głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyjeebaaneexd Czasem jest tak że dopiero po latach stwierdzisz że to co cię najbardziej zraniło stało się twoją największą siłą. W życiu wygrywa ten kto pokonał samego siebie

wyjeebaaneexd

wyjeebaaneexd.moblo.pl
Czasem jest tak że dopiero po latach stwierdzisz że to co cię najbardziej zraniło stało się twoją największą siłą.
Czasem jest tak  że dopiero po... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 18 grudnia 2013

Czasem jest tak, że dopiero po latach stwierdzisz, że to co cię najbardziej zraniło, stało się twoją największą siłą.

W życiu wygrywa ten  kto pokonał... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 18 grudnia 2013

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swój strach, swoje lenistwo, swoją nieśmiałość.

Nie zawsze jest łatwo. Często... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 18 grudnia 2013

Nie zawsze jest łatwo. Często czujemy się tacy bazsilni, gdy jeden problem napędza kolejny. Jednak nie poddawaj się, bo porażka jest elementem sukcesu. Bez względu na to, jak beznadziejnie jest, uwierz, że wszystko będzie dobrze i walcz o to !

A czasem nie mam już sił. Tak po... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 18 grudnia 2013

A czasem nie mam już sił. Tak po prostu. Czasem się poddaję. Nie wytrzymuję. Czasem to wszystko, ten cały syf mnie przerasta. Ale mimo to, walczę. Bo wiem, że są ludzie, którzy mnie potrzebują. Którym tak po prostu jestem cholernie do życia niezbędna. Walczę, bo wiem, że mam dla kogo.

Nie możesz podporządkowywać... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 12 grudnia 2013

Nie możesz podporządkowywać swojego życia pod opinię ludzi. Nie możesz podejmować decyzji patrząc na to 'co ludzie powiedzą'. Oni i tak zawsze coś będą mówić. Zawsze znajdą chociaż najmniejszy powód aby Cię skrytykować. Jeśli po rozstaniu będziesz siedzieć dużo w domu, powiedzą, że kompletnie się załamałaś i być może planujesz próbę samobójczą. Jeżeli znów w stosunkowo niedługim czasie poznasz kogoś innego stwierdzą, że szybko się pocieszasz. A co by było gdybyś wróciła do byłego? Wtedy powiedzą, że i tak Cię zrani, że znów będziesz cierpieć, że jesteś naiwna i nie znasz życia. Już nie wspomnę o czym plotkują gdy często spotykasz się ze znajomymi i z nimi imprezujesz. Widzisz, życie 'dla ludzi' nie ma sensu. Oni wiedzą na Twój temat więcej niż Ty o sobie samej, ale tym nie można się przejmować. Trzeba robić swoje i przeżyć życie po swojemu. Trzeba popełniać swoje błędy i wyciągać z nich wnioski. A ludzie niech gadają, przynajmniej mają jakieś zajęcie w swoim nudnym życiu.

Nigdy nie powiem  że byłeś moim... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 7 grudnia 2013

Nigdy nie powiem, że byłeś moim błędem. Byłeś szczęściem, które się skończyło. Wiesz, szczęście czasami się wyczerpuje. Ale nie byłeś błędem, dawałeś radość.

Pamiętaj  nigdy nie możesz... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 7 grudnia 2013

Pamiętaj, nigdy nie możesz poddawać się w połowie drogi. Jeśli już zaczęłaś coś robić, skończ to. Niezależnie z jakim skutkiem, czy efektem. Podjęłaś się jakiegoś zadania to doprowadź je do końca. Nie rezygnuj i nie mów, że nie warto. Nie odpuszczaj, gdy wiesz, że możesz nie wygrać. Nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady. Nabierz powietrza w płuca i brnij do przodu. Stań oko w oko z własnymi słabościami. Później uderz i tym samym rozpocznij walkę. A następnie ją wygraj, bo stać Cię na to.

Kto nie ma odwagi do marzeń  nie... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 7 grudnia 2013

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Ta mała  piętnastoletnia... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 7 grudnia 2013

Ta mała, piętnastoletnia dziewczynka kochała Cię za wszystko. Pragnęła się kimś zaopiekować tak jak małym szczeniaczkiem. Miała nadzieję, że szczęście i radość nigdy się nie skończy, nawet nie brała tego pod uwagę. Wszystko pękło, została sama, ale dała radę. Dziś dziewczynka ma prawie siedemnaście lat. Wie, czego chce i pragnie. Obiecała sobie, że nigdy nie wróci do przeszłości i nie będzie prosiła się o czyjąś uwagę. NIGDY. : ))

I jeśli jest ktoś  kto wiele dla... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 7 grudnia 2013

I jeśli jest ktoś, kto wiele dla Ciebie znaczy, powiedz mu o tym. Wyjaśnij co czujesz, nie bój się. Niech wie, że dla kogoś jest wszystkim, niech ma świadomość, że steruje czyimś sercem. A Ty, przynajmniej nie będziesz żałowała, że nigdy mu nie wyjawiłaś, co tak na prawdę czujesz. Nie będziesz zastanawiać się każdej nocy 'co by było gdyby..?

To jak odbierasz świat  tak... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 7 grudnia 2013

To jak odbierasz świat, tak naprawdę zależy od Twojego nastroju i podejścia do własnego życia. Gdy wszystko się układa, czujesz, że mogłabyś żyć wiecznie.Świat wydaje Ci się piękny. Lecz, gdy Twoje życie zaczyna się sypać, masz dość wszystkiego. Problemy zaczynają Cię przerastać. Jednak nie w tym tkwi sens życia, żeby się tak łatwo poddawać. Pokaż, że potrafisz, że nie jesteś słabą osobą!

Wiesz  pomimo tego że dalej jesteś... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 7 grudnia 2013

Wiesz, pomimo tego że dalej jesteś dla mnie ważny, nie chce wielkich powrotów. Nie chce zacząć tego wszystkiego od początku, przeżywać tego samego. Nie chce znów za tobą cholernie tęsknić, nie chce wylewać morza łez przez twoje słowa. NIE CHCE. Dla mnie jest to skończone, razem z toba i nie obchodzi mnie fakt, że było między nami to coś o czym ciężko mi zapomnieć. Nie chce słyszeć, że się zmieniłeś, że tęsknisz. Nie wracaj, nie rań mnie. Bądź szczęśliwy, ale już beze mnie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV