głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyjebane_maaam .. nikt nie może stracić z oczu tego czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile gdy zdaje się że cały świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym by się nie

wyjebane_maaam

wyjebane_maaam.moblo.pl
.. nikt nie może stracić z oczu tego czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile gdy zdaje się że cały świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym by się nie podd
.. nikt nie może stracić z oczu... teksty

wyjebane_maaam dodano: 18 luty 2012

.. nikt nie może stracić z oczu tego, czego pragnie. Nawet kiedy przychodzą chwile, gdy zdaje się, że cały świat i inni są silniejsi. Sekret tkwi w tym, by się nie poddać.

pale szluga   i z dymem wyrzucam... teksty

wyjebane_maaam dodano: 18 luty 2012

pale szluga , i z dymem wyrzucam marzenia...

Owszem mam ciężki charakter  ale... teksty

wyjebane_maaam dodano: 18 luty 2012

Owszem mam ciężki charakter, ale dla nikogo się nie zmienię . Jak się coś nie podoba, to droga wolna, nikogo na siłę trzymać nie będę. Tylko pamiętaj, że ja za Tobą nie pobiegnę , nie będę błagać Cię o powrót. Pozwolę Ci odejść, ale już nigdy nie pozwolę Ci wrócić .

Możesz myśleć o mnie cokolwiek:... teksty

wyjebane_maaam dodano: 18 luty 2012

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność, niesłowność i że nie tak miało być. Możesz dowolnie też mnie nazywać. Dziecinną materialistką, skrajną egoistką. Tylko zanim otworzysz usta, spójrz proszę na moment w kierunku lustra...

Kiedyś nie mogłam zrozumieć tego... teksty

wyjebane_maaam dodano: 18 luty 2012

Kiedyś nie mogłam zrozumieć tego , gdy moje kumpele płakały i dołowały się z powodu chłopaka .. ale wiesz co !?? teraz wiem jak to jest . to cholerne uczucie,które rozpierdala mnie od środka .

Tak już jest  raz na dole raz na... teksty

wyjebane_maaam dodano: 18 luty 2012

Tak już jest, raz na dole raz na górze Miej nadzieję, podobno miłość nie rdzewieje Dzisiaj się śmiejesz, a innym razem szlochasz Najważniejsze jest, to, że wiesz, kogo kochasz Co dzień się budzisz, a Twoje serce bije Najważniejsze jest to, że wiesz, dla kogo żyjesz Nic nie ukryjesz, to widać gołym okiem Nie ma Cię na ławce z kumplami pod blokiem Patrzysz w mu oczy na zawsze z Tobą Twoje serce z kamienia już nasiąknęło wodą I nie chcesz wierzyć, że to był tylko sen Jesteś w stanie walczyć z najgorszym złem Przeniesiesz górę, gdy wiatr w oczy wieje Bo siła wyższa da wiarę i nadzieję Ta miłość w Tobie żyje, jej nie zabijesz Wpadłaś po szyję i już się nie wykręcisz Będziesz o nim myślała, aż po dzień swojej śmierci .

Dlaczego RAP? Bo daje mi siłę... teksty

wyjebane_maaam dodano: 17 luty 2012

Dlaczego RAP? Bo daje mi siłę, podnosi na duchu, uszczęśliwia na chwilę.

Jeśli dziewczyna wybacza Ci po tym... teksty

wyjebane_maaam dodano: 17 luty 2012

Jeśli dziewczyna wybacza Ci po tym, jak ją zraniłeś i nadal pokazuje, jak bardzo jej zależy - to uwierz, koleś, to ta jedyna.

i nie pozostało nic  poza... teksty

wyjebane_maaam dodano: 17 luty 2012

i nie pozostało nic, poza skrzypiącym, lodowatym śniegiem i palącym dymem w płucach.

 Życie się sypie kiedy ktoś kogo... teksty

wyjebane_maaam dodano: 17 luty 2012

`Życie się sypie kiedy ktoś kogo kochasz, zostawia cie w chuj a tym sam gnijesz w lochach. Życie się sypie , kiedy ktoś bardzo bliski , ktoś jak przyjaciel ma charakter dziwki. I nawet nie wiesz ile razy wbił Ci nóż w plecy,`

Nieważne jak jest źle a to że mamy... teksty

wyjebane_maaam dodano: 16 luty 2012

Nieważne jak jest źle a to że mamy w sobie nadzieje i myśli te, przeżyjemy bo, Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw, a jak się coś zepsuje.. NAPRAWIMY TO!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV