głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyjeebaaneexd może tu właśnie chodzi o to że ja wcale nie jestem taka na jaką wyglądam? może Ty tak naprawdę mnie jeszcze w ogóle nie znasz? może tak naprawdę jestem niepoukł

wyjeebaaneexd

wyjeebaaneexd.moblo.pl
może tu właśnie chodzi o to że ja wcale nie jestem taka na jaką wyglądam? może Ty tak naprawdę mnie jeszcze w ogóle nie znasz? może tak naprawdę jestem niepoukładana
może tu właśnie chodzi o to że ja... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 1 grudnia 2013

może tu właśnie chodzi o to że ja wcale nie jestem taka na jaką wyglądam? może Ty, tak naprawdę mnie jeszcze w ogóle nie znasz? może tak naprawdę jestem niepoukładana jak moje włosy rano, kiedy wstaję z łóżka? może mam pewne przyzwyczajenia, których nie zmienię, i masę wad, o których nikt nie wie? może tak naprawdę za moimi brązowymi oczami nie chowa się radość i szczęście, tylko ból i łzy które moczą moją poduszkę? może właśnie wszystko się u mnie sypie, a Tobie i tak nadal wydaje się że jest wszystko w porządku, bo mam tusz na swoim miejscu, i wargi w całości? nie słyszałeś nigdy jak moje serce pęka,rozpada się kiedy to po raz kolejny słyszę że coś spieprzyłam, że to wszystko moja wina. a starałam się całą sobą. nie mianuj się więc z durnym uśmieszkiem na twarzy moim przyjacielem, bo do cholery nic o mnie nie wiesz. nie znasz mnie.

Pamiętaj  jesteś kobietą! Całym... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 24 listopada 2013

Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna, nie dasz sobą pomiatać jakiemuś debilowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna by on później żałował, co stracił, więc do dzieła, słonko! ;)

Jeśli ktoś znika z twojego życia... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 24 listopada 2013

Jeśli ktoś znika z twojego życia ... I wiesz, że już go nigdy nie zobaczysz, możesz napisać wszystkie rzeczy których nie mogłeś powiedzieć, ale nie chciałeś. Weź kartkę, długopis i napisz list. To może być długie, a może zawierać jedno słowo. Napisz to do człowieka który odszedł, ale nie wysyłaj tego. Kiedy napiszesz, spal to. Zostaniesz uwolniony od wszystkich uczuć i emocji.

Takie właśnie jest życie. Coś... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 23 listopada 2013

Takie właśnie jest życie. Coś się zaczyna, coś się kończy. Ale myślę, że to dopiero początek mojej przygody z Tobą. To właśnie Ty dajesz mi siłę, aby wstać codziennie rano z myślą, że w końcu Cię zobaczę. To Ty sprawiasz, że z mojej twarzy nie znika uśmiech. I to Ty sprawiasz, że serce bije mi sto razy szybciej. Nie wiem co ze mną zrobiłeś, ale nie mam Ci tego za złe. Wręcz przeciwnie, jestem za to wdzięczna. Mimo tego, że czasem pojawiają się konflikty, chcę brnąć w to dalej. Nie mogę ci obiecać, że rozwiążę wszystkie Twoje problemy, ale mogę Ci obiecać, że nie zostawię Cię z nimi samego. Różnimy się charakterami, ja jestem spokojna, opanowana, Ty narwany i niepotrafiący usiedzieć w miejscu. Ale właśnie za to Cię kocham najbardziej na świecie, wiesz? Mam nadzieję, że przez moją głupotę nie zrezygnujesz z tego, i postarasz się uczynić mnie jeszcze bardziej szczęśliwą...

jeśli to już koniec to wal w bal na... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 23 listopada 2013

jeśli to już koniec to wal w bal na bogato. smiej się prosto w twarz wszystkim szmatom.

Ulalala ! W górę wódka ! Dzisiaj... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 23 listopada 2013

Ulalala ! W górę wódka ! Dzisiaj balujemy tak , jakby nie miało być jutra ! "

Wszystko przetrwa  miłość... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 21 listopada 2013

Wszystko przetrwa, miłość, przyjaźń, marzenia. Bez względu na odległość, granice czy przeszkody jakie staną na drodze. Wystarczy tylko chcieć i wierzyć, że można .

cham będzie chamem na wieki wieków... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 21 listopada 2013

cham będzie chamem na wieki wieków amen.

'Ale krok za krokiem niesie cię... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 21 listopada 2013

'Ale krok za krokiem niesie cię pozytywna myśl że nie jest źle że to wszystko ma jakiś sens'

nie chcę się zmieniać. chcę  aby... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 17 listopada 2013

nie chcę się zmieniać. chcę, aby pozostał we mnie ten urok dziecka, ta magia doceniania chwili, ten zachwyt nad światem, ta ufność, wiara w miłość. nie chcę dorosnąć i zdjąć różowych okularów. nie chcę być rozsądna, poprawna, robić tego, co powinnam. jednak najbardziej pragnę pozostać sobą - tą roztrzepaną, roześmianą i zakręconą nastolatką.

A największe z moich marzeń  to... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 17 listopada 2013

A największe z moich marzeń, to Twoje serce.

Urodziłeś się aby zwyciężać.... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 15 listopada 2013

Urodziłeś się aby zwyciężać. Dokąd zajdziesz uzależnione jest od tego co myślisz o drodze i celu, do którego zmierzasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV