głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyjeebaaneexd Człowiek nie przegrywa w chwili gdy odpuszcza lub gdy mówi: to koniec już nie daję rady. Bo człowiek który spróbował to w pewien sposób zwycięzca. Przegranym cz

wyjeebaaneexd

wyjeebaaneexd.moblo.pl
Człowiek nie przegrywa w chwili gdy odpuszcza lub gdy mówi: to koniec już nie daję rady. Bo człowiek który spróbował to w pewien sposób zwycięzca. Przegranym człow
Człowiek nie przegrywa w chwili  gdy... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 27 luty 2014

Człowiek nie przegrywa w chwili, gdy odpuszcza lub gdy mówi: to koniec, już nie daję rady. Bo człowiek, który spróbował, to w pewien sposób zwycięzca. Przegranym człowiekiem można nazwać kogoś, kto pokochał i nie zaryzykował. Kto obiecywał i nie dotrzymał słowa. Kto zapewniał i okłamał. Kto podał dłoń, a następnie popchnął nas w otchłań.

Kiedyś może zrozumiesz  jak trudno... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 22 luty 2014

Kiedyś może zrozumiesz, jak trudno jest wstać, walczyć od nowa.

Nie rezygnuje się z ludzi  których... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 9 luty 2014

Nie rezygnuje się z ludzi, których się kocha!

Momentami sama zastanawiam się... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 8 luty 2014

Momentami sama zastanawiam się dlaczego tak jest, stawiając przed sobą tysiące pytań, na które jeszcze nigdy nie zdołałam sobie odpowiedzieć. Zaprzątam myśli, dodając do nich następne tak sprzeczne jak zawsze ot tak mając nadzieję, że to coś da. Mogę w ciszy godzinami siedzieć na łóżku próbując zrozumieć sens tego jak jest. Mogę łamać granice możliwości zarazem stawiając kolejne jeszcze mocniejsze bariery rzeczywistości. Mogę wiele, ale właśnie tego czego pragnę najbardziej, po prostu nie potrafię. Nie potrafię znaleźć tego sensu. Nie potrafię zrozumieć najmniejszych ze szczegółów, paru cech ludzkich i niezliczonej ilości uczuć. Nie potrafię zrozumieć życia, a może zwyczajnie już nie chcę go rozumieć.

Zbrzydnie mi kiedyś snucie marzeń... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 8 luty 2014

Zbrzydnie mi kiedyś snucie marzeń, wyczekiwanie na realizację niemożliwego, na zmianę, na szczęście. Przestanie mi się chcieć, przestanie zależeć, to pewne, gdyż nieustannie coś bądź ktoś wymierza cios burząc mój świat. Kiedyś nie wystarczy mi sił, by się podnieść i po raz kolejny próbować go odbudować. Ucieknę. Szkoda, że nikt nie zna mnie na tyle dobrze, by umiał wtedy odszukać, wytrzeć łzy i cierpliwie przelewać nadzieję w obolałe wnętrze. Szkoda, że gdy upadnę nie zmartwychwstanę. Nikt mnie nie podniesie, będę na dnie nie żyć w ciszy.

Gdyby postawiono cię kiedyś przed... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 8 luty 2014

Gdyby postawiono cię kiedyś przed wyborem: miłość czy przyjaźń, na co byś się zdecydował? Przecież miłość tak często zawodzi, a przyjaźń bywa fałszywa. Wiesz już jak boli złamane serce i jaką pustkę wewnątrz człowieka zasiewa tęsknota. Poczułeś czyjąś bliskość, a zarazem jej brak. Czy miłość, dla której poświęciłeś wszystko, była tego warta? Jak wielką rolę odgrywa w twoim życiu przyjaźń? Co jest dla ciebie ważniejsze? Musisz wybrać. Kto jest z tobą zawsze? Kogo widujesz z samego rana? Z kim opijasz kolejną porażkę? Kto jest wart tego, by powiedzieć: jesteś dla mnie najważniejszy?

Wszystkie bitwy naszego życia... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 8 luty 2014

Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas nauczyły. Nawet te, które przegraliśmy.

To przez proste słowa i gesty... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 8 luty 2014

To przez proste słowa i gesty człowiek najbardziej się przywiązuje.

Chciałabym się do kogoś... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 8 luty 2014

Chciałabym się do kogoś przytulić. Czasem ta ochota nachodzi mnie w środku jakiejś ważnej lekcji, momentami, kiedy piję poranną herbatę. Nawet, gdy czytam książkę,chciałabym aby ktoś podszedł i mnie przytulił. Chociaż to trudne, chciałabym znaleźć kogoś, kto spojrzy w moje oczy i będzie wiedział ,że mój umysł krzyczy 'podejdź i mnie przytul, bo za chwilkę się rozpłacze'.

Nic na świecie nie zdarza się przez... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 8 luty 2014

Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek.

Życie przypomina jedną wielką... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 8 luty 2014

Życie przypomina jedną wielką przejażdżkę kolejką górską, z wszelkimi podskokami, zakrętami i obrotami, w górę i w dół przez całą drogę. Problem polega na tym, że większość ludzi myśli, że kieruje kolejką, i tak bardzo stara się przejąć kontrolę, że traci wszystkie zabawne momenty.

Widzisz ja tylko chciałabym... teksty

wyjeebaaneexd dodano: 1 luty 2014

Widzisz ja tylko chciałabym wiedzieć dlaczego. Nie, nie po to żeby błagać Cię żebyś do mnie wrócił, jeżeli była to moja wina to też nie po to, aby Cie przepraszać, bo wiem że niektórych rzeczy nie da się naprawić. Nie chcę też wiedzieć tego wszystkiego dlatego, aby skarżyć się innym, ale chce wiedzieć to dla siebie, dla spokoju własnego serca, aby dziś wieczorem pierwszy raz od tak długiego czasu położyć się spać spokojnie, dlatego proszę Cię powiedz mi dlaczego odszedłeś..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV