia głodnemu psu? że wszystkie uczucia wrzucę do pralki i pozbędę się nich, niczym plamy po czekoladzie na koszulce? spale wspomnienia w których ty grasz główną rolę, w takim tempie jakim znika papieros? wybacz, to tak nie działa.

Siadając na ławce czekała na... teksty

xmoblox dodano: 24 czerwca 2012

Siadając na ławce czekała na autobus . tego dnia nie przeszkadzało jej , że spóźnił się on kilka minut . powolnie weszła do niego popychana przez zmęczoną młodzież wracającą do domu ze szkół , odbiła bilet i zajęła ostatnie miejsce w autobusie , niedbale kładąc torbę na siedzeniu obok , by przypadkiem żadnej starej babie nie przyszło do głowy usiąść . wsunęła w uszy słuchawki zamykając oczy i położyła głowę na szybie . chciała się wyłączyć zupełnie , przestać myśleć , przestać oddychać a co najważniejsze - przestać czuć . jedynym marzeniem była ucieczka z tego świata , nie miała sił dłużej w nim żyć . stróżka ciepłych łez sunąca przez skroń zatrzymała się w szaliku . nie chciała pęknąć przy tłumie cisnących się ludzi w autobusie , dlatego przełączyła piosenkę na bardziej żywszą . nawet ona nie pomogła , bo krople zaczęły skapywać jeszcze bardziej intensywnie . w myślach wyzywała się od najgorszych , bo przecież miała być silna ./?

Idę do sklepu po paczkę fajek... teksty

xmoblox dodano: 24 czerwca 2012

Idę do sklepu po paczkę fajek, siadam na naszej ławce i wspominam chwile które tak konkretnie rozpierdalają moje wnętrze.

zmarznięta niewiasta wie jak... teksty

xmoblox dodano: 23 czerwca 2012

zmarznięta niewiasta wie jak przeżyć ochraniając skrzydła swe przed marą. strefa cieni i wiatru otacza moj klosz, raz zawieje współczuciem, raz bólem... w toczącym się kręgu gubi się świadomość. Jest wiatr, jest szept i mój niemy krzyk w oddali. Wszystko jest niczym a nicość całym światem. I nic już nie jest ważne i wszystko za razem.

Ty pamiętasz tylko alkohol i dobrą... teksty

xmoblox dodano: 23 czerwca 2012

Ty pamiętasz tylko alkohol i dobrą zabawę. ja pamiętam jeszcze Ciebie.

i ja teksty xmoblox dodał komentarz: i ja do wpisu 22 czerwca 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV