głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
wyjebane_maaam Oo tylko weź mnie szturchnij a jutro Twoja mama może nie poznać córki lepiej schowaj pazurki i miejsca mi ustąp bo przysięgam że cierpliwość mam bardzo wybiórcz

wyjebane_maaam

wyjebane_maaam.moblo.pl
Oo tylko weź mnie szturchnij a jutro Twoja mama może nie poznać córki lepiej schowaj pazurki i miejsca mi ustąp bo przysięgam że cierpliwość mam bardzo wybiórczą co?
Oo tylko weź mnie szturchnij  a... teksty

wyjebane_maaam dodano: 15 luty 2012

Oo tylko weź mnie szturchnij, a jutro Twoja mama może nie poznać córki, lepiej schowaj pazurki i miejsca mi ustąp, bo przysięgam, że cierpliwość mam bardzo wybiórczą, co? co? co? czy to do mnie na pewno? i powiedz czy naprawdę chcesz się stać legendą?

Zawsze pamiętam skąd jestem  na... teksty

wyjebane_maaam dodano: 15 luty 2012

Zawsze pamiętam skąd jestem, na zawsze tam moje serce, pamięcią wstecz do korzeni. To miejsce Ci ludzie nic tego nie zmieni. Głęboko w sercu to ważne pamiętam skąd jestem zawsze do końca to dla mnie wszystko daleko od domu a sercem tak blisko . ♥ !!

'szanuj wspomnienia  nigdy nie... teksty

wyjebane_maaam dodano: 15 luty 2012

'szanuj wspomnienia, nigdy nie wystawiaj ich na próbę, bo tylko one nie odchodzą tak, jak ludzie .. '

Ona jest królową więc nie patrzy... teksty

wyjebane_maaam dodano: 15 luty 2012

Ona jest królową więc nie patrzy na pospólstwo A królewna ścieżka i siedmiu kreskolubków Jadą na krajówce, bo preferują trueschool Oni mają luz, im nic nie przeszkadza Stoją trochę nerwowo w kolejce do aptekarza Alkohol już nie staje na wysokości zadania Więc sam ze sobą dalej się upaja Wstyd się ślini, wina się wini, świnia się beztrosko świni Spontanicznie bez przyczyny, wszyscy się przyzwyczaili

Nie chcę udawać szczęśliwej  a... teksty

wyjebane_maaam dodano: 14 luty 2012

Nie chcę udawać szczęśliwej, a może po prostu nie potrafię. Łapię się za serce, krwią pluję, po głowie drapię. Z myślą budzę się: "jutro będzie lepiej". Tak na prawdę dobrze wiem, że odejdę ja - pozostanie mój cień. Nadejdzie jeden dzień, mnie już nie będzie... Pamiętać będziecie mnie na chwilę, potem szybko wszystkim przejdzie...

Wena otwarta na świat  pokażę moje... teksty

wyjebane_maaam dodano: 14 luty 2012

Wena otwarta na świat, pokażę moje życie sprzed wielu kilku lat... Pamiętasz te dni, wspomnienia i przygody brat? Dzisiaj czuję to samo, co wtedy gdy odeszła nadzieja. Śmiali się z nas, pamiętasz ten czas? Dzisiaj pokażemy im, na co nas stać!

O ile rozmowa jest tekstem  o tyle... teksty

wyjebane_maaam dodano: 14 luty 2012

O ile rozmowa jest tekstem, o tyle śmiech jest muzyką, sprawiającą, że wspólnie spędzony czas staje się melodią, której można słuchać w kółko i nigdy nie straci uroku.

Napierdalasz kłamstwami lepiej niż... teksty

wyjebane_maaam dodano: 14 luty 2012

Napierdalasz kłamstwami lepiej niż Eminem wersami.

Wiem  jestem trudnym przypadkiem  ale... teksty

wyjebane_maaam dodano: 14 luty 2012

Wiem, jestem trudnym przypadkiem, ale nie poddawaj się. Proszę, zmień mnie..

...kiedy piszę do Ciebie  znaczy to... teksty

wyjebane_maaam dodano: 14 luty 2012

...kiedy piszę do Ciebie, znaczy to że tęsknię. kiedy nie piszę, znaczy że po prostu czekam aż Ty zatęsknisz za mną...

 Przetrwałem wiele ciec  pęknięć... teksty

wyjebane_maaam dodano: 14 luty 2012

"Przetrwałem wiele ciec, pęknięć, wiele uderzeń, parę szwów, parę kilo gipsu i głęboko wierze, ze śmierć nie czeka na mnie, i nie chce haraczu Mijając cmentarz widzę znowu tych co plączą i przeżegnam się zawsze, gdy poczuje jej dotyk, ej znów na to patrze i nie chce pamiętać o tym. Piątek 13-ego jak dwie paki na budziku" nie zdążę na czas, ale pozostanę przy życiu.

tak kurwa. czas to morderca.... teksty

wyjebane_maaam dodano: 14 luty 2012

tak kurwa. czas to morderca. najbardziej bezwzględny i bezlitosny ze wszystkich, których znasz lub możesz sobie wyobrazić. nie chcę mi się śmiać więc tego robić nie będę. ostatnio żyję bez jakichkolwiek perspektyw. szkoładomszkoładomszkoładomszkoładomszkoładom. pierdole.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV