głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyluzujzioom dziś piję dobrą wódkę lub whiskey kiedyś piłam rozrabiany spirytus z Nimi. dziś wieczory spędzam w dobrych klubach kiedyś spędzałam je na przystankach i boiskac

wyluzujzioom

wyluzujzioom.moblo.pl
dziś piję dobrą wódkę lub whiskey kiedyś piłam rozrabiany spirytus z Nimi. dziś wieczory spędzam w dobrych klubach kiedyś spędzałam je na przystankach i boiskach z
dziś piję dobrą wódkę lub... teksty

wyluzujzioom dodano: 25 czerwca 2011

dziś piję dobrą wódkę lub whiskey - kiedyś piłam rozrabiany spirytus, z Nimi. dziś wieczory spędzam w dobrych klubach - kiedyś spędzałam je na przystankach i boiskach, z Nimi. dziś wieczorami przegaduję mnóstwo godzin przez telefon - kiedyś rozmawiałam na skype, z Nimi. dziś idąc miastem przyglądam się facetom i zastanawiam co kupić - kiedyś odwalałam głupoty, z Nimi. dziś wieczory spędzam na mieście - kiedyś spędzałam je szlajając się po osiedlu, z Nimi. widzisz zasadniczą różnicę ? mimo dawnych, może materialnie gorszych czasów byłam szczęścliwa - bo miałam ich przy boku.

stali na przeciwko siebie. złapał... teksty

wyluzujzioom dodano: 25 czerwca 2011

stali na przeciwko siebie. złapał ją za rękę, jednak chwilę potem Ona wyrwała swoją dłoń z uścisku. nie zmrużył ani raz oczu - nie chciał przegapić ani jednej chwili, ani jednej sekundy - wiedział , że widzi ją ostatni raz. Ona powstrzymywała się od płaczu, też patrząc mu prosto w oczy. grymas Jego twarzy dawał wiele do zrozumienia , 'zawsze będę Cię kochał' - wyszeptał. nie wytrzymała, po policzku poleciały jej łzy, tak słone jakgdyby jadła samą sól - tak bardzo cierpiała. w Jego oku też zakręciła się łza. spuścił głowę w dół , po czym do Jego uszu dotarło zdanie :' nienawidzę Cię, sukinsynie '. odeszła. On został sam ze sobą i swoimi myślami. długo jeszcze podążał za Nią wzrokiem - na marne, nie obróciła się ani razu, na zawsze zamykając za sobą ten przerażający dział życia.

a moje 'lubię Cię' przeszło na... teksty

wyluzujzioom dodano: 25 czerwca 2011

a moje 'lubię Cię' przeszło na wyższy level, więc nie schrzań tego.

trzecia trzydzieści   sms. a Ty... teksty

wyluzujzioom dodano: 25 czerwca 2011

trzecia trzydzieści - sms. a Ty zamiast wkurwiać się , że ktoś Cię obudził , cieszysz się jak głupia.

nie ma to jak cudowna kłótnia na... teksty

wyluzujzioom dodano: 24 czerwca 2011

nie ma to jak cudowna kłótnia na pobudkę, która pierdoli cały weekend. dziękuję za zafundowanie soboty której towarzyszyć będzie wkurwienie i trzęsące się ręce. wiedziałam , że zawsze mogę na Tobie polegać, kurwa.

dość kurwa. też mam swoje granice... teksty

wyluzujzioom dodano: 24 czerwca 2011

dość kurwa. też mam swoje granice wytrzymałości, i serce które czuje wszystko tak samo jak Twoje. dość mam oskarżania mnie o całe zło tego świata i o to jak cholernie beznadziejna jestem. może to nie ja tylko Twój egoizm, i czubek nosa, spoza którego nie widzisz świata ? zastanów się nad sobą, bo na dziś dzień ja posiadam siłę by odejść, Ty raczej nie by sobie z tym poradzić.

o jeeeej .. Nie wierzę!  x Nie chcę! Twoje wpisy były mega  miały to przesłanie   szkoda że już nie będzie można poczytać.. Peace :  teksty wyluzujzioom dodał komentarz: o jeeeej .. Nie wierzę! ;x Nie chcę! Twoje wpisy były mega, miały to przesłanie , szkoda że już nie będzie można poczytać.. Peace :* do wpisu 24 czerwca 2011
o 20 to można wychodzić z domu  a... teksty

wyluzujzioom dodano: 21 czerwca 2011

o 20 to można wychodzić z domu, a nie do niego wracać.

najbardziej wkurwiający moment kiedy... teksty

wyluzujzioom dodano: 21 czerwca 2011

najbardziej wkurwiający moment kiedy ty mówisz kocham a on milczy.

otwieram tymbarka pod sklepem  koło... teksty

wyluzujzioom dodano: 21 czerwca 2011

otwieram tymbarka pod sklepem, koło mnie na rowerze przejeżdżasz ty. patrze na kapsel a tam "PAMIĘTAM CIĘ" - to idiotyczne przecież nie mogłabym zapomnieć.

Wiesz   nie wkurwia mnie fakt   że... teksty

wyluzujzioom dodano: 20 czerwca 2011

Wiesz , nie wkurwia mnie fakt , że dużo czasu z nią spędzasz . Wkurwia mnie fakt ,że ta panienka powoli rozkurwia wszystko co jest między nami ..

nie rozumiem   kiedyś mówiłam Ci o... teksty

wyluzujzioom dodano: 20 czerwca 2011

nie rozumiem - kiedyś mówiłam Ci o każdym moim problemie, dziś gdy pytasz 'jak tam' odpowiadam , że dobrze, sztucznie się uśmiechając. / veriolla

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV