głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyluzujzioom Jak tam? Tam to nie wiem a tutaj jak widać. :D wcale nie denerwuje mnie to że myślę o Tobie non stop. ależ skądże wręcz przeciwnie.. ani trochę. ale szczerze?

wyluzujzioom

wyluzujzioom.moblo.pl
Jak tam? Tam to nie wiem a tutaj jak widać. :D
 Jak tam?  Tam to nie wiem a tutaj... teksty

wyluzujzioom dodano: 1 października 2011

- Jak tam? - Tam to nie wiem, a tutaj jak widać. :D

wcale nie denerwuje mnie to że... teksty

wyluzujzioom dodano: 27 września 2011

wcale nie denerwuje mnie to, że myślę o Tobie non stop. ależ skądże, wręcz przeciwnie.. ani trochę. ale szczerze? dosłownie wkurwia mnie to, gdy nie mam pewności, że też myślisz chociaż czasem o mnie.

No i kurwa w pokoju mam rezerwat.... teksty

wyluzujzioom dodano: 24 września 2011

No i kurwa w pokoju mam rezerwat. Tyle żubrów to nawet w Puszczy Białowieskiej nie mają.

często wspominamy chwile które... teksty

wyluzujzioom dodano: 18 września 2011

często wspominamy chwile, które kiedyś dawały nam szczęście, ze łzami w oczach uświadamiając sobie, że w życiu nie raz spieprzyliśmy to, czego w tej chwili brakuje nam najbardziej. brakuje Nam ludzi, którzy chociaż byli przez chwilę, to w Naszych sercach zagościli na dłużej.

Żeby być szczęśliwą nie... teksty

wyluzujzioom dodano: 13 września 2011

Żeby być szczęśliwą nie potrzebuje wygranej w totka, wakacji w New Jersey ani na Jamajce, nie potrzebuję nawet ładnej pogody, mogę spać na chodniku albo mokrej trawie, byle byś Ty był tuż obok i tylko dla mnie, na zawsze.

stali w głośnej ciszy. 'powiedz... teksty

wyluzujzioom dodano: 27 sierpnia 2011

stali w głośnej ciszy. 'powiedz coś.' bąknął nagle. podniosła na niego smutne oczy. 'co byś chciał usłyszeć?' zapytała szeptem. 'że też mnie kochasz, że wszystko będzie dobrze i mi wybaczysz.' cichym westchnieniem dała znak, że zacznie płakać. 'o czym myślałeś, kiedy byłeś z nią ? co czułeś ? satysfakcję ? pomyślałeś wtedy o mnie ? o tym, jak będę się czuć ? jak każdej nocy będę myślała o tym, że ona przez ten cały czas trzymała w ramionach moje życie, że dotykała ciała, które ja tak pokochałam i patrzyła w oczy, których nigdy nie zapomnę ? pomyślałeś o tym ?' schował twarz w dłoniach. 'kocham cię.' Powiedział. 'miłość polega na wierności i zaufaniu, wiesz ?' warknęła zapłakana. 'nie odchodź.' powiedział cicho. 'to ty odszedłeś, splatając z jej swoją dłoń. mam tylko nadzieję, że będzie kochała cię tak mocno, jak ja.' po ścianach uszu odbijało się jej bicie serca

mimo wszystko  zawsze masz wstęp do... teksty

wyluzujzioom dodano: 27 sierpnia 2011

mimo wszystko - zawsze masz wstęp do mojego życia.

świadomość tego że mając Go... teksty

wyluzujzioom dodano: 27 sierpnia 2011

świadomość tego, że mając Go przy boku już przez setki dni - teraz Go tracę. tracę Jego namacalną postać, czasem będzie dostępny przez kabel, a Jego głos co wieczór rozniesie się jedynie w słuchawce telefonu, i tyle. zniknie pewność, że następnego południa już Go zobaczę, przytulę, moje wargi musną Jego. chciałam zatrzymać Go przy sobie, jednak wiedziałam, że już postanowił. - wrócę. - szeptał w moje włosy, po czym na pożegnanie pocałował mnie w czoło i ruszył do bramek ściskając w ręku bilet na samolot. a mi? samoistnie zaciskało się serce, kiedy obserwowałam, jak idzie ku przyszłości, beze mnie u boku. jak Jego kroki zmierzają w przeciwną stronę do moich.

głupi schemat ale zazwyczaj to przy... teksty

wyluzujzioom dodano: 27 sierpnia 2011

głupi schemat, ale zazwyczaj to przy podejmowaniu najważniejszych decyzji - popełniamy błąd. właśnie, kiedy stawiamy w grze największą stawkę, przegrywamy.

' to że wspominam o Nim coraz... teksty

wyluzujzioom dodano: 27 sierpnia 2011

' to, że wspominam o Nim coraz rzadziej nie znaczy, że o Nim zapomniałam. On nadal jest w moim sercu, zawsze tam będzie. '

gdy pytają mnie o ciebie odpowiadam... teksty

wyluzujzioom dodano: 26 sierpnia 2011

gdy pytają mnie o ciebie, odpowiadam, że nie lubię mówić o swoich życiowych porażkach.

wiesz jak to jest gdy  patrzysz na... teksty

wyluzujzioom dodano: 26 sierpnia 2011

wiesz jak to jest gdy , patrzysz na niego i wiesz jak bardzo go kochałaś , ile dla niego poświęciłaś , ile przez niego wycierpiałaś , a on ma cię łagodnie mówiąc w dupie ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV