głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wylans0vana W dzień udaję że mam na ciebie wyjebane a w nocy leże ze słuchawkami w uszach słuchając naszych piosenek i duszę się płaczem. Bo najważniejsze jest aby zaakcept

wylans0vana

wylans0vana.moblo.pl
W dzień udaję że mam na ciebie wyjebane a w nocy leże ze słuchawkami w uszach słuchając naszych piosenek i duszę się płaczem.
W dzień udaję że mam na ciebie... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

W dzień udaję że mam na ciebie wyjebane a w nocy leże ze słuchawkami w uszach, słuchając naszych piosenek i duszę się płaczem.

Bo najważniejsze jest  aby... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Bo najważniejsze jest, aby zaakceptować jego wady. Poukładać je na półce, niczym najlepsze książki, tuż obok jego zalet. Porównać ich wartość. I zdecydować, czy bierzemy wszystko w pakiecie, czy może lepiej dać sobie z tym spokój.

Budząc się każdego dnia  wyruszasz... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Budząc się każdego dnia, wyruszasz w drogę. Zasypiając, możesz przeliczyć przebyty kilometry rozmów, zachwytów, kłopotów, rozmyślań. Jeśli każdego ranka wiesz dokąd i dlaczego tam chcesz dotrzeć, czeka Cię radość nienadaremnej drogi..

czasami mam wrażenie że komuś... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

czasami mam wrażenie że komuś zawadzam, że nie pasuje do tego towarzystwa. Do tych ludzi. Że jestem z innej bajki. Trudno określić czy z lepszej czy gorszej.

Zaufanie. To świadomość  że ktoś... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Zaufanie. To świadomość, że ktoś możne Cie skrzywdzić jednym łatwym ruchem i stuprocentowa pewność, ze tego nie zrobi.

Kiedy znów uniósł głowę żeby na... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Kiedy znów uniósł głowę,żeby na mnie popatrzeć, ledwie to zarejestrowałam. A to dlatego, że przed oczami latały mi ptaszki i gwiazdki, tak byłam oszołomiona dotykiem tych jego warg na moich ustach. Dzięki Bogu, że siedziałam. Gdybym stała, kiedy mnie pocałował, to na pewno bym się przewróciła. Czułam, że się roztapiam. Od środka.

Podobno potrafię kłamać jak nikt.... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Podobno potrafię kłamać jak nikt. To prawda. Nauczyłam się tego, ukrywając uczucia do Ciebie. Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy.

Bywa również tak   że nie chce... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Bywa również tak , że nie chce się odejść , ale nie można zostać ..

Raz w życiu spotyka się taką... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Raz w życiu spotyka się taką osobę na swojej drodze, z którą chce się iść pomimo wszystko przez ten nieobliczalny świat. Raz w życiu kocha się tą prawdziwą miłością, która w sercu na zawsze zostawia ślad. Bo tylko raz, ten jedyny raz ta miłość sprawia, że pojawia się szczęście, siła do życia bez względu na to co się stanie. Ty jesteś moim szczęściem, mą bezcenną miłością. Bądź ze mną i mnie kochaj już zawsze..

I gdybym mogła cofnąć czas  nie... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

I gdybym mogła cofnąć czas, nie zmieniłabym nic . Bo byłeś najlepszą osobą jaką mogłam poznać, to nic że później tak mnie zraniłeś. Nadal będę Cie kochać, każdy przecież popełnia błędy.

Wiesz czego mi brak? Poczucia... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Wiesz czego mi brak? Poczucia bezpieczeństwa. Tej malutkiej myśli w głowie, która mówi mi, że jesteś i zawsze przy mnie będziesz, gdy stanie się coś złego.

Beztrosko idę sobie chodnikiem  w... teksty

wylans0vana dodano: 7 lipca 2011

Beztrosko idę sobie chodnikiem, w uszach gra jakaś muzyka, nie wiem dokładnie co leci, ale nawet ją polubiłam. Przeskakuję coraz to większe kałuże myśląc, że jeszcze kilka metrów i spotkam te moje szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV