głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyluzujzioom i zaliczam kolejną sobotę w której na pytanie 'idziesz na balety?' odpowiadam 'nie' i zostaję w domu. coś Ty kurwa najlepszego narobił. veriolla Potrafię fałszy

wyluzujzioom

wyluzujzioom.moblo.pl
i zaliczam kolejną sobotę w której na pytanie 'idziesz na balety?' odpowiadam 'nie' i zostaję w domu. coś Ty kurwa najlepszego narobił. veriolla
i zaliczam kolejną sobotę w której... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

i zaliczam kolejną sobotę w której na pytanie 'idziesz na balety?' odpowiadam 'nie' i zostaję w domu. coś Ty kurwa najlepszego narobił. / veriolla

Potrafię fałszywie się... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

Potrafię fałszywie się uśmiechnąć . Uwielbiam patrzeć z nienawiścią i pogardą , odzywać się z ironią . Czasem płacze , bo nie mam siły . Śmieję się wtedy kiedy mam ochotę . Wiem , że jeśli ktoś zdradzi raz zrobi to znowu . Wybaczam , tylko jeśli kocham . Boje się jedynie śmierci lub samotności .

i czasem nadchodzi taka chwila że... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

i czasem nadchodzi taka chwila że musisz się po prostu kurwa rozpłakać.

Nie płacz dziewczynko to wcale nie... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

Nie płacz dziewczynko to wcale nie 'the end' ty po prostu przeszłaś na 'next level'

Małym dzieciom nie powinno czytać... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

Małym dzieciom nie powinno czytać się bajek, gdzie piękna królewna zakochuje się ze wzajemnością w pięknym królewiczu, są piękni i żyją długo i szczęśliwie . Dzieci powinno się oswajać z rzeczywistością, gdzie happy end są rzadkim gościem w naszym życiu.

nie zawsze z najbliższymi Ci ludźmi... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

nie zawsze z najbliższymi Ci ludźmi potrafisz bawić się najlepiej . czasem zwykli znajomi , których spotykasz parę razy w tygodniu potrafią wprawić się w znakomity nastrój i pokazać co to prawdziwa zabawa a Ty razem z nimi płaczesz do upadłego . uciekając od standardów poznajesz inny świat , ten dość często oryginalny i zaskakujący . odnajdujesz w sobie chęć do imprezowania i wywalone w kosmos poczucie humoru , które w Tobie kłębiło się od tak dawna .

dopiero dziś   siedząc samotnie w... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

dopiero dziś , siedząc samotnie w domu przed komputerem ze świadomością , że właśnie tak spędzę ten weekend przekonałam się , że moje grono dobrych znajomych totalnie się skurczyło . kosztem odjazdowej zabawy straciłam niektórych przyjaciół . jednak i ta dobra zabawa ma swój kres i ten kres właśnie nadszedł . teraz przerodzi się to w samotnie spędzone wieczory , co najwyżej wypady z dwójką znajomych i spotkania z niektórymi osobami z klasy .

pamiętasz te czasy kiedy z... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

pamiętasz te czasy kiedy z dziewczynami siedziałyśmy do późna na ławce koło bloku , niezależnie od pory roku ? sąsiedzi skarżyli się , że jest tam tak strasznie głośno , że non stop leci muzyka i słychać śmiechy . ten czas już raczej nie wróci . wy macie inny świat , ja mam inny . szkoda , że wy właśnie bawicie się na domówce a ja słucham przed komputerem te piosenki , co wtedy z wami na ławce .

to nie jest śmieszne . jestem tak... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

to nie jest śmieszne . jestem tak cholernie uzależniona od myśli o Tobie , że już nie potrafię spojrzeć na żadnego innego faceta . i nawet świadomość , że nie jesteś choćby w najmniejszym stopniu mną zainteresowany , nie zmieni mojego chorego nałogu zwanego miłością do Ciebie .

Panie Boże   wyjaśnij mi dlaczego... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

Panie Boże , wyjaśnij mi dlaczego to robisz ? 15;15 . tak , to śmieszne . ale po prostu serce rozrywa się na miliony drobnych kawałeczków widząc non stop te równe godziny . szczególnie dzieje się to w okolicy piątku . dzień przed , dzień po . tak , piątek to ten dzień , w którym mogę Go zobaczyć . usłyszeć Jego głos , ujrzeć Jego uśmiech . a potem to pryska . i trzeba czekać kolejne siedem dni zadręczając się myślami na Jego temat.

zamknęła się w sobie . kiedyś... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

zamknęła się w sobie . kiedyś pełna życia i entuzjazmu , zawsze uśmiechnięta i radosna a dziś ? cicha i spokojna dziewczyna . co jej się stało ? nie zadawaj głupich pytań . przecież wiadomo , że chodzi o nieszczęśliwą miłość. . .

spoglądam w Jego tęczówki i widzę... teksty

wyluzujzioom dodano: 11 czerwca 2011

spoglądam w Jego tęczówki i widzę sens w tym wszystkim. żyję dla Niego. oddycham, chodzę, słucham, mówię, śpiewam, jem, piszę, liczę, kocham, nienawidzę dla Niego. wszystko robią chociażby z myślą o Nim. tak, to już chyba uzależnienie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV